Paulina: W czasie odmawiania Nowenny w moim życiu miało miejsce wiele cudów

Witam wszystkich. Aktualnie jestem na początku odmawiania drugiej NP w intencji odnalezienia miłości. Modliłam się już o miłość w trakcie pierwszej nowenny. Muszę powiedzieć, że okres odmawiania Nowenny był jednym z najpiękniejszych w moim życiu. Już w pierwszych dniach modlitwy osoba o której odwzajemnienie uczuć się modliłam odnowiła ze mną kontakty. Spotykaliśmy się prawie przez cały okres odmawiania Nowenny potem jednak z jego strony znowu pojawiła się wola rozluźnienia znajomości. Modlę się teraz o miłość (już nie tej konkretnej osoby, choć mam go w moich myślach), zdaję się na łaskę Mateńki. Wierzę, że jeśli on jest mi pisany to będziemy razem. Jeśli nie mam nadzieję, że w moim życiu pojawi się ktoś inny kogo pokocham z wzajemnością.

W czasie odmawiania Nowenny w moim życiu miało miejsce wiele innych cudów. Dostałam propozycję zmiany pracy. Co prawda nie zaakceptowałam jej, czego później żałowałam, ale po jakimś miesiącu po zakończeniu Nowenny pojawiła się kolejna atrakcyjniejsza oferta którą z radością przyjęłam. Wierzę, że to zasługa Mateńki Najświętszej, wszystko potoczyło się tak łatwo i sprawnie i to w momencie kiedy tej zmiany pracy naprawdę potrzebowałam.

Ponadto otrzymałam łaskę pogłębienia mojej wiary. W czasie Nowenny przystąpiłam do sakramentu pokuty 3 razy, do tej pory spowiedź traktowałam automatycznie, jako coś co trzeba zrobić 2 razy w roku. Zaczęłam też się częściej modlić w ciągu dnia co wcześniej mi się nie zdarzało.
Jak wspomniałam czas odmawiania Nowenny był pięknym okresem w moim życiu i cały czas czułam opiekę Mateńki, nawet gdy zdarzało się, że nie do końca wszystko było po mojej myśli. Wszystkim z całego serca tą modlitwę polecam.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janusz
Janusz
25.08.13 11:15

dygresja
Słowa księdza (dzisiaj)
Ludzie traktują NP jak talizman, przymuszają Pana Boga, a on ma inne plany.
Dlatego pewnie często w NP otrzymujemy coś innego, niż prosiliśmy, a o tym On zdecydował i nasza modlitwa która jest ważna.

Magdalena
Magdalena
28.09.13 15:46

Paulino -,,Proście a będzie wam dane” Ufaj w sercu ,że nad całym Twoim życiem jest płaszcz Matki Bożej,która chroni Ciebie przed złem i poprowadzi do tego najlepszego wyboru ,miłości prawdziwej i prostej.Z całego serca życzę byś jak najczęściej doświadczała miłości Bożej ,ludzkiej a Twe serce nigdy nie straciło radości z kochania bliźniego.

Ela
Ela
17.05.14 10:21

W listopadzie’2013 podjęłam modlitwę Nowenną Pompejańską za kolegę mojego syna, 33-letniego Darka. Jest po ciężkim wypadku komunikacyjnym w lecie 2013 (jechał motocyklem, inny kierowca wymusił pierwszeństwo). Powstały tragiczne skutki i szkody w jego zdrowiu, najbardziej ucierpiał mózg.

—–
Całość
http://pompejanska.rosemaria.pl/?p=6670

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x