Ania: Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia

Chciałam złożyć świadectwo. Swoją pierwszą NP ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ 1 LISTOPADA 2013 R. Dowiedziałam się od koleżanki o niej . po wejściu na stronę nowenna pompejańska zaczęłam się wahać czy starczy mi czasu i czy wytrwam oraz ataków złego. Zaryzykowałam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia drugiej połówki ( nadmieniam , że jestem panną w wieku średnim, po wielu zranieniach, i specyjalnie nie szukam tej drugiej połówki i mi na tym nie zależy) , ale pierwszą myślą jaką intencję NP wybrać BYŁA WŁŚNIE O DRUGą POŁÓWKĘ .

Nowenne skończyłam 24. 12. 2013. Nie poznałam nikogo do tej pory, ale doświadczyłam innych łask o które nie prosiłam, (łask finansowych): a)dostałam duże wsparcie finansowe z odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej , kiedy uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy uważałam , za niemożliwe( inni z gorszymi schorzeniami nie dostawali nic) b) dostałam tez pieniądze doatkowe w pracy.

Dopatruję się w tym interwencji Naszej MAMY w niebie.

Chciałam podziękować za wszystkie świadectwa , które dodawały mi otuchy. Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia.

Kiedy ukończyłam pierwszą nowennę brakowało mi czegoś. Zawsze gdy wracałam po pracy czułam , że ONA – Matka Boża czeka na mnie w domu I czekałam na tę chwilę spotkania z Nią. Po zakończeniou pierwszej NP BRAKOWAŁO MI RÓŻAŃCA .Dlatego 1. stycznia 2014 r. zaczęłam odmawiać 2 NP W INTENCJI MAŁŻEŃSTWA MOJEGO BRATA, które jest w trakcie sprawy rozwodowej – trudnej po z orzekaniem o winie mojego brata. Teraz doświadczam dużych ataków od złego. Dzieje się to w pracy. DUŻĄ SIŁĘ

DAJE MI CODZIENNA EUCHARYSTIA, KTÓRA DAJE MI SIŁĘ, ABY CHODZIĆ DO TEJ PRACY A także wasze świadectwa. Mimo wielu trudności KTÓRE MAM W PRACY CZUJĘ , ŻE JEZUS I MARYJA MNIE OCHRANIAJĄ . DAJ BOŻE , ŻE SKOŃCZĘ TĘ DRUGĄ NOWENNĘ . ANIA

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Agaalicja Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
alicja
Gość
alicja

Podobno im cięższa intencja, tym większej ochrony potrzeba, czyli np. Mszy św, modlitwy….
Miałam podobnie przy pierwszej Nowennie.

Aga
Gość
Aga

Masz rację Różaniec uzależnia 😉