Ilona: Jednak ku mojemu zdziwieniu tak modlitwa sprawia mi przyjemność

Jestem w sytacji BEZ WYJSCIA…Nie ma dla mnie ani nadziei ani ratunku…Kolejnej nocy gdy nie mogłam spać zapłakana i wołałam do Boga dlaczego mnie słyszy, dlaczego nie chce wysłuchać moich modlitw…wrecz padłam zapłakana krzyżem na podłoge…Po chwili wstałam i wpisałam w internecie „modlitwa o uzdrowienie” i tak natrafiłam na nowenne pompejańską.

To był chyba znak od Boga jak mam się modlić… To dopiero moj 4 dzien odmawiania nowenny, przede mna jeszcze dluga droga…obym zdazyla tylko odmowic ja cala, przede wszystkim po to by moja dusza uzyskała zbawienie. Czytam Wasze swiadectwa i wierze w nie niezmiernie, jednak nie wierze by w moim przypadku coś to wskórało…

Jak już pisałam moja sytuacja jest krytyczna…Mimo to twam w modlitwie. Moze uzyskam inne łaski?? Poczatkowo przerazilo mnie ze mam odmawiac az 3 rozance dziennie przez 54 dni!!! Jednak ku mojemu zdziwieniu tak modlitwa sprawia mi przyjemnosc, mimo ze dotad nigdy nie chcialo mi sie odmowic chocby dziesiatki…Mam obawy czy moją intencję dobrze przedstawiłam Maryji, ale ufam że ona zna moje serce i wie dokładnie o co JĄ proszę…

Jeśli uda mi się dokończyć nowennę z pewnoscia napisze, czy Maryja wysłuchała moich modlitw. Niech Bog ma Was w swojej opiece. Amen.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edyta
Edyta
16.12.13 22:17

Trzymam kciuki za Ciebie. Myślę, że napewno Opatrzność Boża czuwa nad Tobą i właśnie dlatego teraz odmawiasz NP. Pan Bóg dba o wszystkie swoje dzieci . Sama się przekonasz jak wielka jest miłość i opieka naszej Matki.
Niech Ci Pan Bóg błogosławi, Matka Najświętsza łaskami obdarza, a św Archanioł Michał odcina od wszelkiego zła.
Chwała Panu!

michal_21
michal_21
18.12.13 01:21

Nie łam się, cokolwiek by się działo! Wszyscy tutaj jesteśmy z Tobą myślami 🙂 Każdy z nas przechodził przeróżne kryzysy, choroby, kłopoty, każdy z nas się załamał kilkadziesiąt razy po drodze dążącej do modlitwy i jedności z Bogiem. Damy radę, jeśli jutro będę w stanie łaski ofiaruję za Ciebie Komunię św. 🙂 nie piszę, byś dziękował, ale wiedział, że nie jesteś sam. Trzymaj się!

Ola
Ola
18.12.13 16:08

Skąd ja to znam! Dokładnie też w taki sposób zaczęła się moja przygoda z Nowenną!
Wspieram Cię moją modlitwą.
Matka Boże obdarzy Cię niesamowitymi łaskami. Nie będziesz w stanie zliczyć ich na palcach. 🙂
Pozdrawiam Cię serdecznie!! 🙂

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x