Anna: Podziękowania

To moja kolejna nowenna, każda w innej intencji …. i mimo że nie widać ludzkim okiem spełnienia poszczególnych intencji…to wiem że wszystko idzie dobrą drogą, potrzeba czasu.. Dziękuje Ci Mateczko moja ukochana za spokój, za wiarę i nadzieję, i za Twoją obecność w moim codziennym życiu…

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamila
Kamila
19.12.13 09:08

Bardzo proszę o chociaż krótką modlitwę za mnie, dziś jest 41 dzień mojej Nowenny, a modlę się o uzdrowienie mnie z lęków i wszystkiego co za tym idzie, dziś już nad ranem nie mogłam spać, obudziłam się i targały mną ogromne lęki i niepokój, załamana, że nic mi już nie pomoże zalewałam się łzami :(… Nie wiem czy to moja choroba czy Zły tak miesza… Potrzebuję modlitwy +

Joanna
Joanna
19.12.13 10:35
Reply to  Kamila

lęki poranne świadczą o zaawansowane depresji. Tu potrzeba diagnozy lekarza i być może leczenia. Dziewczyno, natychmiast do lekarza, najpierw pierwszego kontaktu. Dobra rada to też modlitewna odpowiedź Kamilo. Pozostań z Bogiem I Z Maryją.

Paulina
Paulina
19.12.13 11:59
Reply to  Kamila

chcesz porozmawiać ? opowiedzieć o swoich problemach ? odezwij się

Ryszard
Ryszard
19.12.13 17:09

Paulina gdzie się odezwać?

Kornelia
Kornelia
19.12.13 20:01

Zgadzam się z Joanną,że potrzebujesz lekarza. Cierpie na to samo, tzn. na zaburzenia lękowe, ja już zaczęłam terapię. Dodam, że modliłam się nowenną ponad dwa lata, oczywiście z przerwami i od tamtego czasu moja psychika zaczęła szwankować. Pozdrawiam.

Kamila
Kamila
20.12.13 08:29
Reply to  Kornelia

Tzn., że po Nowennach nie czujesz się lepiej, ale gorzej tak Kornelio?

Kornelia
Kornelia
20.12.13 23:45

Teraz kiedy nie odmawiam czuje sie lepiej, w czasie odmawiania mialam koszmary i wrazenie, ze umieram – nie moglam sie wybudzic. Niemniej jednak nikogo nie zniechecam, kazdy czlowiek ma swoj sposob na to, zeby byc szczesliwy. Wiem, ze niektorych nowenna uspokaja, wycisza, w moim przypadku bylo inaczej. Sprawy nie potoczyly sie w takim kierunku w jakim bym chciala, minal rok i nadal mam w sobie jakis zal, ze mimo iz bardzo chcialam i zrobilam doslownie wszystko, co sie dalo moja modlitwa nie zostala wysluchana. Teraz juz sie nie nastawiam i tak jest mi lepiej zyc. A wizyte u psychologa polecam,… Czytaj więcej »

Sylwia
Sylwia
29.04.15 17:57

W czasie nowenny zawsze działa „zły” żebyśmy się nie modlili i dzieją się różne dziwne rzeczy ale trzeba wytrwać i poprosić Mateńkę żeby pomogła:)

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x