Wojtek: Wiara i Nadzieja w miłość

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moją Nowennę rozpocząłem 27 września, z wielką wiara i nadzieją w pomoc Matki Bożej z Pompejów, tydzień po powrocie z osobistej pielgrzymki do Casci do Włoch do sanktuarium Św. Rity. Moją intencja jest miłość mówiąc bardzo ogólnie, a konkretnie jedna osoba którą bardzo kocham ale bez Boskiej pomocy nic nie da się osiągnąć aby było tak jak oboje chcieliśmy tego.

Wszystko jest na przekór, ja już nie mam siły i nie wiem co powinienem zrobić. Nowennę ukończyłem oczywiście, chociaż największe problemy miałem dnia pierwszego II części (chwalebnej). Nie poddałem się i boje się żeby nie stracić wiary i nadziei bo przecież Wasze świadectwa są takie piękne…. Jeśli chodzi o samą Nowennę, to warto, uspokaja, a ja klękając codziennie do modlitwy miałem łzy w oczach…

Matko Boża z Pompei módl się za nami wszystkimi…

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda
Magda
23.11.13 10:59

Nie martw się, ja też tak mam. Jest strasznie! ciężko, czasem brakuje już siły. Ale trzeba pamiętać o tym, że szatan walczy i być może im bardziej cierpimy tym bardziej powinniśmy być przekonani, że nasza intencja podoba się Bogu. Pamiętaj, że wszystko co najpiękniejsze musi być przepłacone ogromnym bólem niestety…

Daniel
Daniel
23.11.13 12:08

Tak samo jak Ty, zacząłem NP 27 września. Też modliłem się o miłość, a dokładnie by znaleść tą miłość bo jedną straciłem i nie ma szans na odbudowanie związku.

A Ty z jakich powodów nie możesz się zejść z tą dziewczyną? Odległość? Inny mężczyzna?. Bo u mnie jest teraz totalne niezrozumienie z Byłą dziewczyną, jest w związku z kims innym ponadto.
Drugiej Nowenny nie zaczynałem, ale modlę się dalej na różańcu prosząc o różne łaski dla siebie i innych ważnych mi osób.

Wojtek
Wojtek
24.11.13 13:53

Sam już nie wiem dlaczego jest tak jak jest. Wiem, ze na mój temat pewna osoba nagadała bzdur osobie na której mi zależy, ale czy o to tu chodzi tego nie wiem.
Też modle się nadal na Różańcu, za bardzo mi zależy, ale czuje się tak bezsilny…

Tatiana
Tatiana
24.11.13 17:44

Ja też modliłam
się o m iłość i też odmawiając miałam łzy w oczach i czułam miłość…

Wiktoria
Wiktoria
24.11.13 17:53

Podobnie jak Wy przy modlitwie mam łzy w oczach. I tak czasami zastanawiam się czy może po prostu to nie to czy muszę jeszcze poczekać…

Wojtek
Wojtek
25.11.13 08:49

W moim przypadku łzy były jak najbardziej szczere i prawdziwe, więc i miłość naprawdę prawdziwa, co budzi we mnie przekonanie że nie wolno się poddać….
Wiem, że ta Nowenna dała mi ogromną wiarę i wielką nadzieję ażeby ufać i wytrwać, kiedy wiesz że to to i że naprawdę warto…..

Daniel
Daniel
25.11.13 11:24

Teraz zacząłem się modlić koronką do krwawych łez Matki Bożej, skoro płaczecie przy modlitwie za bliską Wam osobę, to może kolejnym etapem w osiągnięciu łaski tu na ziemi będzie ta modlitwa. Ją się dość szybko odmawia, tylko pasowałoby kupić specjalny różaniec, by nie skupiać się na liczeniu tylko na modlitwie.

Ponoć szczególne łaski otrzymuje się gdy odmawiamy tą Koronkę o godzinie 19.

Wojtek
Wojtek
26.11.13 13:44
Reply to  Daniel

dziękuje..

edyta
edyta
28.11.13 17:43

Ciężko jest osobie która została zostawiona dołączam się do Was

marcielo
marcielo
08.12.13 20:06

wielka wrazliwosc ,malo mezczyzn odmawia rozaniec.

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x