Urszula: po 10 miesiącach bezrobocia zaczynam pracę

Nowennę odmawiałam pierwszy raz i bardzo wierzyłam w jej siłę. Na początku nie było łatwo, bo w ogóle nie byłam przyzwyczajona do odmawiania różańca. Z czasem jednak weszło mi to w nawyk i nie stanowiło większego problemu. Odmawiam różaniec rano, w dzień na spacerze i tuż przed zaśnięciem. Pojutrze mam ostatni dzień nowenny, a w przyszłym tygodniu, po 10 miesiącach bezrobocia, zaczynam pracę – taką, o jakiej marzyłam. Wszystkie te łaski zawdzięczam Matce Bożej. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny. Oczywiście zaraz zaczynam odmawiać nową – i też głęboko wierzę, że Maryja mnie nie opuści.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

"Królowa Różańca

Jeszcze taniej!

- juz od 2

.

Świętego"

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnetaMarzenaMarek (adm.)Teresa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Cieszę się że znalazłaś pracę, ja też byłam długi okres na bezrobociu,wiem co to znaczy, modliłam się NP znalazłam pracę na zastępstwo, nie wiem do kiedy pracuje bo nie wiem kiedy ta osoba wróci ale wiem jedno modlitwa działa cuda

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)

I ja mam pracę dzięki Matce Bożej Pompejańskiej 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Ja zaczęłam odmawiać kolejną nowennę właśnie w intencji znalezienia przeze mnie pracy. Wierzę gorąco, że moja prośba zostanie wysłuchana. Kiedy? Kiedy Pan Bóg uzna, że to najlepszy czas dla mnie i o tę pokorę serca też się modlę.

Marzena
Gość
Marzena

Budujące są takie świadectwa jak Twoje, bo nie pozwalają się poddać w modlitwie. Ja pracę straciłam 5 miesięcy temu i od tej pory cały czas odmawiam NP w intencji znalezienia nowej GODNEJ pracy, to już 3 nowenna w tej intencji, kończę ją w czwartek, a od piątku zaczynam następną, też w tej intencji. Wierzę, że skoro tak długo czekam i tyle różańcy w tej intencji odmówionych, to Mateczka szykuje dla mnie jakąś wyjątkową pracę 🙂

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)

Wierzę, że tak bedzie. Ja pracy nie miałem przez rok, a z poprzedniej musiałem zrezygnować z winy … ZUS-u. Wydawał się to czas bez perspektyw, stracony, ale jednak Matka Boża prowadziła!

Marzena
Gość
Marzena

Dziękuję Marku 🙂