Jadzia: Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda

Dzisiaj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Długo nie mogłam zacząć, bo myślałam, że mi się nie uda, że to zbyt trudne, a wręcz nie możliwe odmówić jednego dnia 3 części. Tym bardziej, że pracuję co drugi dzień po 12 godz. i jeszcze trzeba znaleźć czas na 3 różańce. A jednak udało się, wytrwałam do końca. Wierzę z całego serca, że Matka Najświętsza wysłuchała mojej modlitwy i otrzymam łaskę, o którą się modliłam.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że to zbyt trudna modlitwa, chcę powiedzieć, że to nieprawda. To cudowna modlitwa, choć czasem jest ciężko nie poddajcie się. Ten czas spędzony z Maryją na modlitwie to najwspanialsze chwile w ciągu całego dnia. Codziennie czuję jej opiekę i obecność. W każdej sytuacji czuwa nade mną i nigdy mnie nie opuściła.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamila
Kamila
14.12.13 13:17

Proszę o modlitwę za mnie. Dzis jest 9 dzień Nowenny cz. dziękczynnej i dopadło mnie załamanie, niepokój, mysli że kiedys w życiu sobie nie poradzę z niczym…

Jadzia
Jadzia
17.12.13 20:21
Reply to  Kamila

Nie poddaj się:) Gdy odmawiałam część błagalną miałam dużo siły, samozaparcia i ufałam całym sercem Maryi. Bardzo cieszył mnie każdy odmówiony różaniec. Trudniej było z częścią dziękczynną. Nachodziły mnie różne myśli, że może nie warto, bo Matka Boża może nie wysłucha mojej modlitwy. Im bliżej końca tym bardziej traciłam zapał i radość. Skończyłam nowennę 12 grudnia i wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha mojej modlitwy. Ona każdego dnia ze mną i czuję jej opiekę i pomoc w każdej trudnej sytuacji. Nie poddaj się. Wiem, że czasem jest ciężko. Na pewno poradzisz sobie w życiu ze wszystkim. Tylko bądź zawsze blisko Maryi.… Czytaj więcej »

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x