Alicja: modląc się zyskuje się spokój i radość ducha

dzisiaj skończyłam nowennę i już myślę o rozpoczęciu drugiej mam tyle intencji. moja prośba została wysłuchana, modląc się zyskuje się spokój i radość ducha, polecam każdemu odmawiajcie różaniec to nie jest takie trudne!!! Matka Boża tak pokieruje że na wszystko znajdzie się czas a ile rozwiąże trudnych dla człowieka codziennych spraw

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krysia
Krysia
01.09.13 17:10

Na NP trafiłam przez przypadek w internecie, kiedy zaczełam Nowenne I część było bardzo trudno, ciagle przed oczami widziałam dziwne obrazy przemykajace jak błyskawica, w głowie miałam zamęt, nie mogłam się skupić i pozbierac sie w całosć, bylo psychicznie i fizycznie cięzko ale tylko do końca I części Nowenny , w pierwszy dzień II czesci poczułam jak spłynął na mnie spokój fizyczny i psychiczny , odczułam obecnosc MB,Druga część Nowenny ktorą kończe 14 wrzesnia jest cicha i spokojna. ale zły jest naprawde zły a ja strzelam do niego z różańca jak z karabinu maszynowego i to go jeszcze bardziej złosci… Czytaj więcej »

jozef
jozef
01.09.13 17:34

Jak ja wszyskim zazdroszcze tych swiadectw . Ja odmawiam juz piąta NP w intencji długow zamiast coraz lepiej to jest gorzej . Do modlitwy zapraszam swietych ojca PIO JP 2 .Charbela . matke TERESE z Kalkuty . dominika . Katarzyny z Sieny . oraz moich zmarłych rodzicow . Jestem tak zdeterminowany ze obiecałem MATENCE .ze bede odmawiał do konca zycia NP .DLACZEGO TAK JEST CO STOI NA PRZESZKODZIE ZE NIEJESTEM WUSŁUCHANY

Agnieszka
Agnieszka
01.09.13 23:11
Reply to  jozef

Józefie, myślę, że na pewno zostaniesz wysłuchany. Pamiętaj, że spełnienie intencji NP nie ma terminu ważności, prawdopodobnie spełnienie Twojej prośby zależy od czyjejś wolnej woli (ktoś wpisany w Boży plan dla Ciebie opiera się i nie chce odczytać woli Pana), lub Maryja ustaliła „datę”, kiedy wszystko się spełni i musisz czekać na przyjście tego dnia. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko. Pomodliłam się za Ciebie, Ty ufaj i bądź spokojny.

JOANNA
JOANNA
02.09.13 10:40
Reply to  jozef

Każda intencja dociera do Najświętszej Matki i Pana Boga, ale nie nam decydować kiedy i czy w dosłownej formie zostanie zrealizowana. Tym bardziej finanse. Niejeden z nas chciałby wygrać 6-kę w toto-lotka. Ale gdyby prośba ta się spełniła, to czy we właściwy sposób potrafilibyśmy te pieniądze wykorzystać. Ależ oczywiście-pospłacałbym swoje długi, zadbałbym o siebie, kupiłbuym sobie nowe mieszkanie, albo wyremontował stare, pojeździłbym po świecie, itp, itd. Ale, czy w tym wszystim-w nowej sytuacji-dobrobytu, nie zatracilibyśmy przynależności do Boga. Jak długo odczuwalibyśmy wdzięczność do Pana Boga i czy nie zrodziłoby się w nas pragnienie- niezdrowe i grzeszne-mam dużo, to jest szansa,… Czytaj więcej »

Jan
Jan
03.09.13 08:26
Reply to  JOANNA

Bardzo wartościowa ocena, która sprowadza się do przypomnienia kilku słów z Credo i Pater Noster
Boga Wszechmogącego
i Bądź Wola Twoja jako w Niebie tak i na Ziemi

Joasia
Joasia
11.09.13 10:04
Reply to  jozef

Bezgranicznie ufaj Matce Bożej i Jezusowi.

Karolina
Karolina
01.09.13 21:08

Piekne świadectwo Alicjo. A co do Krysi to mi tez jest potrzebny spokoj przede wszystkim psychiczny jestem jeszcze w czesci błagalnej zły cały czas daje o sobie znac ale ja sie nie poddaje modle sie uparcie!! Mam lęki, niestem niespokojna i nachodza mnie rozne głupie mysli ale wiem, ze modlac sie w Nowennie ufając naszej Matce i Jej Synowi dostapie spokoju wewnętrznego i harmonii, a jak narazie dzielnie walcze ze złym. Różaniec ma wielka moc i jest Moja MOCĄ!:)

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x