Janka: Sytuacja była tragiczna

Kochani! kilka miesięcy pisałam o łaskach płynących z Nowenny Pompejańskiej dla rodziny mojego syna,synowej i ich córeczki. Sytuacja była tragiczna-zupełny rozpad małżeństwa,oddzielne zamieszkanie-po prostu było pięknie 4 lata po ślubie i nagle wszystko runęło w gruzach.

W ich małżeństwie od początku nie było Pana Boga, w obecności którego sobie przysięgali.Cóż mogłam zrobić?Ja sama nic, ale Matka Boża przyszła mi z pomocą. Dała mi, za pośrednistwem mojej przyjaciółki, Nowennę Pompejańską którą odmówiłam już trzy razy w intencji o ratowanie małżeństwa zawartego przed Bogiem.Dzięki Ci Matko Boża z Pompejów-małżeństwo mojego syna i mojej synowej trwa, pod jednym dachem i oby tak było zawsze.

Matko Boża prowadż ich Swoją drogą do Nieba, jesteś ucieczką i pomocą naszą.

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard
Ryszard
04.11.13 12:18

Cud, taka jest nasz kochana Matka Jezusa Chrystusa. Boże dzięki Ci za nią.

Agnieszka G.
Agnieszka G.
13.01.14 00:07

Jest Pani CUDOWNĄ TEŚCIOWĄ! Moje małżeństwo się rozpada, byłam w szpitalu z powodu depresji, a moja teściowa odwróciła się ode mnie i nastawia męża przeciwko mnie i naszemu dziecku. Chodzi do kościoła, wydaje się być osobą wierzącą a tak mnie rani. Mąż się do niej wyprowadził….
Zmawiam nowennę za rozwiązanie problemów w naszym małżeństwie, zostało mi kilka dni. W mężu jakby drgnęło…wiem jednak, że rozwiążemy do końca nasze konflikty jak wróci do nas. Nie wiem doprawdy jak poradzić sobie z teściową, która ewidentnie rozbija nasze małżeństwo, a mąż jakby się jej bał przeciwstawić…?

JOANNA
JOANNA
13.01.14 12:31
Reply to  Agnieszka G.

Odpowiedź sama ciśnie się na usta : Kolejną NP-odmów za teściową, by zrozumiała, że dobro jej syna, zależy od jego szczęścia, a co jest szczęściem dla niego wie najlepiej Pan Bóg, więc proś Boga, by ona sama oddała sprawy również w ręce Boga, a nie na swoją modłę chciała go uszczęśliwiać – co może oznaczać w rzeczywistości tylko jego unieszczęśliwianie i ludzi mu bliskich wraz z sakramentalną żoną i dzieckiem, a to się przecież Bogu nie może podobać. Przełam proszę tą niechęć do Twojej teściowej-uwierz, to że się będziesz za Nią modliła uświęci i Ciebie, to będzie, jak nadstawianie drugiego… Czytaj więcej »

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x