Irmina i Maciek: Łaski płynące z modlitwy

Nowennę rozpoczęliśmy z mężem odmawiać w lipcu i skończyliśmy 8 grudnia (3 nowenny, 3 intencje). Pod koniec każdej nowenny otrzymaliśmy liczne łaski. Mimo krótkiego stażu w małżeństwie spadło na nas od groma problemów i zmagań losowych, ale dzięki modlitwie – nowennie pompejańskiej – umocnił się nasz związek, doświadczyliśmy wewnętrznego pokoju i radości. Oboje znaleźliśmy pracę w naszym zawodzie (ja znalazłam aż po roku szukania a mąż po 0,5 roku). Teraz czekamy na największą łaskę, na cud.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamila
Kamila
16.12.13 09:51

Cudowne swiadectwo. Prosze o chociaz krótką modlitwę za mnie. Jestem w czesci dzieczynnej…

Łucja
Łucja
28.06.14 16:12

Kamila!!!!Trzymaj się PŁASZCzA MARYI,ZAUFAJ JEJ DO KOŃCA,a w najjmniej spodziewanym przez Ciebie momencie STANIE SIĘ CUD,jak PAN BÓG zechce.
U mnie zdarzy się przed chwilą – odezwała się do mnie koleżanka sprzed lat!!!!!
Po 1o latach od naszego burzliwego pokłócenia(z winy zazdrosnych ,,życzliwych osób,które mnie przed nią oczerniły)zadzwoniła do mnie z przeprosinami i prośbą o spotkanie.Nawet nie wiem,skąd miała mój numer!!!!CHWAŁA PANU I MATCE Z POMPEJÓW!!!!Dziś mija miesiąc od odmówienia przeze mnie N.Pomp.w tej intencji!

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
28.06.14 16:25
Reply to  Łucja

Łucjo, dziękuję Ci, bardzo Ci dziękuję. Dodałaś mi wiary w to, że istnieje szansa nawiązania kontaktu z osobą, która zerwała go ze mną tak nagle, nie uzasadniając.W dodatku przydarzyło Ci się to w święto Niepokalanego Serca NMP. Naprawdę cud! A ja już traciłam nadzieję…

Łucja
Łucja
28.06.14 16:16

Zapomniałam dodac,że oczywiście pomodlę si za Ciebie!!!!Głowa do góry!!!!!
Życzę Ci CUDÓW BOSKICH i Twoim życiu,wytrwania w modlitwie i wierze w te cuda,zgodne z WOLĄ BOGA OJCA.Gorąco pozdrawiam!!!!

Aneta
Aneta
27.10.14 13:20

Piękne są świadectwa, w których to mąż i żona modlą się wspólnie.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x