Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską

Poseł Artur Górski umieścił dzisiaj na swojej stronie na Facebooku przejmujący wpis o swojej walce z chorobą.

Czy znasz prawdziwy ból? Doświadczałeś go kiedyś? Taki nie do zniesienia, a jednak trzeba go przeżyć. Nie raz, nie dwa, ale niemal codzień, gdy powraca. Ty wiesz, że on przyjdzie nie na chwilę (jak przy borowaniu zęba), ale na kilka godzin, może dwie, a niekiedy na cztery. Czekasz na ból, ale zarazem masz cichą nadzieję, że może tym razem Bóg oszczędzi ci tego ponownego doświadczenia i ból cię ominie.

Zakończył go tak

Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki.

Cały wpis jest na profilu posła – tutaj.

Bez względu na różnice polityczne, zachęcam, wesprzyjmy go dobrym słowem i modlitwą.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Renata
Renata
06.01.14 03:38

bez względu na róznice polirtyczne…tak,człowiek cierpiący zawsze potrzebuje pociechy i wsparcia a pan Artur jest akurat z jedynej opcji ,którą popieram więc wesprę go modlitwą tym chętniej.. a tak na marginesie to przyszło mi na myśl,że ludzie z tych innych opcji,będący często daleko od Boga a często występujący przeciw Niemu też potrzebują modlitwy-o nawrócenie,o zmianę ducha..nasza modlitwa mogłaby okazac się z pewnością bardziej skuteczna niż np.moja złość na nich…

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x