Agnieszka: nadal gorliwie będę odmawiać Nowennę Pompejańską

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w październiku ubiegłego roku. Po kilku dniach, czyli 2 listopada zaczęłam odmawiać Nowennę z prośbą by przedłużono mi umowę o pracę, która kończyła się w styczniu 2014 roku. W tym czasie byłam zatrudniona w ramach prac interwencyjnych na zastępstwo chorej dziewczyny, a stałej pracy szukałam od trzech lat.

Po 6 dniach odmawiania Nowenny dowiedziałam się, że zostanę dalej zatrudniona od lutego, ponieważ osobie, którą zastępuję przedłużono świadczenie rehabilitacyjne, a ponad to pracodawca obiecał mi, że będą się starali mnie zatrudnić na stałe. Z tą obietnicą odmówiłam do końca Nowennę, czyli do 25 grudnia.

Po kilku dniach zaczęło mi brakować Nowenny i zaczęłam ją odmawiać drugi raz z prośbą bym została zatrudniona na stałe. Efektem jest to, że od lutego zaczynam pracę na pół etatu w ramach zastępstwa, ale wierzę w to, że Panienka pozwoli na to bym została zatrudniona na stałe. Dziękuje Królowie Różańca Świętego za wysłuchanie modlitw i nadal gorliwie będę odmawiać Nowennę, bo ona daje siłę i wiarę w to, że marzenia mogą się spełnić.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
teresa
teresa
03.02.14 06:49

Jestem pewna że ułoży Ci się z tą pracą, bo w pełni zaufałaś naszej Mateńce.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x