Msza Święta w Pompejach – 4 grudnia!

Msza św. w PompejachNajbliższa Msza św. zbiorowa przed obrazem Królowej Różańca Świętego w sanktuarium w Pompejach odbędzie się 4 grudnia 2013 r. o godzinie 6.30 rano. Chętnych prosimy o przesyłanie intencji oraz ofiar, które nasza Fundacja przekazuje dalej do Sanktuarium w Pompejach, najpóźniej do końca listopada.

I wiadomość z Bazyliki:

All the intentions  have been put in the HEART OF OUR LADY, which is sited under the Picture exposed in the Shrine

🙂

Intencje prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy na stronie krolowa.rosemaria.pl (link na dole), natomiast wpłaty na Mszę za pośrednictwem konta naszej Fundacji (albo można skorzystać z formularza wpłaty on-line w żółtej ramce na podanej stronie). W tytule przelewu wpisujemy Msza święta + Imię, nazwisko, telefon. 

Uwaga:

  1. prosimy wraz z intencjami podawać swój numer telefonu dla potwierdzenia,
  2. intencje mogą być po polsku, zostaną przetłumaczone na język włoski,
  3. pamiętajmy, że Fundacja nie sponsoruje Mszy świętej, ale pośredniczy w przekazywaniu intencji i ofiar.

Przydatne linki:

  1. Formularz kontaktowy
  2. Konto Fundacji
0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
W
W
22.11.13 19:11

Modlę się o zejście się ponowne z pewną dziewczyną, o dar zaręczyn i szczęśliwego małżeństwa z nią. Kochamy się nawzajem, ale ona nie wierzy już w nas i że będziemy razem szczęśliwi, myśli że będziemy się tylko krzywdzić (przez nasze wcześniejsze różne sytuacje, kłótnie i trudne charaktery). Czytałem wpisy osób których nowenny kończyły się w różne dni związane z Matką Boską, obliczyłem dla siebie i nie było żadnego święta, nie zmniejszyło to mojego entuzjazmu, a tak się składa że akurat kończę odmawiać nowennę 4 Grudnia, więc ten wpis mnie bardzo ucieszył, czy mogę to traktować jako pewny znak moja intencja… Czytaj więcej »

anka
anka
23.11.13 19:53

„W”…sorry, ale szukanie takich znaków na siłę kojarzy mi się z wróżbiarstwem…

MARIA JUSTYŃSKA
MARIA JUSTYŃSKA
24.11.13 07:07

POZDRAWIAM SERDECZNIE.JA OGLĄDAM MSZE W NIEDZIELE O GODZ 6 30 Z POMPEJÓW NA POLSACIE NA KANALE 251 NA ŻYWO .JEST TO MSZA NA TY.2000 .JEST PO WŁOSKU I JEST PRZEPIĘKNA.TA MSZA JEST W KAŻDĄ NIEDZIELĘ.MARIA.

Barbara2
Barbara2
27.11.13 12:48

Już wysłałam intencję i ofiarę. Jestem Wam bardzo wdzięczna za taką możliwość, szczególnie, że jest to dzień moich imienin i jest to dla mnie najpiękniejszy prezent. Serdecznie pozdrawiam wszystkich i życzę błogosławieństwa Bożego !

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x