Ufająca: Oddalajaca się miłość

Witam wszystkich. Chciałam złożyć swoje świadectwo i podziękować Matce Pompejańskiej za łaski, które otrzymałam podczas odmawiania nowenny. Zakochałm sie w chłopaku nasze uczucie zaczęło się rozwijać, ale pojawiła sie dodatkowa osoba i wszystko zaczęło sie psuć i oddalać. Załamałam sie i nie potrafiłam sobie poradzić i właśnie wtedy usłyszałam o nowennie.

Odmówiłam NP i odzyskałam spokój choć Matuchna nie spełniła mojej prośby to mam nadzieję, że muszę dać Jej czas na działanie. Wierze, że wszystko dobrze się ułoży bo Ona wie jak mi zależy. Zgadzam się z moimi poprzednikami, że zły działa i robi wszystko, abyśmy przestali się modlić ja również tego doświadczyłam ale wytrwałam. P

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pawel
pawel
26.12.13 08:36

Wytrwałości wiary i ufności

Ufająca
Ufająca
27.12.13 18:42

Dziękuję. Ufność i wiara jest mi szczególnie potrzebna. Niedawno zaczęłam odmawiąć kolejną NP w podobnej intencji też o miłość i nie wiem co sie dzieje ale ostatnio stałam się rozdrażniona, nerwowa i mam dziwne odczucia, że i tak ta modlitwa mi nie pomoże. Zastanawiałm sie czy to zły tak nie działa bo ja nigdy się tak nie zachowywałam. Proszę o modlitwe abym wytrwała i się nie poddała.

iwona
iwona
28.12.13 09:49
Reply to  Ufająca

Ufająca:Nie martw się,zanim przystąpisz do odmawiania nowenny poproś Matką Bożą o spokój i opiekę,ja też tak miałam na początku,nawet kilka razy zrezygnowalam,aby znów wrócić do modlitwy od początku.Teraz już jest dobrze.Nie możesz się poddać,musisz pokazac Bogu i Matce Bożej ze jestes silna i zaslugujesz na to abys została wysłuchana.Nic nie przychodzi bez walki.

ufająca
ufająca
28.12.13 19:26

Tak zrobię. Dziękuję myślę, że nie bez powodu usłyszałam o tej Nowennie na kazaniu. Miałam wrażenie, że ksiądz mówi właśnie do mnie. Bardzo była mi potrzebna wiara, że jakoś się ułoży. Dziękuję za wsparcie.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x