Anita: polecam każdemu studentowi nowennę pompejańską

chciałam dodać otuchy wszystkim studentom, którzy zmagają się z pisaniem pracy magisterskiej. kiedyś przeczytałam tu świadectwo pewnej dziewczyny, która powiedziała, że udało jej się skończyć i obronić pracę po modlitwie do Matki Bożej. Ja też miałam duże problemy i postanowiłam zacząć odmawiać nowennę. co prawda dawno ją skończyłam a pracę bronić będę dopiero teraz, ale wszystko już jest na dobrej drodze. polecam każdemu studentowi tą nowennę, zwłaszcza tym, którzy mają teraz trudności w zdaniu egzaminu lub pisaniu pracy.

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JOANNA
JOANNA
28.01.14 11:58

To trochę tak, jak malowanie ikon, niby ładne, ale najładniejsze i z Duchem światłości te, które malowane są na klęczkach. Słyszałam taką opinię malarki, która chciała być sławna, ale zapomniała, że ikon się nie podpisuje własnym nazwiskiem i imieniem. Niemniej jednak najważniejsze są nasze zasługi, dobre uczynki, dobre myśli, modlitwy zanoszone do Boga, bo On nie ma problemów z rozeznaniem, kto je zanosi i czy są szczere i z czystych serc pragnących i poszukujących Boga.
Powodzenia, chciałabym, żeby moja córka, będąca na tym samym etapie życia co Ty Anitko, też dała takie świadectwo zawierzenia Bogu.

Michał
Michał
27.02.14 17:11

Mam pytanie. Konczę nowennę w intencji dostania się na studia. Ta intencja moze sie spelnić dopiero na jesień. Czy do tego czasu nastepna intencję odmiawiac w tej samej intencji czy w zacząć w innej ??

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x