Justyna: uzdrowienie duchowe ojca

Bez wątpienia ogromną moc ma modlitwa rodziców za dzieci, więc namówiłam babcię, by odmówiła nowennę pompejańską w intencji mojego Taty. Intencja była ogólna: „O potrzebne łaski”.

7 lat temu, tragicznie zginął moj Brat, pogrzeb był dzień po jego 22 urodzinach. To wydarzenie na zawsze zmieniło nasze życie, Tata zaczął nadużywać alkohol, wpadł w depresje i był niesamowicie nerwowy.

Każdego dnia wybuchały w naszym domu karczemne awantury, np. o nie zamkniętą bramę przed posesją. Odkąd babcia zaczęła się modlić, awantur jest coraz mniej, a ja nie widuję już Taty podchmielonego. Ma więcej zapału do życia, sam podejmuje różne inicjatywy, częściej się uśmiecha. Do naszego domu wrócił spokój. Wiem, że to Matka Boża od kilku miesięcy uzdrawia Jego serce.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
EwaKamilaRyszard Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Chwała Matce Boga za te łaski, trwaj. Bóg jest kochanym Ojcem i dba o wszystkie swoje dzieci jeśli tylko tego pragną.

Kamila
Gość
Kamila

Proszę o modlitwę za mnie. Dzis jest 9 dzień Nowenny cz. dziękczynnej i dopadło mnie załamanie, niepokój, mysli że kiedys w życiu sobie nie poradzę z niczym…

Ewa
Gość
Ewa

Nie bój się Kamilko! Matka Boża czuwa nad Tobą. Czasem wystarczy tylko proste westchnięcie do Niej: „Trzymaj mnie Mamo za rękę!”

Kamila
Gość
Kamila

Dziękuję za te słowa Ewuniu 🙂