Ania: Modlitwa o Dobrego Męża

Jestem osobą raczej skrytą, a moje świadectwo jest dosyć osobiste. Postanowiłam jednak szczegółowo opisać Łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, iż takie świadectwa są bardziej „przemawiające”. Poza tym słowa, które powtarzamy tak często „Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną” po prostu zobowiązują.

Odmawiam Nowennę Pompejańską od ponad dwóch lat. Obecna Nowenna jest już 15-sta. Może to się wydać trochę dziwne, ale Intencja jest w moim przypadku nieprzerwanie jedna i nadal ta sama. Modlę się o Dobrego Męża. Jedynie jedną spośród 15 Nowenn ofiarowałam w Intencji nowowybranego Papieża Franciszka. Pozostałe 14, tak jak wspomniałam. Oto co otrzymalam:

Łaska 1: Wewnętrzny spokój. Zaufanie Bogu. Radość. Siła do pokonywania trudności. Wiara, iż cokolwiek się dzieje – jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Wyzbycie się potrzeby rozumienia wszystkiego, wiecznych niepotrzebnych analiz, na rzecz zaufania Bogu.

Łaska 2: Wyniki badań lekarskich z ubiegłych lat: przerost przegrody serca (ok. 30 mm) Co oznacza około 4 razy szerszą przegrodę niż u zdrowej osoby. Obecne wyniki: przerost niemal niezauważalny, praktycznie brak przerostu. Po około 30 mm przerostu zostało zaledwie 2 lub 3 mm. Kilkakrotnie powtarzane badanie wskazują to samo czyli brak lub prawie niezauważalny przerost. Rzecz, która z medycznego punktu widzenia jest niemożliwa. Dla mnie jest to niepodważalny cud Nowenny Pompejańskiej.

Łaska 3: Kilka miesięcy temu poznałam wspaniałego Chłopca. Jest on autentycznie wierzący, co zawsze było dla mnie rzeczą podstawową. Szanuje nie tylko mnie, lecz także innych. Jest zdolny do poświęcenia. Staram się rozeznać Bożą Wolę w naszej sprawie. Jestem bardzo szczęśliwa i wiele wskazuje na to, iż to jest Ten Chłopak. Jednak, zawsze pozostawiam ostateczną decyzję Panu Bogu i gdyby jednak okazało się inaczej, wierze że Bóg da mi siłę, by to przyjąć.
Poza tym, doświadczyłam także mnóstwo innych łask.

Polecam Wszystkim Nowennę Pompejańską. Módlcie się Kochani, a zapewniam Was, że poznacie w sposób namacalny Boże działanie w Waszym życiu.
Z Bogiem 
(Ania)

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
17.11.13 10:46

niesamowite. Odmawiasz 15-stą nowennę. W końcu udało Ci się poznać wspanialego chłopaka. Naprawdę jesteś oazą spokoju i cierpliwości. Życzę powodzenia najpierw w budowaniu związku a później rodziny. Podziel się jeszcze po jakimś czasie, jak Ci się wszystko układa 🙂

Ewa
Ewa
17.11.13 11:02

Piękne świadectwo. Wydaję mi się, że jestem przy Tobie- patrząc na ostatnie wydarzenia mojego życia- małym człowiekiem…

Wiktoria
Wiktoria
17.11.13 18:50

To zaskakujące jak niektóre świadectwa mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Ja również podobnie jak Ty modlę się o dobrego męża. Odmawianie Nowenny Pompejańskiej w tej intencji rozpoczęłam w sierpniu ubiegłego roku. Niestety wtedy jej nie dokończyłam… Nie dałam rady. Ale w listopadzie pojawił się ktoś kto zwrócił moją uwagę. To było coś dziwnego, ponieważ znaliśmy się z widzenia już prawie od 3 lat. Więc tym bardziej było to dla mnie niezrozumiałe. Co okazało się później, że jest On bardzo wierzącą osobą:) Niestety nie było dane Nam się bliżej poznać, z powodu zakończenia studiów. Kontakt się urwał. Czasami jedynie wpadaliśmy… Czytaj więcej »

edzia
edzia
30.11.13 14:22

cudownie czyta sie takie post jest mi bardzo ciężko ale dalej tkwię w modlitwie chociaż juz tracę wiarę że będzie dobrze :(:(

Ania
Ania
11.03.14 11:19

Aniu, wielkie Bóg zapłać za to świadectwo. Powiedziałabym ‚serce rośnie’, ale w tym szczególnym wypadku to chyba odwrotnie! 🙂 W każdym razie podziwiam Twoją cierpliwość i wytrwałość, a łaski, którymi zostałaś obdarowana są wielkie. Twoja postawa i Boża na nią odpowiedź są dla mnie inspiracją.
Jestem Twoją imieniczką i właśnie modlę się nowenną o dobrego męża, a Twoje świadectwo wylosowało mi się tu w propozycjach…
Pozdrawiam ciepło.

artutr
artutr
20.07.14 16:59

Przygotowuję się do tej modlitwy i wierzę , że pomoże mi ona pozbyć się złości pogłębi moją wiarę i wszystko odmieni się w moim życiu. Potrzebuje tego i dziękuję Wam za to , że dajecie ludziom nadzieję i sznasę na zmianę życia.Pozdrawiam i Bóg zapłać .Artur

Ala
Ala
28.09.14 19:23

odmawiam nowenne po raz pierwszy – równiez o dobrego męża. mam już 44 lata i jakoś nie spotkałam tego jedynego, ale po przeczytaniu twojego świadectwa wierzę, ze spotkam tego KOGOS , kto mi będzie przeznaczony. A nowenne odmawiam z każdym dniem coraz bardziej świadomie, spokojnie, z radością i jakoś bez problemu jakoś zawsze znajduję czas. Odmawiam każdy różaniec osobno, albo 3 razem. I to jest pierwszy z cudów.
Królowo Różańca Świetego módla sie za nami wszystkimi, którzy sie do ciebie modlimy.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x