Agnieszka: dostałam długo oczekiwaną pracę

W trakcie odmawiania pierwszej nowenny dostałam długo oczekiwaną pracę. Odmawiam dalej w innej intencji, ale jest mi bardzo ciężko.

IKONY

I OBRAZY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
adam
27.01.14 21:24

hmm…odmawiasz tą samą nowennę w innej intencji ? a gdzie wdzięczność? przychodzi mi na myśl, ten fragment ewangelii z Łk 17, 11-19: Uzdrowienie dziesięciu trędowatych W drodze do Jeruzalem przechodził przez pogranicze Samarii i Galilei. Gdy wchodził do pewnej wsi, spotkało Go dziesięciu trędowatych mężczyzn. Stanęli w oddali i wołali: „Jezusie, Mistrzu! Zmiłuj się nad nami!”. A gdy ich zobaczył, powiedział: „Idźcie, pokażcie się kapłanom!”. Gdy oni szli, zostali oczyszczeni. Wtedy jeden z nich, widząc, że został uzdrowiony, wrócił, głośno chwaląc Boga. Upadl na twarz do Jego stóp i dziękował Mu. Był to Samarytanin. Jezus zapytał: „Czy nie dziesięciu zostało… Czytaj więcej »

weronika
weronika
29.01.14 17:32

Każda nowenna składa się z dwóch części: błagalnej i dziękczynnej, czyli Agnieszka podziękowała za otrzymaną pracę. Trudności pojawiają się zawsze, chociaż odmawiam już od dawna w różnych intencjach. Nie zniechęcaj się, trzeba wytrwać do końca. Pozdrawiam.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x