Magda: wsparcie

Witajcie, odmawiam 4 Nowennę Pompejańską, wszystkie w tej samej intencji,jestem właśnie w połowie tej czwartej, mimo licznych małych łask, za które dziękuję co dzień,ta główna i najważniejsza nie została jeszcze spełniona…Kochani, proszę o pomoc, wierzę cały czas bardzo mocno,ale potrzebuję Waszego wsparcia, pomódlcie się w mojej intencji,w intencji zajścia w ciążę…bardzo proszę i dziękuję…

Ikony i obrazy z Matką Bożą

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jerzy
Jerzy
08.10.13 20:35

Lucyno, już się pomodliłem w Twojej intencji i życzę Ci z całego serca żeby Twoje modlitwy się wypełniły. Duchowo już adoptuję Twoje maleństwo i zostaję jego honorowym dziadkiem. W niedzielę byłem w Sanktuarium w Gidlach a potem na Jasnej Górze i oprócz własnej intencji modliłem się też o wypełnienie intencji wszystkich tych co szczerze odmawiają Nowennę Pompejańską.

Magda
Magda
11.10.13 08:51
Reply to  Jerzy

Dziękuję, te słowa wiele dla mnie znaczą. Cały czas wierzę bardzo, bardzo mocno. Oprócz NP odmawiam od 2 tygodni Tajemnicę szczęścia – 15 modlitw, to również wiele mi daje. Pozdrawiam!

Anonimka
Anonimka
01.05.19 17:49
Reply to  Magda

Witaj Magdo ! Czy twoja prośbą została wysluchana?

sylwia
sylwia
09.10.13 23:21

Magdo, doskonale Ciebie rozumiem, sama odmówiłam Nowennę w intencji takiej samej jak Ty, czyli modliłam się o zajście w ciążę. Tej łaski jeszcze nie otrzymałam, nadal czekam, ale otrzymałam wiele innych łask, pracę i spokój ducha. Wierzę, że Matka Boża wysłuchała nasze prośby, wstawiła się za nas u Boga. Tylko trzeba czekać. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie też:) Wszystkiego dobrego, pozdrawiam, z Bogiem.

Magda
Magda
11.10.13 08:58
Reply to  sylwia

Sylwia, ja też głęboko wierzę, że nadejdzie dla nas taki dzień, gdzieś to wewnętrznie czuję,tylko właśnie trzeba cierpliwie czekać, więc czekamy razem, dziękuję Ci bardzo że napisałaś do mnie, pozdrawiam Cię!

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x