Ewa: dziękuję Ci Mateńko, dziękuję moi Aniołowie

Witam, pozwólcie, że i ja podzielę się swoim świadectwem. Na początku tego roku dowiedziałam się, że noszę dzieciątko w swoim łonie a na wiosnę na USG połówkowym lekarz nam oznajmił, że jest wysokie ryzyko zespołu Downa. Nagle moje serce ogarnął wielki niepokój i strach. Proponowano mi zrobić amniopunkcję, która należy do inwazyjnych metod odkrywania wad genetycznych,a to oznacza, że istnieje ryzyko poronienia. Oczywiście o czymś takim nie chciałam nawet słyszeć, przecież nie wystawię swoje niewinne dzieciątko na żadne ryzyko. Od razu wiedziałam, że temu maleństwu zdrowie wymodlę i choć ten lekarz coś trajkotał o statystykach, ja już rozmyślałam jak się będę modlić. Po kilku dniach, kiedy troszkę uporałam się z informacją rozpoczęłam NP. a niedługo potem zaczęłam się modlić do licznych świętych, między innymi do Ojca Pio i postanowiłam, że będę się modlić minimalnie do porodu. W dziewiątym dniu nowenny stało się coś niezwykłego, mianowicie chwile po tym, gdy skończyłam się modlić poczułam zapach kwiatów, tak poprostu znikąd przyszła taka przyjemna wonia. Ja wiem, że to o. Pio w taki sposób daje znać, że się nami opiekuje, daje nadzieję. I choć wiele razy potem miałam chwile zwątpienia, płakałam to przypominałam sobie ten moment, kiedy poczułam ten zapach i to dawało mi nadzieję a nawet pewność, że wszystko będzie dobrze. Modliłam się też o lekki poród, ponieważ pierwsze dziecko rodziłam długo i byłam bardzo wyczerpana. Moja córeczka urodziła się, kiedy odmawiałamu już trzecią z kolei NP. bez żadnej wady genetycznej. Poród był krótki i piękny. Do porodu szłam w towarzystwie Matki Bożej i świętych, do których się modliłam, jest ich naprawdę wiele:św. o. Pio, bł Jan Paweł II, św, Dominik Savio, św. Rita, św. Józef, św. o. Dominik, bł. Karolina Kózkówna, św. Marta (9 wtorków św. Marty), św. Gerard, św. Ignacy Loyola, św. Joanna Berreta, św. Teresa i inni. Warto się modlić do naszych Orędowników w Niebie, naszych Aniołów, kiedy wzywamy ich o pomoc to przy nas stoją.
Dziękuję Ci Mateńko, dziękuje moi Aniołowie.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jola
Jola
11.12.13 20:42

Chwała Panu! 😉

Samotna
Samotna
11.12.13 20:50

Wzruszające świadectwo.

Anna
Anna
11.12.13 22:22

Piękne świadectwo!! Ja jestem w trakcie swojej 8 Nowenny Pompejańskiej, dzisiaj mój brat miał wypadek samochodowy, na szczęście nic mu się nie stało. Mateńka czuwa nad nami!! Dziękuje Ci Mateńko z całego serca!!!!

Barbara2
Barbara2
12.12.13 08:20

Ewa, gratuluję dzieciątka !, Piękne świadectwo, wiara czyni cuda a nasi święci bardzo pomagają. Sama dużo modlę do św. Rity (od 1.5 roku odmawiam nowennę), św. Faustyny, św. Józefa, św. Charbela, św. Jana Bosko, bł. Jana Pawła II, św. Barbary-mojej patronki i innych. Kiedyś szukając skutecznych modlitw, miałam takie dylematy, czy prosząc o pomoc tylu świętych postępuję właściwie, ale wytłumaczyłam to sobie, tak po ludzku, że lepiej jak w mojej sprawie oręduje kilka osób niż jedna, bo na pewno nie zaszkodzi. Dodatkowo pogłębiłam wiedzę o świętych czytając ich żywoty, czy dzieła, jak np. dzienniczek siostry Faustyny, który szczególnie polecam, bo… Czytaj więcej »

Cytrynka
Cytrynka
12.12.13 14:41

Piękne świadectwo! Ja też miałam się urodzić jako niepełnosprawne dziecko, jak to lekarz określił „warzywko”. Moja mama nie znała wtedy NP, ale modliła się dużo, a przede wszystkim nie brała pod uwagę tego, że mnie nie urodzi. Urodziłam się całkowicie zdrowa, bez nawet najmniejszej wady genetycznej. Lekarz stwierdził, że widocznie wcześniej się pomylił – porażka po prostu. To straszne, że niektóre kobiety po usłyszeniu, że coś jest nie tak z dzieckiem decydują się na aborcję. Wg mnie nie powinno się używać słowa aborcja, to jest zwyczajne morderstwo z zimną krwią. To takie ogólne przemyślenia, wiem, że Ty Ewo nie brałaś… Czytaj więcej »

weronika
weronika
12.12.13 20:50

Piękne świadectwo głębokiej wiary – gratuluję, niech Bóg Błogosławi

trzaska
trzaska
12.12.13 23:05

Gratuluje Mamie dzieci, a dzieciom takiem wspanialej Mamy, niech Swieci nad Wami czuwaja! 🙂

Kasia
Kasia
13.12.13 07:28

Cud!

Ewa
Ewa
13.12.13 15:30

Dziękuje wam kochani za miłe słowa. Cytrynko dobrze że wspominasz aborcję. Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak ty. Aborcja jest to morderstwo i to najgorsze z możliwych, bo na zupełnie bezbronnych. Nie rozumiem jak ludzie a zwłaszcza lekarze, którzy przeciez dobrze znają mechanizm ludzkiego organizmu traktują aborcję nie jako zabójstwo, ale usunięcie tworu komórek. Niech mi ktoś wytłumaczy, kiedy według nich zaczyna się życie ludzkie – w momencie urodzin, kiedy matka poczuje pierwszy ruch dziecka, kiedy zaczyna być widno bijące serce, czy właśnie kiedy? Kiedy człowiek zaczyna być człowiekiem, aby nie móc go już bezkarnie zabić? Polecam świadectwo śmierci… Czytaj więcej »

Marta
Marta
13.12.13 21:39

Piękne świadectwo, podnosi na duchy. Masz dużo wiary w sobie!

Krzysztof
Krzysztof
15.12.13 19:26

Piękne świadectwo.Chwała Panu. Wiem o czym piszesz…. ja z żoną też modliliśmy się do licznych Św. o wstawiennictwo kiedy ciąża była zagrożona a tak jak pisałaś min. do Ojca Pio. Pewnego dnia kiedy przyszedłem do żony do szpitala powiedziała, że dnia poprzedniego wieczorem czuła dobiegającą z korytarza na salę woń kwiatów poszła zobaczyć czy czasami ktoś nie przechodził wyperfumowany jednak nic takiego nie było. Po tym doświadczeniu usłyszała wewnętrznie słowa „nie martw się przecież mówiłem Ci że wszystko będzie w porządku”.

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x