Marcin: świadectwo

Przez ostatnie 8 miesięcy codziennie odmawiałem nowennę,w jednej intencji aby moja narzeczona wyszła za mnie za mąż.I 19 10 w ostatnią sobotę pobraliśmy się w naszym kościele parafialnym.Dlatego warto odmawiać nowennę ponieważ Matka Boża Pompejańska wysłuchuję każdego kto się do Niej zwraca.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nisia
Nisia
22.10.13 17:30

Dziękuję za to świadectwo i szczerze gratuluję,ciesząc się Twoim szczęściem:)

Daniel
Daniel
22.10.13 18:11

Marcinie a udziel szerzej informacji, czy były jakieś wątpliwości? Przeszkody?. Co Cię skłoniło, żeby aż przez 8 miesięcy odmawiać NP w tej właśnie intencji.

Co by się nie działo to jak Wy za orędowniczkę wybraliście Maryję to dobrze wróży na nowej drodze życia. Powodzenia i gratulacje!

marcin
marcin
23.10.13 09:41
Reply to  Daniel

Nie było żadnych przeszkód ani wątpliwości.Miałem tylko jedną intencję

Marta
Marta
23.10.13 12:31
Reply to  marcin

Marcinie, a mógłbyś doprecyzować o co się modliłeś? Mówisz, że nie było przeszkód, to znaczy, że ona też chciała za Ciebie wyjść tak? Czyli modliłeś się bardziej tak ogólnie, zeby wszystko się dobrze potoczyło i żeby doszło do tego ślubu? Tak tylko pytam, bo mam taki pomysł, żeby się modlić do dnia ślubu właśnie tak ogólnie, żeby nic złego nam się nie przytrafiło i żebyśmy byli stale pod opieką Boga, ale myślałam np o Koronce do Miłosierdzia Bożego, a Ty tu mówisz o 8 miesiącach z NP – muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem.

marcin
marcin
23.10.13 21:38
Reply to  Marta

spotkało mnie w życiu wiele niepowodzeń i przykrości , właściwie straciłem nadzieję że wogóle się ożenie dlatego też gdy spotkałem moją żonę nie mogłem uwierzyć w swoje szczęście i dlatego prosiłem Matkę Boską o łaskę .Moja żona nauczyła mnie tej modlitwy a teraz po ślubie zaczynamy prosić Mateczkę o dalszą opiekę . Pozdrawiam i życzę powodzenia

Marta
Marta
23.10.13 22:56
Reply to  Marta

Dzięki za odpowiedź, to widzę, że mamy podobną sytuację życiową 🙂 Również pozdrawiam 🙂

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x