Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w tygodniu w innym miejscu. Obie prace są w moim zawodzie – a nie pracowałam od 11 lat! Prosiłam konkretnie o pracę, ale otrzymuję o wiele więcej. Brak zdolności do podjęcia jakiegokolwiek zatrudnienia był jednym z wielu przejawów mojej choroby. Niedawno to zrozumiałam, więc kiedy modliłam się, prosząc o zatrudnienie, prosiłam jednocześnie o zarządzenie całym moim życiem, bo całe ono wymagało naprawy. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie łaskę uzdrowienia i uwolnienia.

Wszystkim chcę powiedzieć, żeby się nie poddawali i nie martwili, że nie potrafią ufać tak, jak powinni. Wystarczy, że się do tego przyznają, a Matka Boża się nie pogniewa, tylko wspomoże – zawsze.

Bóg zapłać za stronę www.pompejanska.rosmaria.pl – w trudnych chwilach bardzo mi pomogło jej czytanie. Niech Bóg błogosławi i Matka Boża ma w opiece wszystkich jej twórców, a także tych, którzy odmawiają nowennę. Będę prosić, aby wszyscy zostali wysłuchani, tak jak ja.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Obrazy

pompejańskie

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
Paweł WiszniewskiAgnieszkamaja33trzaska21_michal Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu!

Karolina
Gość
Karolina

Małgosiu, popłakałam się czytając Twoje świadectwo, ale były to łzy szczęścia. Wiem jak trudny jest ten czas, bo ja również odmawiam Nowennę Pompejańską i proszę Maryję o łaskę pracy. Wierzę Jej i ufam Jej, a Twoje świadectwo jest potwierdzeniem, że Maryja dotrzymuje danego słowa. Otrzymałam już od Maryi wiele łask, o których nawet nie marzyłam 🙂 Dziekuję Jej za to z całego serca. Mam nadzieję, że u mie też wszystko dobrze się ułoży…

Magdalena
Gość
Magdalena

Małgosiu piękne świadectwo.Niech matczyna opieka Matki Bożej nie opuszcza Ciebie i przyczyni się do spełnienia wszelkich pragnień Twojej duszy i spełnienia wszelkich potrzeb ciała dając min łaskę zdrowia.Bardzo dziękuję za tak krzepiące słowa,Szczęść Ci Boże

21_michal
Użytkownik
21_michal

Gratulacje! 🙂

trzaska
Gość
trzaska

Wspaniale! Bardzo sie ciesze Twoim szczesciem, powodzenia w pracy i wielu sukcesow zawodowych jak i w zyciu osobistym! :*

maja33
Gość
maja33

Ja też odmawiałam NP kilka razy i prosiłam o wymarzoną pracę i Matka Boża z Miłosiernym Jezusem wysłuchał mnie,po niedzieli Miłosierdzia Bożego otrzymałam pracę o jakiej tylko śniłam,musimy zawierzyć bezgranicznie i uzbroić się w cierpliwość a w odpowiednim czasie otrzymujemy to na co zasłużyliśmy,nie rezygnujcie z modlitwy bo wiele łask otrzymujemy w tym czasie,życze wytrwałości w modlitwie i mocnej wiary w to o co prosimy że się spełni.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wielka jest moc Boga ! Dziękuję za świadectwo , które potwierdza mój pogląd na ten temat . Jezus chce tylko abyśmy bezgranicznie zaufali Mu – jakże proste a zarazem często trudne ! Odmawiając drugą Nowennę w pewnej intencji wiem jedno -nastąpiła ogromna przemiana mojego życia , jestem innym człowiekiem – czuję ogromną Bożą Miłość i niesłychaną delikatność i dobroć Matki Bożej . Wsłuchuję się w siebie i naprawiam to co u mnie zepsute . Wiem , że jest to droga do otrzymania łaski spełnienia mojej intencji . I choć czas nagli ja mam zaufanie , że tak właśnie ma być… Czytaj więcej »

Paweł Wiszniewski
Gość
Paweł Wiszniewski

to świadectwo zmotywowało mnie do tego, aby również podzielić się świadectwem o otrzymanej łasce związanej z pracą.
Wiem, że taki jest warunek po odmówieniu nowenny, ale jakoś to zaniedbałem i w najbliższym czasie zamieszczę świadectwo.