Alina: Opowiadam każdemu o łaskach jakie otrzymujemy od Maryi

Trwam w kolejnej Nowennie i chciałabym opowiedzieć o poprzednich.O pierwszej opowiadałam, drugą podjęłam w intencji naszej firmy rodzinnej.Prosiłam Maryję aby uratowała naszą sytuację finansową i kondycję firmy. Do teraz widzimy jak stopniowo krok po kroku uzdrawia naszą sytuację. Problemy , które narastały – tak po ludzku nie do rozwiązania nagle zaczęły się prostować.

Pojawili się ludzie z nowymi pomysłami, zaczęły wzrastać obroty. Dziękujemy Ci Maryjo za pomoc!Trzecią i czwartą Nowennę ofiarowałam kolejno za nasze dzieci o pomoc na czas ich studiów i łaskę wiary. I tutaj widzę jak Maryja działała i nadal działa w ich życiu, podnosi, pomaga i umacnia w wierze.Obecnie odmawiam piątą już Nowennę w intencji mojej kuzynki , która ma problem alkoholowy. Tutaj Maryja zadziałała błyskawicznie – już w dziesiątym dniu odmawiania , kuzynka zgodziła się na rozmowę z terapeutą , którą kontynuowała przez cały grudzień, przestała pić a dzisiaj wyjechała na 7 tygodniowy detox. Maryjo jak wieloma łaskami nas obdarzasz!Dziękuję.

I taka moja refleksja o odmawianiu Nowenny – kiedyś problemem dla mnie było odmówienie 10-tki różańca codziennie. Trwanie w w adopcji dziecka poczętego , gdzie trzeba było odmówić jedną dziesiątkę codziennie przez 9 miesięcy uważałam za mistrzostwo świata z mojej strony :).Teraz odmawiam piątą Nowennę i nie mam problemów z czasem. Maryja tak poukładała mój dzień , że na wszystko mam czas.Na pracę zawodową, obowiązki domowe i spotkania oazowe :).

Opowiadam każdemu kto chce słuchać o wielu łaskach jakie otrzymujemy od Maryi poprzez Nowennę i rozdaję instrukcję jej odmawiania zamówioną na waszej stronie. Wraz z mężem, który również trwa w Nowennie rozdaliśmy już ok. 500 obrazków Nowenny i wiemy jak bardzo Maryja działa w życiu naszych znajomych i przyjaciół.Ciągle nas zaskakuje Swoją dobrocią i opieką. A mówiąc o Nowennie mówimy, że trzeba ją przyjmować jak lekarstwo – rano, w południe i wieczorem- i już jest cała odmówiona :)Dziękujemy Ci Matko za to że jesteś i możemy się do Ciebie uciekać

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej