Kasia: Maryjo dziękuję i proszę o pomoc

Cześć, chodzę do 2 klasy liceum jest mi bardzo ciężko jestem skłócona wewnętrznie i czuję że mam depresję, marzę by za wstawiennictwem Matuli Bóg obdarzył mnie miłością w darze wymarzonego chłopaka ,którego bardzo potrzebuję. Jestem w trakcie 2 Nowenny Pompejańskiej ale dopiero teraz piszę świadectwo bo cały czas czekałam na otrzymanie łask, jakiś znak od Boga dotyczący mojej pierwszej intencji cały czas będę czekać a jak jej nie otrzymam to nic bo wiem że Bóg ma dla mnie najlepszy plan na życie. Jednocześnie bardzo dziękuję za wsparcie Maryi podczas 1 Nowenny Pompejańskiej nawet jak ich nie mogłam dostrzec. Proszę Cię za intencję o znalezieniu tego jedynego w czasie mojej 2 Nowenny Pompejańskiej wierzę że ten chłopak jest mi przeznaczony i że będziemy razem mimo iż nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy jedynie widzieliśmy, bo przecież dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Cię z całego serca o niego byśmy byli razem na zawsze i mogli nawzajem uświęcać się w Tobie Boże. Bardzo Dziękuję i błagam Cię Maryju za moją intencję.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
xyzPiotrkasiaK Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

O widzę,że masz podobny problem jak ja.Tyle,ze ja modlę się o dziewczynę:)Powodzenia

K
Gość
K

No to może nawiążcie kontakt skoro zbieżne są wasze intencje 🙂

Piotr
Gość
Piotr

Kucze przepraszam za błąd,szybko pisałem..Heh żeby to było takie proste :).

kasia
Gość
kasia

Wydawać się może niemożliwe do spełnienia i czasem zastanawiam się czy to nie jest głupie, ale wtedy powierzam wszystkie moje sprawy i intencje Maryi i optymistycznie wierzę, że się uda. Trzymam kciuki za Ciebie 🙂

Piotr
Gość
Piotr

Ja też Ci życzę powodzenia :). Na szczęście nie jesteśmy sami.

xyz
Gość
xyz

Minęło już trochę czasu, czy Twoja sytuacja poprawiła się? Otrzymałaś to o co prosiłaś? Przyznam się, że niezwykle mnie to interesuje, bo jestem w podobnej sytuacji.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…