Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w tygodniu w innym miejscu. Obie prace są w moim zawodzie – a nie pracowałam od 11 lat! Prosiłam konkretnie o pracę, ale otrzymuję o wiele więcej. Brak zdolności do podjęcia jakiegokolwiek zatrudnienia był jednym z wielu przejawów mojej choroby. Niedawno to zrozumiałam, więc kiedy modliłam się, prosząc o zatrudnienie, prosiłam jednocześnie o zarządzenie całym moim życiem, bo całe ono wymagało naprawy. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie łaskę uzdrowienia i uwolnienia.

Wszystkim chcę powiedzieć, żeby się nie poddawali i nie martwili, że nie potrafią ufać tak, jak powinni. Wystarczy, że się do tego przyznają, a Matka Boża się nie pogniewa, tylko wspomoże – zawsze.

Bóg zapłać za stronę www.pompejanska.rosmaria.pl – w trudnych chwilach bardzo mi pomogło jej czytanie. Niech Bóg błogosławi i Matka Boża ma w opiece wszystkich jej twórców, a także tych, którzy odmawiają nowennę. Będę prosić, aby wszyscy zostali wysłuchani, tak jak ja.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
07.12.13 16:47

Chwała Panu!

Karolina
Karolina
07.12.13 17:21

Małgosiu, popłakałam się czytając Twoje świadectwo, ale były to łzy szczęścia. Wiem jak trudny jest ten czas, bo ja również odmawiam Nowennę Pompejańską i proszę Maryję o łaskę pracy. Wierzę Jej i ufam Jej, a Twoje świadectwo jest potwierdzeniem, że Maryja dotrzymuje danego słowa. Otrzymałam już od Maryi wiele łask, o których nawet nie marzyłam 🙂 Dziekuję Jej za to z całego serca. Mam nadzieję, że u mie też wszystko dobrze się ułoży…

Magdalena
Magdalena
07.12.13 17:29

Małgosiu piękne świadectwo.Niech matczyna opieka Matki Bożej nie opuszcza Ciebie i przyczyni się do spełnienia wszelkich pragnień Twojej duszy i spełnienia wszelkich potrzeb ciała dając min łaskę zdrowia.Bardzo dziękuję za tak krzepiące słowa,Szczęść Ci Boże

21_michal
21_michal (@21_michal)
07.12.13 18:39

Gratulacje! 🙂

trzaska
trzaska
07.12.13 21:23

Wspaniale! Bardzo sie ciesze Twoim szczesciem, powodzenia w pracy i wielu sukcesow zawodowych jak i w zyciu osobistym! :*

maja33
maja33
08.12.13 19:32

Ja też odmawiałam NP kilka razy i prosiłam o wymarzoną pracę i Matka Boża z Miłosiernym Jezusem wysłuchał mnie,po niedzieli Miłosierdzia Bożego otrzymałam pracę o jakiej tylko śniłam,musimy zawierzyć bezgranicznie i uzbroić się w cierpliwość a w odpowiednim czasie otrzymujemy to na co zasłużyliśmy,nie rezygnujcie z modlitwy bo wiele łask otrzymujemy w tym czasie,życze wytrwałości w modlitwie i mocnej wiary w to o co prosimy że się spełni.

Agnieszka
Agnieszka
08.12.13 21:35
Reply to  maja33

Wielka jest moc Boga ! Dziękuję za świadectwo , które potwierdza mój pogląd na ten temat . Jezus chce tylko abyśmy bezgranicznie zaufali Mu – jakże proste a zarazem często trudne ! Odmawiając drugą Nowennę w pewnej intencji wiem jedno -nastąpiła ogromna przemiana mojego życia , jestem innym człowiekiem – czuję ogromną Bożą Miłość i niesłychaną delikatność i dobroć Matki Bożej . Wsłuchuję się w siebie i naprawiam to co u mnie zepsute . Wiem , że jest to droga do otrzymania łaski spełnienia mojej intencji . I choć czas nagli ja mam zaufanie , że tak właśnie ma być… Czytaj więcej »

Paweł Wiszniewski
Paweł Wiszniewski
11.11.16 16:06

to świadectwo zmotywowało mnie do tego, aby również podzielić się świadectwem o otrzymanej łasce związanej z pracą.
Wiem, że taki jest warunek po odmówieniu nowenny, ale jakoś to zaniedbałem i w najbliższym czasie zamieszczę świadectwo.

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x