Joanna: praca

Pragnę podziękować Matce Boskiej za Jej wstawiennictwo i pomoc. Potwierdzam, że ta modlitwa czyni cuda!!! To, że znalazłam pracę tak szybko, to cud. Jestem przekonana w 100%, że to tylko dzięki Matce Bożej tak się stało. Mieszkam w USA. Pracowałam w amerykańskiej fabryczce jako księgowa. Było tam też kilku Polaków, którzy pili w pracy. Jeden z nich mnie popchnął i wyzywał (w pracy!) i mój szef nic z tym nie zrobił. Więc postanowiłam odejść – tak nagle. Z dnia na dzień rzuciłam pracę i martwiłam się, że pozostanę bezrobotna przez wiele miesięcy lub lat, tak jak większość ludzi dzisiaj. Byłam przerażona tym, że będzie mi ciężko znaleźć nową. Tu też bardzo odczuwa się kryzys ekonomiczny i wielu dobrze wykształconych Amerykanów nie może znaleźć pracy, a co dopiero my, emigranci. Mimo że bałam się rzucić pracę z dnia na dzień, to czułam, że Matka Boska mi pomoże. Czułam, że był to głos Matki Bożej. Zdecydowałam się Jej zaufać.

W pierwszym dniu bez pracy zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. W pierwszych dniach słyszałam wewnętrzny głos, żebym się nie martwiła, że jak będę odmawiać cztery różance dziennie, to dostanę pracę. Już po 11 dniach odmawiania modlitwy dostałam lepiej płatną i ciekawszą pracę w moim zawodzie. Wybrano mnie z 200 osób i to już po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Czy to nie jest cud? Wysłałam moje CV tylko do 5 firm i dostałam tylko jedną odpowiedź – właśnie od nich. Zarabiam teraz trochę więcej, mam o wiele bliżej do pracy i jestem szanowana.

Od tamtej pory pragnę zachęcać ludzi do odmawiania różańca. Moja przygoda z różańcem zaczęła się w kwietniu 2012 r., kiedy trafiłam na stronę internetową www.pompejanska.rosemaria.pl. Matka Boża opiekuje się nami wszystkimi. Musimy się tylko zwrócić do Niej o pomoc. Zachęcam wszystkich do odmawiania różańca!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard
Ryszard
26.10.13 14:09

I ot jest w tej nowennie piękne, Dzięki Ci Matko Boża z Pompei

Dośka
Dośka
27.10.13 11:44

Zaczęłam z pytaniem do samej siebie, czy dam radę. Daję. Nawet nie wiedziałam, że tak chętnie będę sięgała po różaniec trzy razy w ciągu dnia. To pierwszy cud – znalezienie czasu w moim chaotycznym życiu. Drugi cud, to wyciszenie jakie uzyskuję po każdej „zdrowaśce”. Na ten mój prawdziwy cud o który się modlę jeszcze czekam. Modlę się 33 dzień. Wiem Matko, że mnie wysłuchasz. Tak bardzo w to wierzę i z takim wytęsknieniem a jednocześnie z cierpliwością czekam. Ale już dziś chcę dać świadectwo tego, że różaniec działa cuda – takie malutkie, codzienne. Takie jak mój spokój, którego nie miałam… Czytaj więcej »

Aneta
Aneta
21.08.14 16:46

u mnie mija kolejny tydzień i nic, cisza, ale będzie dobrze 🙂

lulu
lulu
21.08.14 17:21
Reply to  Aneta

u mnie też 🙁

Nikita
Nikita
21.08.14 19:36
Reply to  lulu

Na razie nic, tylko na razie 🙂

Aneta
Aneta
21.08.14 20:16
Reply to  Nikita

no pewnie, że tak Nikita 🙂 Dzięki 🙂

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x