Izabela: otrzymanie łaski dla syna i matki

Nowennę pompejańską odmawiam od 26 maja br. zauważyłam już w trakcie jej odmawiania, jak wiele łask otrzymuję ja i moja rodzina. 27 czer­wca br. w cudowny sposób uczestniczyłam we mszy świętej o uzdrowienia. Owocem tej mszy jest cudowne polepszenie zachowania mojego syna, który sprawiał mi wiele problemów, jego serce zostało przemienione, syn stał się spokojniejszy i bardziej grzeczny, radosny. Z całego serca dziękuję Matce Bożej, że za jej wstawiennictwem Bóg zsyła na nas tyle łask, ta nowenna daje tyle radości i spokoju.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym świadectwem z innymi aby wytrwali w modlitwie i aby jak najwięcej osób ją podejmowało. Matka Boża wysłuchuje, a bezmiar łask jakie otrzymujemy jest ogromny.

Chciałam jeszcze dodać do tego świadectwa następne cudowne wydarzenie, jakie jest udziałem mojej rodziny: na mszy świętej o uzdrowienie w tym samym czasie była moja mama. U mamy stwierdzone zostały podczas pobytu w szpitalu zmiany naczyniowe na wątrobie, została skierowana do onkologa. Podczas kontrol­nego badania 10 lipca br. pani doktor robiąca badanie USG, ku własnemu zdumieniu, nie stwierdziła żadnych zmian naczyniowych na wątrobie – mama została cudownie uleczona. Modlitwa pompejańska czyni cuda, musimy modlić się z wiarą i ufnością i prosić o to, co dla nas jest zgodne z Bożą Wolą. Miłosierdzie Boże nie ma granic. Za wszystko Bóg zapłać.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kornelia
kornelia
05.11.13 11:18

Dziękuję za to świadectwo, jest jak promień słońca w pochmurny dzień. pozdrawiam

Ryszard
Ryszard
05.11.13 21:15

Oj, duży promień i ciepły w pochmurny dzień, dzięki.

Aga
Aga
05.11.13 21:40

Witam wszystkich modlących się, potrzebuję i proszę o modlitwę za mnie, Jestem u kresu wytrzymałości w pracy, odmawiałam kolejna nowenn e (którą kończę juz 8 listopada) za konkretną prace, Dzisiaj dowiedziałam się że raczej nie wyjdzie ta praca, Jestem załamana, tyle nadzieji miała z tą praca, ze Mateczka mnie wysłucha. Az chce mi się płakać i krzyczeć

Ania
Ania
05.11.13 23:41

Prosze, pomodl sie za Mojego Syna, ktory sprawia mi ogromne problemy. Odmawiam w jego intencji juz czwarta NP.Otrzymalismy ,jako rodzina, wiele Lask Bozych, wiem ze Matka Przenajswietrza czuwa, ale jesli chodzi o Mojego Syna to niestety „stacza” sie tak bardzo ze az trudno mi o tym piszac. Prosze o modlitwe, wiem ze tylko w niej cala nadzieja.
Bog Zaplac.

Kasia
Kasia
06.11.13 08:03
Reply to  Ania

Aniu zapisz się do róży różańca rodziców za dzieci albo w swojej miejscowości albo przez internet. Ja też bardzo martwię się o swojego syna chociaż nie sprawia nam zbytnich problemów tylko ludzie postanowili mnie zniszczyć a tak naprawdę największą ofiarą tych działań jest on. Pewien zakonnik polecił mi właśnie tę formę modlitwy jako bardzo skuteczną kiedy mu powiedziałam że odmawiam NP to dał do zrozumienia że modlitwa wzajemna ma większą moc. Ja od kilku tygodni modlę się za niego i inne dzieci właśnie w tej formie. Bo ktoś na tym forum przesłał link http://www.rozaniecrodzicow.pl/ Spróbuj. Oczywiście pomodlę się w Twojej… Czytaj więcej »

Ania
Ania
08.11.13 19:41
Reply to  Kasia

Dziekuje Ci bardzo i jeszcze raz prosze o modlitwe, jest mi bardzo trudno.

Magdalena
Magdalena
06.11.13 08:24

No bo tak zawsze jest,że jak Pan Bóg kocha to daje krzyże. Tak samo mam problem z dorastającym synem a i ze starszym też:( Jednak wszystko zawierzyłam Panu i Matce Najświętszej i czekam… i wierzę… Modlę się duuuużo, bardzo dużo. Wspierajmy się modlitwą:)

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x