Katarzyna: modlitwa o zdrowie mamy

1 października rozpoczęłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Po kilku dniach modlitwy dotarło do mnie, że ukończę ją 23 listopada czyli dokładnie w swoje urodziny! Prosiłam Matkę Przenajświętszą o powrót do zdrowia mojej mamy. Nie oczekuję natychmiastowego cudu, ale wiem, że na pewno z czasem będzie lepiej i choroba się cofnie. Rozpoczynając Nowennę Pompejańską nawet przez myśl mi nie przeszło, że nie podołam, co jest raczej niepodobne do mnie, gdyż zwykle mam słomiany zapał i szybko się zniechęcam do wielu rzeczy. Największą łaską otrzymaną z Nieba było dla mnie to, iż codziennie znajdywałam miejsce i czas aby się pomodlić na różańcu. Zdaję sobie sprawę, że wielokrotnie podczas modlitwy byłam rozproszona, myśli krążyły wokół różnych spraw itp. ale mam nadzieję, że Pan Bóg i Matka Boża mi to wybaczą.
Miałam również jedno dość dramatyczne przeżycie, o mały włos zostałabym potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych, cudem jednak samochód w ostatniej chwili zahamował. Jestem przekonana, że Ktoś tam na Górze czuwał nade mną. Wierzę, że otrzymam jeszcze wiele łask z Nieba. Chwała Panu!

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda
Magda
26.11.13 20:38

Chwala Panu!

Sylwia
Sylwia
26.11.13 21:07

Matka Święta powiedziała ze ktokolwiek odda sie Jej poprzez odmawiania różańca może czuć sie bezpieczny ,ze nic złego mu sie nie stanie i Miałaś tego dowód ,trwaj kochana a będziesz bezpieczna pod Płaszczem naszej cudownej i kochanej Matki naszego Pana

Paula
Paula
27.11.13 07:51

Witam, Matka Najświętsza napewno Ci wszystko wybaczy, jest miłosierna :), mnie często zdarzało się myśleć o czymś innym podczas odmawiania różańca, ale zaraz myślami wracałam spowrotem, i od nowa to samo, myśli uciekały gdzie indziej a ja po chwili wracałam znowu do różańca. Też często zastanawiałam się czy Matka Najświętsza wybaczy mi to i wysłucha mnie, i wiesz co… 🙂 wysłuchała mnie. Otrzymałam łaskę o którą prosiłam, jeszcze długa droga przede mną do otrzymania łaski do końca, ale teraz myślę że odmówię jeszcze jedną NP w tej samej intencji, by wszystko ułożyło się tak jak bym tego chciała. UFAJ I… Czytaj więcej »

Dominika
Dominika
29.11.13 16:15

Piękny dowód na to jak Bóg nad nami czuwa. Ja wiem to na pewno, że Pan jest przy mnie cały czas i we wszystkim mi pomaga.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x