Piotr: ta nowenna działa jak antidotum na szatana

Witam gorąco wszystkich,postanowiłem podjąć wezwanie i realizuje nowenne Pompejańską,gdyż choruje na stożek rogówki oka.Choroba ta utrudnia widzenie i ciężko jest dobrać korekcyjne szkła lub soczewki do tej wady wzroku co utrudnia przejsćie badan okresowych.

Dziśaj mija 22 dzień odmawiania modlitwy efekty raczej mizerne,jednak wspomnę ze jestem seksoholikiem i z tym uzależnienie również nieźle muszę śię namordować.Czesto stawałem do modlitwy uzdrawiającej odbyłem mnóstwo spowiedzi konczyło się na masturbacji predzej czy pózniej gdyż przegrywam walkę ze złym.Potwierdzę opinie internautów że przystepując do tej nowenny człowiekowi przydarzy śię wiele niepowodzeń na początku,lecz jest to protest szatana aby zniechęcić do odmawiania nowenny która go zabja ujażmia do stanu wielkiej niemocy wobec człowieka.Przez tą wspaniałom nowenne ja osobiscie nie czuje tzw nekania,nie kuszenia bo nad kuszeniem człowiek panuje,natomiast nekanie prowadzi do czynów których człowiek nie chce robić a robi bo moc zła kieruje umysłem.

Zrozumie mnie każdy alkoholik,narkoman,czy hazardzista który przeczyta to swiadectwo,gdyż są to ludzie którzy mają często wielką nie moc na swoją chorobę.Polecam własńie tą nowennę, tylko ta nowenna działa jak antidotum na szatana. Matka Boża ma niesamowitą moc i chroni nas przed złym lecz zuważyłem że ta moc nabiera na sile jak składa się z trzech części różańca.Polecam serdecznie tak jak pisałem modle śie o wzrok efekt mizerny lecz plus taki że nie jestem dreczony w drugiej chorobie być może bede muśiał odmawiać nowenne do końca życia ale dzięki tej nowennie czuje spokój ducha jest to rzecz bezcenna,zrozumieja mnie te osoby które cierpią rowniez od uzależnień jak ja.Chwała NOWENNIE POMPEJANSKIEJ .

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Martyna
Martyna
11.08.13 15:40

Trzyamam za Ciebie kciuki Piotrze skoro to Twoja pierwsza Nowenna To MOZĘ mATEŃKA kOCHANA DAJE cI ZANK ŻE NAJPIERW MUSISZ SIE WYLECZYC Z SEKSOHOLIZMU KTÓRY JEST TRUDNĄ CHOROBĄ,WIERZE ZE POMOZĘ CI SIE WYLECZYĆ TYLKO BOG WIE CO JEST DLA NAS NAJLPESZE ZOBACZYSZ KIEDYS SWIAT NOWYM WZROKIEM MATENKA NIE POZWOLI CI STRACIC WZROKU:)

Beata
Beata
13.08.13 23:02

Rozumiem cię Piotrze,ja zaczynając pierwszą Nowenne miałam problem z alkoholem i narkotykami.Choć moja intencja dotyczyła innej prośby, to moc Matki Bożej uwolniła mnie z tych nałogów,za co jestem jej nieopisanie wdzięczna. Wiedziała,że chcąc zostać wysłuchaną muszę mieć czyste ciało i duszę. I tak się stało.Nie czuje absolutnie już żadnych pokus.Dodam,że zaczęłam właśnie dzięki tej modlitwie chodzić na msze święte,byłam u spowiedzi i komunii. Choć prośba jeszcze nie została wysłuchana to wciąż mam nadzieję. A 15 sierpnia zaczynam trzecią Nowennę. Trwajmy w Różańcu,który jest lekiem na każde zło. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

J.
J.
15.08.13 21:45

Dzisiaj zaczynam drugą nowenne.Poprzednio obiecałam Matce,że pojadę do Niej do Pompei….trudno to zrealizować ale się postaram.Mój mąż od roku tkwi w sidłach szatana…i innej kobiety.Proszę Matke nie tylko o opamiętanie dla niego ale także o to,bym potrafiła mu wybaczyć…proszę też o zdrowie dla Pewnej Maleńkiej Istotki,która ma się urodzić a być może ( prawdopodobnie ) bedzie chora…Trzymajcie kciuki za mnie….

aga
aga
16.08.13 06:37

Polecam modliwitwę do greckiej św. paraskevi.Moją chorobę oczu zatrzymała w zeszłym roku. to naprawde działa. wiara prawosławna jest uznawana przez kościół katolicki i możemy si modlić do „ich” świętych

Asia
Asia (@asia)
16.08.13 12:14
Reply to  aga

Ago, a gdzie można znaleźć tę modlitwę? Również mam problemy oczami… Z góry dziękuję za informację. 🙂

Asia
Asia (@asia)
16.08.13 12:16

Przepraszam, błąd. Powinno być: ”z oczami”.

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x