Edyta: co było niemożliwe Maryja wyprosiła mi u Boga

Tak bardzo dziękuję Najświętszej Panience bo gdy straciłam całkowicie nadzieję,napotkałam info o nowennie.Muszę sie przyznać za pierwszym razem nie dotrwałam do końca ,ukończyłam jedynie cześć błagalną,potem po kilku tygodnia zdecydowałam się i postanowiłam jeszcze raz spróbować.

Tak wiele łask doświadczyłam podczas odmawiania nowenny i to co było niemożliwe Maryja wyprosiła mi u Boga. Wierze głęboko,że Najdroższa z Matek mnie wysłuchała i mi pomogła.Módlcie się wszyscy bo naprawdę warto ,a wytrwałość.Dla Boga nie ma bowiem rzeczy niemożliwych.Wkrótce zamierzam odmawiać kolejna noweennę w moim życiu i juz teraz wiem ,że na niej się nie skończy poplaca

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
Kasia
10.11.13 21:34

Miałaś szczęście. Mnie Matka Boża nie wysłuchała, pomimo iż odmawiałam nowennę naprawdę uczciwie. Nie dostałam też żadnego pocieszenia i nadziei. Czuję potworny ból, smutek i cierpię już prawie rok. Słyszałam, że Bóg kiedyś pochyli się nad moim krzyżem. Może… a może słucha innych.

Patrycja
Patrycja
11.11.13 01:22
Reply to  Kasia

kochana nie załamuj się.Ze swojego doświadczenia wiem że łaska uświęcająca jest bardzo ważna w odmawianiu tej nowenny oraz wyrzecznie się grzechu.Drugą ważną rzeczą jest przebaczenie.Odmów 30 dniową modlitwę przebaczenia a później nowennę i zobaczysz że się wszystko odmieni.Pozdrawiam

Sylwia
Sylwia
12.11.13 07:16
Reply to  Patrycja

Tak ,ja przeszłam taka modlitwę przebaczenia i co miesięczna spowiedź .
Poprosiłam Boga aby działał w moim życiu a ja odmawiam NP za nawrócenie sie ludzi.

Alicja
Alicja
12.11.13 11:42
Reply to  Kasia

alicja. byłam w podobnej sytuaji,modliłam sie i nic.Myślałam że jak poprosze to będzie tu i teraz.Miałam wrażenie ze pan Bog mnie opuścił .Dziś wiem że był bliżej niż mi się może wydawać.Pamietaj jesteś jego najukochańszym dzieckiem On dla Ciebie poniósł to wszystko na krzyż.Zaufaj MU jak Maryja bezgranicznie daj sie prowadzic jak dziecko.MAtka Boska powiedziała Bogu tak choc przecierz urodziła Go w Stajence nie zaliła sie ze jak to Bog w stajence .Ty też tak zauaj niech twoje serce bedzie ta stajenka ,przyjmij tam Boga i nie bój sie ON Cie poprowadzi.będą działy sie cuda nie spektakularne jak na przedstawieniu… Czytaj więcej »

Teresa
Teresa
10.11.13 23:27

Oddaj Bogu wszystko ofiaruj Mu ten ból i cierpienie. trzeba brac zycie takim jakim je Bóg daje. Matka Boza słucha kazdego. Uprosi sie wszystko jesli jest to zgodne z Wola Bożą. Powiez Panu swoja zycie a on bedzie działał i przedewszystkim ofiaruj swoje uczucie bólu smutku. Cierpliwosci i wytrwałosci zycze dla Ciebie. modlitwa powinna byc ufna. pozdrawiam z Bogiem i Maryja

mairem
mairem
11.11.13 00:39

co to znaczy ofiarować Bogu ból i smutek??? jak to się robi??

JOANNA
JOANNA
12.11.13 09:29
Reply to  mairem

To np.gdy się uderzysz i masz ochotę zabluźnić – zamiast tego mówisz Panie Boże Tobie ofiaruję mój ból, gdyż Ty cierpiałeś Jezu na krzyżu za mnie i nie taki ból musiałeś wytrzymać. Tobie zbito całe ciało aż do krwi, do kości setkami ran, Tobie krwawy pot spływał po czole, zalewał Ci oczy, po skroniach spływała krew z ran na głowie od korony cierniowej, Ciebie ból przeszywał do szpiku. Ja swój ból ofiaruję Tobie,żebyś chociaż przez krótką chwilę mógł nie cierpieć za mnie, tylko ja za Ciebie. Jest to niczym w porównaniu z Twoim Bólem, ale chociaż tyle mogę i chcę… Czytaj więcej »

Terenia Chmielewska
Terenia Chmielewska
11.11.13 12:57

Msze tez sie ofiaruje np. w jakiejs intencji taks mao ból smutek zły stan w jakim sie czlowiek znajduje jak jest sie zranionym poprostu si emowi Boże ofiaruje ci smutek zal ból za nawrocenie grzesznikow lub w innej Boże ofiaruje Tobie smutek ból np za Kosciól Sw. Ofiarowac to znaczy zgodzic sie na krzyż. W chwili cierpieni apowiedziec Panie Jezu łacze swoje cierpienie z Twoim cierpieniem wszystko co jest wemnie bólem fizycznym czy udręką duchowa składam w Twoich ranach bo w Twocih ranach jest moje uzdrowienie. Ofiarowac mozna kazde cierpienie bez wzgledu na to czy bedzie to akt jednorazowy bo… Czytaj więcej »

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej