Patrycja: Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie

Szczęść Boże.

Chciałabym polecić każdemu nowennę pompejańską. Modlę się nowenną od ponad roku i nie żałuję żadnej chwili spędzonej z różańcem w ręku. Moją pierwszą intencją nowenny były siły do życie. Przed nowenną miałam ciężki okres w życiu, myślałam o popełnieniu samobójstwa, nie widziałam sensu życia, widziałam świat tylko w czarnych barwach. Mój stosunek do świata zmienił się wraz z chwilą zaczęcia odmawiania nowenny. Od roku nie myślę już w ogóle o śmierci. Jestem najszczęśliwsza na świecie, dzięki Bogu, dzięki poczuciu Jego obecności w moim sercu.

Chciałabym podzielić się z Wami moimi przeżyciami. Mogą wydawać się niemożliwe, ale proszę pamiętać: „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” ! Przy odmawianiu różańca, nieświadomie moje palce napotkały Krzyż Pana Jezusa, przez ten czas, gdy trzymałam Jezusa, widziałam Naszego Pana.. Widziałam i słyszałam.. Widziałam Jego twarz, cierpienie, pot, krew. Słyszałam krzyk przepełniony bólem i cierpieniem.. To było niesamowite doświadczenie.

Kolejnym razem Pan ukazał mi się w trochę inny sposób. Otóż posiadam obrazek Miłosiernego Serca Pana Jezusa. Na Jego policzkach ukazały mi się jego łzy, przepełnione krwią.

Za każdym razem, gdy się modlę mam wrażenie, że Jezus i Maria uśmiechają się do mnie J. Cały czas czuję obecność Matki Boskiej i Jezusa w sercu. Mam nadzieję, że każdy kto to przeczytał jeszcze bardziej uwierzy w moc i siłę modlitwy, i skorzysta z szansy, czyli modlitwy, jaką daje nam Pan, by zostać zbawionym. Życzę wszystkim wytrwania w modlitwie i jeszcze więcej wiary!

Z Panem Bogiem !

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Samotna
Samotna
23.12.13 22:12

Piękne i poruszające świadectwo. Cieszę się, że Maryja pomogła Ci wybrać światło. Dzięki za to świadectwo. Wszystkiego dobrego.:)

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x