Izabela: ciągle czekam

Nowennę zaczęłam odmawiać 27 lipca, natknęłam się na tę nią szukając modlitwy w sprawach beznadziejnych.Modlę się o powrót ojca mojej 6miesięcznej córki, który odszedł kilka miesięcy temu do innej kobiety. W modlitwie tej od początku wielkie nadzieje, chociaz od 4 dnia jej odmawiania mam rzucane wielkie kłody pod nogi. Nasze relacje się popsuły , chociaż wczeniej miałam wrażenie,że idzie ku lepszemu…Okazało się również,że zaczęli razem pracować, poświęca jej również każdą wolną chwilę poza pracą nawet kosztem czasu z dzieckiem i gdybym brała pod uwagę tylko ziemskie aspekty to nie miałabym nawet nadziei,że On jeszcze do nas wróci bo sprawy z tamtą kobietą zabrnęły tak daleko….
Był moment,że chciałam już przestać się modlić bo nie widziałam światełka w tunelu ale Matka czuwała i pilnowała,żebym nie ustawała w modlitwie, modlę się mając przy piersi moje maleństwo i głęboko wierzę,że Matka wysłucha moich błagań…ale zwątpienie przychodzi coraz częsciej…czasem myślę,że trzeba cudu ,żeby On wrócił, bo jego rodzice doradzają mu,żeby został z tamtą kobietą (jest bogata), oni wydają się być zakochani w sobie po uszy i tak naprawdę,żeby wysłuchac mojej prośby Bóg musiałby zmienić wydarzenia w życicach tylu ludzi..czy ja na to zasłużyłam.
Mam już takie myśli,że może moim przeznaczeniem jest cierpieć i wychować moją córkę samotnie, bo po co Pan miałby dawać Go innej kobiecie,żeby zaraz zabrać i oddawać mi Go z powrotem??Wiele mam wątpliwości, coraz więcej ale trwam w modlitwie dalej, kto wie,może zostanę wysłuchana może nie…Modlę się również do Św. Rity i Św. Judy Tadeusza, patronów od spraw beznadziejnych…
Was również proszę o modlitwę w mojej intencji za co będę bardzo wdzięczna

Koronka z modlitwą

do św. Judy Tadeusza

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
78 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Weronika
Weronika
13.08.13 22:51

Izo, wszyscy potrzebujemy modlitwy. Nie przestawaj, się modlić. Matka Boża na pewno nie zostawi Cię bez opieki. Zawierz swoje dzieciątko Świętej Rodzinie i niech się dzieje wola Boża. Pomodlę się za Was.
Z Panem Bogiem

Izabela
Izabela
15.08.13 14:47
Reply to  Weronika

Weronika,dziękuję za ciepłe słowa i modlitwę…nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy w tym ciężkim czasie.

Asia
Asia (@asia)
18.08.13 02:09
Reply to  Izabela

Izabelo, również pomodlę się. 🙂

Agucha
Agucha
14.08.13 10:34

Izo! Módl się i wierz, czasem wydaje się nam, że wszystko układa się na opak ale często to jest właśnie Boże działanie, żeby wszystko było dobrze – Boża logika jest dla nas nie zrozumiała, może on musi z tą kobietą pracować, aby się lepiej poznali i wtedy któreś z nich stwierdzi, że to nie to? Niezbadane są Boże ścieżki. I druga rzecz, napisałaś:”bo po co Pan miałby dawać Go innej kobiecie,żeby zaraz zabrać i oddawać mi Go z powrotem” – to nie Pan Bóg kazał odejść Twojemu mężowi!!! Nie dał go tej kobiecie, to była wolna wola Twego męża! Pan… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
15.08.13 14:49
Reply to  Agucha

Agucha, dziękuję i głęboko wierzę w tę „boską logikę”…

Kasia
Kasia
14.08.13 12:54

Witaj Izo 🙂 módl się i nie załamuj….modlitwa cię wyciszy wewnętrznie, uspokoi….zwątpienie bedzie Cię ogarniać , u mnie było podobnie….dopadało mnie takie zniechęcenie, ale nie poddawałam się…chociaż było bardzo blisko….Po tych 54 dniach inaczej „patrzę” na sprawę o rozwiązanie której się modliłam…a modliłam się o powrót człowieka za którym bardzo tęsknię….cud się nie wydarzył….ale widocznie tak musi być…może za zakrętem czeka na mnie ktoś kto jest mi pisany..hmm…TY masz dzieciątko ciesz się i raduj …i nie płacz 🙂 „oddaj” swój problem Najświętszej Panience a ona już będzie wiedziała jak Ci pomóc :)) a napewno bedzie to rozwiązanie najlepsze dla Ciebie-… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
15.08.13 14:50
Reply to  Kasia

Kasiu dziękuję, i głęboko wierzę

Sylwia
Sylwia
14.08.13 13:33

Nie poddawaj się i nie myśl, że Twoim przeznaczeniem jest cierpieć. Modlisz się o powrót nie tylko męża ale i taty, Twoje dziecko przecież nie zasłużyło na to, żeby wychowywać się bez niego, bo ten „zakochał się” i woli spędzać czas z jakąś bogatą kobietą. Nie można zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu, na pewno kiedyś to słyszałaś. Będę pamiętać o Tobie w modlitwie. Pozdrawiam ciepło.

Izabela
Izabela
15.08.13 14:51
Reply to  Sylwia

Dziękuję Sylwia 🙂

werka
werka
14.08.13 15:05

Ciezka to sytuacja, wiem bo doswiadczylam tego samego. Modl sie i nie przestawaj. Mimo bolu musisz jakos psychicznie wylaczyc myslenie o tym co on wlasnie robi, bo to cie wykonczy. Wiem ze to wydaje sie niemozliwe do przejscia, ale powiem ci, ze wszystko mozna zniesc, czlowiek nie zdaje sobie sprawy nawet jak wiele.. Nie piszesz czy macie slub, a to wydaje sie tez wazne, poniewaz ojciec twojego dziecka, tak malego zwlaszcza wykazal sie nieodpowiedzialnoscia. Dopiero czas pokazuje ze cos nie dzieje sie bez powodu. Nie mozna kogos zmienic slowami, jak mowila sw. Rita, to Pan Bog musi zadzialac. Musisz sie… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
15.08.13 14:53
Reply to  werka

Dziękuję Werka, nie mamy ślubu ale o to też się modlę,żeby wrócił i żebyśmy wszystko ułożyli zgodnie z wolą boską…kto wie, może wcześniej byt mało nalegałam na ślub..sama nie wiem

Aga
Aga
15.08.13 15:51
Reply to  Izabela

Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że jak się nie ma ślubu, to jednak Twój partner Izo jest tak jakby powiedzieć „wolny”. Dopiero poprzez ślub mąż i żona stają się jednym ciałem. Znamienne słowa: ” co złączył Bóg człowiek niech nie rozdziela”.

Życzę Ci wszystkiego dobrego. Módl się Izo, bo modlitwa pomaga we wszystkim.

Aga
Aga
15.08.13 15:58
Reply to  Aga

PS. Izo nie załamuj się. A może za rogiem czeka na Ciebie nowa miłość? Jakiś odpowiedzialny mężczyzna, wierny, który zaopiekuje się Tobą i Twoim dzieckiem. Nigdy nic nie wiadomo w życiu. Warto ufać Bogu. Ufaj i nie przestawaj się modlić. Tylko Bóg może nas podnieść, kiedy nie widzimy już wyjścia.

Joanna
Joanna
14.08.13 16:52

Izabelo, ja jestem w trakcie odmawiania 3 NP. Za pierwszym razem zostałam wysłuchana bardzo szybko, to o co prosiłam zostało spełnione w 7 dni i uważam to za cud. Moje świadectwo o nowennie zostało zamieszczone na tej stronie z datą 4 sierpnia 2013 r. Jednakże podczas odmawiania 2 NP (kończę ją 20.08.2013) i mam nadzieję, że wytrwam, pojawiły się trudności, a także podczas odmawiania 3 NP (bo obecnie odmawiam 2 dziennie) mam wrażenie jakby cały świat się obrócił przeciwko mnie. Na każdym kroku napotykam przeszkody, trudności. Mam wrażenie, że jest z dnia na dzień gorzej i to nie tylko w… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
15.08.13 14:54
Reply to  Joanna

Dziękuję Joanna, też będę pamiętać o Tobie w moich modlitwach.

Anka
Anka
14.08.13 20:23

Iza, ze wzruszeniem przeczytałam Twoje świadectwo. Chętnie się za Ciebie będę modlić…Może chociaż Cię to odrobinę pocieszy, ale mój świat też się całkowicie zawalił podczas odmawiania NP…Wczoraj jednak przeczytałam na tej stronie słowa otuchy „ W trakcie ostatniej nowenny pogorszy ci się tak bardzo, że lekarz potwierdzi beznadziejny stan. A gdy już wszyscy zwątpią w twoje wyzdrowienie, ty tym bardziej w to ufaj” jakie skierowała Matka Boska do Fortunatinie…Odczytałam to jako słowa skierowane do nas przeżywających wielkie trudności podczas odmawiania Nowenny. Jeśli mogłabym Ci coś doradzić (nie wiem gdzie mieszkasz)to wybierz się do Sanktuarium św.Józefa w Kaliszu, lub też do Kościoła… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
14.08.13 21:16

Dziękuję Wam wszystkim za piękne i ciepłe słowa, bardzo mi pomagają szczególnie dzisiaj po tym ciężkim dniu, kiedy wiele razy dopadało mnie wielkie zwątpienie i trudności. Trwam w modlitwie i nie przestanę. Dziękuję za wsparcie.

Dorota
Dorota
14.08.13 23:53

Kochani ja dzisiaj zaczynam modlitwę do Matki Bożej o pomoc w zdaniu egzaminu maturalnego z matematyki (czeka mnie już w tym miesiącu trochę się denerwuję bo chciała bym go zdać i pójść na studia , ale będzie tak jak chce Mateńka Boża. Proszę o wparcie teraz na początku mojej modlitwy .
Pozdrawiam was serdecznie

Izabela
Izabela
15.08.13 19:22
Reply to  Dorota

Dorota, będzie dobrze i oczywiście nie zapomnę o Tobie w moich modlitwach.

Weronika
Weronika
15.08.13 23:35

Witam, wróciłam z Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie. Tam przed Figurą Objawień Matki Bożej poleciłam wszystkich proszących o modlitwę na naszym forum. Pielgrzymi przybywający do tego świętego miejsca są obdarowywani obfitym zdrojem łask Bożych szczególnie 2 sierpnia (dzień Matki Bożej Anielskiej, 15 sierpnia Wniebowzięcie NMP i 8 września w Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Niepokalana pobłogosławiła źródełko i pielgrzymów, którzy wznosili do nieba kilka razy powtarzane wołanie „Matko Boża, módl się za nami”, wtedy Maryja zapewniła „Nie smućcie się’ Ja zawsze jestem z wami” ( było to 8 września 1877 r.)Równocześnie Maryja domagała się: – codziennej modlitwy różańcowej, – pokuty za… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
16.08.13 10:45
Reply to  Weronika

Dzięki Weronika,że pamiętałaś i o mnie 🙂

Agnieszka
Agnieszka
16.08.13 01:46

Izo, będę się za Ciebie modlić, obiecuję. Proszę, wspomnij i Ty mnie w swoich modlitwach, modlę się w intencji bardzo podobnej do Twojej. Wierzę i wiem, że Matka Boża nas słyszy. Będzie dobrze, tylko nie poddawaj się! Kiedy ogarniają mnie wątpliwości myślę tylko o jednych słowach: „szukajcie, a znajdziecie, proście, a będzie wam dane, kołaczcie, a otworzą wam”. To jest dla mnie bardzo jasny przekaz- nic w stylu „no nie wiem, może spełnię Twoją prośbę, a może nie”. Po prostu- proście, a będzie wam dane. Codziennie w Nowennie na początku mówisz „wierzę w Boga Ojca WSZECHMOGĄCEGO”. On może wszystko, po… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
16.08.13 10:43
Reply to  Agnieszka

Znowu dopadło mnie zwątpienie , więc zajrzałam tutaj…patrzę a tu Twój Agnieszka wpis…i trochę już lżej na sercu..nie ustaję w modlitwie i wierzę, ale to czekanie strasznie jest cięzkie…będę pamiętać o Tobie w swoich modlitwach :)…kto wie, może za jakiś czas spiszemy się znowu tu obydwie ale już wystawiając świadectwo wysłuchanej modlitwy…ech

Agnieszka
Agnieszka
16.08.13 14:35
Reply to  Izabela

Pewnie, że czekanie jest ciężkie, ale nie wolno tracić nadziei. Ty niczego złego nie zrobiłaś, jesteś w tej sytuacji „ofiarą”, Pan Jezus Cię nie opuści. „Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni”.

Dorota
Dorota
16.08.13 22:07

Kochani czuję , że ta nowenna to znak rozpoczęłam ją 15 sierpnia i teraz pierwsza część to 27 dni a co jest zaskakujące 27 sierpnia piszę maturę . Moja wiedza jest niska mimo uczenia się ,mam obawy co do przystąpienia w ogóle do niej , ale może jednak tym razem się uda

Agnieszka
Agnieszka
18.08.13 00:34
Reply to  Dorota

Będzie dobrze, módl się i wierz, wysyłam modlitwę w Twoją stronę 🙂

Asia
Asia (@asia)
18.08.13 02:45
Reply to  Dorota

Dorotko, pomodliłam się w Twojej intencji. Będzie dobrze. 🙂

Agnieszka
Agnieszka
18.08.13 00:38

W mojej Nowennie mały przełom… kilka dni temu sytuacja tak się pogorszyła, że miałam okropne myśli, chciałam nawet przerwać modlitwę, wydawało mi się, że jest beznadziejnie i już gorzej być nie może. Nie przerwałam jednak. Zaraz potem wydarzyło się coś bardzo zaskakującego, jakbym dostała znak, żeby nigdy nie tracić nadziei- teraz mam nową, wielką i piękną nadzieję i nauczkę, żeby nie rezygnować.
Modlę się za Was, dziewczyny i proszę o modlitwę.
Nigdy nie traćcie nadziei i nie przerywajcie Nowenny! 🙂

Izabela
Izabela
18.08.13 10:55

U mnie bez zmian,czyli ciągle coraz gorzej 🙁 ale nie przestaję się modlić…i zgodnie z obietnicą codziennie jeden różaniec odmawiam w intencji Was wszystkich…pamiętajcie o mnie również w swoich błaganiach proszę

werka
werka
18.08.13 14:04
Reply to  Izabela

Dzis zakonczylam swoja nowenne, ale pamietam o Tobie.

Asia
Asia (@asia)
18.08.13 14:28
Reply to  Izabela

Ja również pamiętam o Tobie podczas modlitwy. 🙂

Dorota
Dorota
19.08.13 00:50

Agnieszko i Asiu kochane jesteście , dziękuję za modlitwę ja również wesprę was i inne osoby z forum w waszych intencjach modlitwą . Ja wczoraj zupełnie straciłam wiarę w siebie , czułam się jak balon bez powietrza i ten ogromny stres… i przerwałam modlitwę ,żałuję tego , ale dzisiaj zaczynam dalej próbować . Pozdrawiam cieplutko .

Asia
Asia (@asia)
19.08.13 01:08

Kochana, dziękuję. Zapewniam, że codziennie będę modliła się w Twej intencji. Zobaczysz, będzie dobrze. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego. 🙂

Bea
Bea
19.08.13 18:36

Iza chciałabym Cię pocieszyć, bo jestem pewna że jezeli to jest prawdziwa miłość z Twojej strony do tego człowieka to Bóg Cię napewno wysłucha za pośrednictwem Maryi z Pompejów. Moje świadectwo jest takie że od kilku lat modlę się o człowieka, z którym nie jestem ale kocham go i chciałabym bardzo z nim być. Modlitwy były wysłuchiwane w ten sposób że nasza znajomość ciągle trwa, ale nie jesteśmy w żadnym związku. Ponad miesiąc temu podjęłam nowennę pompejańską w intencji zamążpójścia za tego człowieka. Dzisiaj jest ostatni dzień nowenny, a wczoraj myślę że już nowenna zaczęła działać, bo jak z nim… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
21.08.13 10:37
Reply to  Bea

Codziennie jeden różaniec odmawiam w intencji osób z forum, więc i Twoją intencję Bea dołożę do moich próśb…:) Moja miłość jest prawdziwa ale czasem mam wyrzuty sumienia ,bo inni modlą się o zdrowie, życie a ja o miłość…ciąglę myślę o krzyżu, który trzeba dźwigać i boję się,że być może ta niespełniona miłość, to będzie właśnie mój krzyż…jutro kończę część błagalną i nie widzę w nim żadnej zmiany…wręcz przeciwnie, jest coraz gorzej i mam wrażenie,że jego sprawy z tą kobietą chyba bardziej się zacieśniają…:( Nie wiem co będzie, jak mam się zachowywać, kiedy rzadko bo rzadko ale przychodzi do naszej córki,… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
21.08.13 11:26
Reply to  Bea

I jeszcze jedno…modliłam się o jakiś znak bo od jakiegoś czasu czuję w sobie straszną pustkę i wiesz co Bea myślę?? że to Ciebie Pan mi zesłał,żebym zaczęła odmawiać drugą nowennę ,właśnie o zamążpójście za ojca mojej córki..głęboko w to wierzę,że po to właśnie stanęłaś na mojej drodze 🙂

Agnieszka
Agnieszka
21.08.13 14:51

Izabela, nie ma nic złego w modlitwie o miłość. Każdy ma prawo modlić się o to, czego potrzebuje 🙂 I nie modlisz się przecież o odbicie czyjegoś męża, nikogo nie krzywdzisz, modlisz się o to, żeby Twoje dziecko miało pełną rodzinę. To Twój partner zbłądził i zaczął spotykać się z inną kobietą, Ty jesteś niewinna. Módl się, nie przestawaj. Zawsze musi być gorzej, żeby zrobiło się lepiej.

Bea, zainspirowałaś mnie niezmiernie do kontynuowania modlitwy 🙂 Modlę się za Ciebie, żebyś rzeczywiście była z tym mężczyzną 🙂

Izabela
Izabela
23.08.13 17:13

Wczoraj zakończyłam część błagalną, dzisiaj pierwszy dzień dziękczynnej i….jakby przełom…mój ukochany był dzisiaj u nas i w koncu rozmawialiśmy normalnie, śmialiśmy się, razem zajmowaliśmy naszą córką…fakt faktem nastrój psuły ciągle sms od jego partnerki ale cóż…oczywiście też odrazu po wyjściu dzwonił do niej żeby się zameldować ,że już nie jest u nas,ale i tak myślę, że to przełom…że modlitwa zaczyna działać…pierwszy raz od wielu dni znowu mam nadzieję i nawet się uśmiecham…trzy dni temu rozpoczęłam drygą nowenne w intencji mojego zamążpójścia za ojca mojej córki, więc kto wie…ale dzisiaj jestem pełna nadziei i wierzę,że to Mateńka dała mi ten znak…Módlcie… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
23.08.13 18:12

Kochani dzisiaj modliłam się za was , ja zaczełam od nowa nowennę bo poprzednio ją przerwałam , zaspałam nad modlitwą i zanim się zorientowałam było już rano .
Matura coraz bliżej we wtorek już mnie czeka , proszę o modlitwę .Pozdrawiam was cieplutko .

Agnieszka
Agnieszka
23.08.13 19:24

Wow, suuuper!!! 🙂 🙂 🙂 Iza, widzisz? Byłaś już bez nadziei, a tu znowu światełko nadziei się pojawiło. Oczywiście, że Nowenna działa. Jestem bardzo szczęśliwa, że Ci się zaczęło powolutku układać. 🙂 Na forum NP jest temat dla osób modlących się o miłość i związki (osobiście go założyłam ;)), dołącz, jeśli chcesz. Można pogadać, poprosić o modlitwę. Nie przejmuj się tym, że Twój ukochany wciąż pisze do tej kobiety, dzwoni, itp. Zawsze mówię, że nie od razu Rzym zbudowany, a do miłości najlepszą i najpewniejszą drogą jest przyjaźń. Najważniejsze, żeby Wam się przyjaźnie układała relacja, a reszta jakoś pójdzie, z… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
24.08.13 09:09
Reply to  Agnieszka

Aguś a jak znaleźć ten wątek?

Agnieszka
Agnieszka
25.08.13 02:37
Reply to  Izabela

Proszę bardzo, oto link:

http://zywyrozaniec.pl/forum/topic/478

🙂

Agnieszka
Agnieszka
25.08.13 02:43
Reply to  Izabela

Na forum NP „zywyozaniec” w dziale „intencje”. Warto się zarejestrować na forum, jest mnóstwo fajnych funkcji, masz nawet coś w stylu „tablicy” jak na facebooku, można dodawać posty, zdjęcia itp. No i super użytkownicy, ja otrzymałam ogromną pomoc duchową od zupełnie obcych ludzi, kiedy zwierzyłam się tam, że ciężko mi się odmawia NP w trudnych chwilach.

Izabela
Izabela
25.08.13 11:20
Reply to  Agnieszka

Już założyłam konto 🙂

Izabela
Izabela
24.08.13 08:03

Dorota, będzie dobrze…jesteś obecna w moich modlitwach codziennie 🙂

Izabela
Izabela
24.08.13 09:06

Aga dziękuję , bardzo podniosłaś mnie na duchu 🙂 wiesz ja bym chciała,żeby było już , teraz ,zaraz, tym bardziej,że czekam już parę miesięcy…

Franciszka
Franciszka
24.08.13 12:54

Kochani, błagam o modlitwę w intencji męża Zbigniewa.
Odmawiam już wraz mężem kolejną NP , ale stan zdrowia się wciąż pogarsza.
Leczy się, ale skutków pozytywnych nie ma za bardzo.
Proszę, pomóżcie nam modlitwą!

Agnieszka
Agnieszka
25.08.13 22:23
Reply to  Franciszka

Pomodliłam się za Twojego męża do Świętej Rity, wierzę, że ona będzie miała Was w swojej cudownej opiece i wyprowadzi Was na prostą. +

Izabela
Izabela
27.08.13 12:07
Reply to  Franciszka

Frmanciszko, modlę się za Was codziennie…zobaczysz będzie lepiej, to próba jaką przechodzą wszyscy odmawiający NP.

Janusz
Janusz
24.08.13 20:52

Znamienny jest element upadku, a nawet przerwania NP, ale jak widzę natychmiast pojawia się sygnał – zaczynaj jeszcze raz!
A potem to już chyba nie można się uwolnić od NP.

Ryszard
Ryszard
25.08.13 00:14

U Boga niema rzeczy niemożliwych! Pamiętajcie! „Jeżeli Bóg pozwala popaść ci w jakąś słabość, to nie dlatego, aby cię opuścić, ale tylko dlatego, aby ugruntować cię w pokorze i sprawić, abyś na przyszłość była ostrożniejsza.” o. Pio Czytam i czytam o tych Waszych problemach i wierzę, że wszystko się ułoży, bo który Ojciec chce nieszczęścia swych dzieci a już na pewno nie ten, Bóg-Ojciec. Więc módlcie się i wierzcie. Kilka tygodni temu dał mi kolega NP coś tam o niej powiedział, ja włożyłem do torby i tak co jakiś czas wraca myśl o NP, aż tu trafiłem dzisiaj. I czas… Czytaj więcej »

Ryszard
Ryszard
25.08.13 00:15

A dodam jeszcze jedno, że tu trafiłem to nie przypadek, bo w nie nie wierzę. Przypadki są tylko w gramatyce.

Martyna
Martyna
25.08.13 14:59
Reply to  Ryszard

O Ryszardzie zapewniam Cie gorąco że nie przez przypadek tu trafiłes o nie przez przypadek Pozdrawiam.

Agnieszka
Agnieszka
25.08.13 02:38

Wklejam link do wątku na forum, gdyby ktoś chciał dołączyć 🙂

http://zywyrozaniec.pl/forum/topic/478

Agnieszka
Agnieszka
25.08.13 02:40

Nie wiem, czy się dodał mój poprzedni komentarz z linkiem do wątku, więc wrzucam link do działu „intencje”, a tam już łatwo znaleźć nasz wątek o związkach i miłości 🙂

http://zywyrozaniec.pl/forum/23

Ryszard
Ryszard
25.08.13 16:59

No i dziś zacząłem odmawiać NP, co bym wytrwał…

Aga
Aga
25.08.13 17:06

Piekne świadectwa do poczytania: http://gosc.pl/Swiadectwa?cache=2

Anka
Anka
25.08.13 21:26

Iza bardzo się cieszę, że u Ciebie coś drgnęło…Dałaś nam wszystkim modlącym się o swoje związki jakąś odrobinę nadziei, ze jednak i te intencje są czasami wysłuchiwane.

Dorota
Dorota
26.08.13 10:42

Kochani proszę o modlitwę jutro już egzamin o 9;00 mnie czeka , cała się trzęsę …

Agnieszka
Agnieszka
27.08.13 12:54
Reply to  Dorota

Pomodliłam się w czasie egzaminu, mam nadzieję, że pomogło 🙂

Dorota
Dorota
27.08.13 15:23

Sprawdziłam wyniki niestety nie zdałam ,jestem totalnie załamana i ogromnie zła bo mimo zapewnień innych osób polecających tą nowennę jednak nie przyniosła mi pozytywnej odpowiedzi – nie wierzę w nią .

Izabela
Izabela
27.08.13 16:41
Reply to  Dorota

Dorota , nie chcę Cię oceniać, chociaż odkąd pojawiłaś się na forum modliłam się o Ciebie, ale moim zdaniem mylisz pojęcia. Zdanie matury jest efektem wcześniejszej pracy, której Bóg Ci chyba nie zabraniał po drugie zaczęłaś modlić się późno, przerywałaś modlitwę i nic nie dając od siebie miałaś nadzieję,że Bóg załatwi za Ciebie wszystko? Wspólczuję Ci bardzo i nadal będziesz obecna w moich modlitwach ale Bóg to nie Św. Mikołaj , który daje prezenty.I popatrz ludzie tutaj modlą się o życie dla siebie, dla swoich bliskich, o zdrowie, dla swoich dzieci, czyli sprawy na które nie mieli wpływu a w… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
27.08.13 16:55

To już jest nieważne , dziękuję za modlitwę , czas , który poświeciliście w mojej intencji . Paru punktów mi zabrakło aby zdać 🙁 . Rozważam zrezygnowanie z podejścia do egzaminu w maju bo nie widzę szans na zdanie .To nie tak , że ja liczę tylko na modlitwę , ale ja się nią też wspierałam z tym , że od początku nie potrafiłam nawiązać połączenia z nowenną pompejańska -miałam wrażenie , że nie potrafię na niej się modlić ,że coś jest nie tak .

Izabela
Izabela
27.08.13 17:04

Podejść do matury musisz…jesteś to winna nam wszystkim, którzy modlimy się za Ciebie :)Teraz kiedy już nie masz presji i cały rok do dyspozycji wycisz się trochę i nie przestawaj modlić, oczywiście zostaw sobie też czas na życie, bo modośc mija tak szybko 🙂

Asia
Asia (@asia)
27.08.13 17:09

Mnie Bóg oraz Najświętsza Mateczka bardzo pomogli podczas egzaminu maturalnego. Zdałam lepiej niż przewidywałam. Nie korzystałam z korepetycji, a zdałam lepiej niż uczniowie, którzy korzystali z takich usług. Jednak modliłam się na długo przed egzaminem, bo bodajże rok przed (albo i wcześniej), nie będąc jeszcze w klasie maturalnej. Wtedy nie znałam Nowenny Pompejańskiej, więc codziennie odmawiałam cały różaniec w intencji pomyślnego zdania oraz dostania się na wymarzone studia. Obecnie mam 20 lat, ale różaniec zawsze był mi bliski. Dorotko, ja również modliłam się za Ciebie.

Asia
Asia (@asia)
27.08.13 19:03

Przypominam sobie jednak, że zostało tu napisane świadectwo, iż ktoś poszedł na egzamin bez wystarczającej wiedzy i zdał. Znowu jednaj dziewczynie przyśniły się pytania na egzamin. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Dorota
Dorota
27.08.13 22:43

Dziękuję Izo i Asiu , trochę mnie podniosłyście na duchu , bo od egzaminu jestem ogromnie smutna i rozklejona.
Pozdrawiam serdecznie

Asia
Asia (@asia)
28.08.13 14:00
Reply to  Dorota

Dorotko, rozumiem (a raczej staram się zrozumieć, bo moje problemy są trochę innej materii) Twoje rozczarowanie. Mnie też świat się zawalił. Wszystko stało się tak z dnia na dzień. Brat pprzeywa obecnie w szpitalu. Wcześniej postawiono diagnozę, iż cierpi na depresję wewnętrzną oraz nerwicę. Powodem były kłopoty w małżeństwie (zdradziła go żona). Tata ponownie popadł w nałóg alkoholowy, a chłopak, który był dla mnie podporą i dosłownie darem od Boga, zostawił mnie. Tyle zmartwień na raz, a ja zupełnie zagubiona… Liczę na to, że odnajdę drogą i wszystkie zło obróci się w dobro. Wierzę, że uda się wszystko naprawić.

Asia
Asia (@asia)
28.08.13 14:01
Reply to  Asia

Błędy:
*przebywa
*drogę

Mirosław
Mirosław
28.08.13 11:13

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojej ukochanej żony Hani, która pod moją nieobecność wyprowadziła się z naszego domu zabierając także trójkę naszych dzieci i złożyła pozew sądowy o rozwód. Nigdy nie było u nas pijaństwa, zdrady, ani przemocy. Dzieci mamy wspaniałe i dobrze się uczą, kochamy je oboje i one nas. Zabrakło chyba najbardziej serdecznych rozmów między małżonkami. Żona od wielu już lat nie chciała ze mną rozmawiać i mówi, że już mnie nie kocha. Straciła wiarę . Ja ją kocham nadal i mówię jej to. Dostałem wezwanie do sądu na 27 września. Bardzo pragnę jej powrotu, wysyłam jej… Czytaj więcej »

werka
werka
28.08.13 17:03
Reply to  Mirosław

Miroslawie, nie poddawaj sie. Twoj wpis byl dla mnie sygnalem, ze powinnam dac w koncu swoje swiadectwo innym, ze pomimo najgorszych wydarzen, Bog nad wszystkim czuwa. Zostalam po kilku latach malzenstwa sama z dzieckiem, w zasadzie z dnia na dzien. Maz chcial wolnosci, swierdzil ze mnie nie kocha, na jego drodze stanela kobieta, ktora pokazala mu, ze sie przy mnie marnuje, ze nie uzywa zycia, ze stac go na wiecej, a najlepiej zrobi jak sie ze mna rozwiedzie. To co przezylam, trudno nazwac szokiem, rozpacza, bezradnoscia. Zalamalam sie. Po wyprowadzce zaczal sie odsuwac takze od dziecka, praktycznie zerwal kontakty. Nie… Czytaj więcej »

Mirosław
Mirosław
28.08.13 17:58
Reply to  werka

Bardzo serdecznie dziękuję Ci Werka za Twoje świadectwo, słowa otuchy i modlitwę. Być może pojawi się jeszcze dziś późnym wieczorem nowa iskierka nadziei, gdyż żona na moją gorącą prośbę zgodziła się spotkać z księdzem.

Mirosław
Mirosław
01.09.13 12:25
Reply to  Mirosław

Niestety, żona odmówiła prośbie księdza o drugie spotkanie, w którym wziąłbym udział także ja. Bardzo proszę o dalszą modlitwę.

Izabela
Izabela
30.08.13 16:16
Reply to  werka

Werka…dziękuję :*

werka
werka
28.08.13 18:40

Mirosławie pamietam o Was w modlitwie, wiem ze wszystko sie ulozy i pamietaj, ze nawet jesli od razu nie bedzie tak jakbys chcial, nie zalamuj sie, bo w nieoczekiwanym momencie Matka Boza nie odmowi Ci tej laski potrzebnej do ratowania rodziny. Pozdrawiam

Agnieszka
Agnieszka
30.08.13 17:51

Werko, mam nadzieję, że się nie obrazisz 🙂 Pozwoliłam sobie wkleić Twoje świadectwo na wątek dla osób modlących się w intencji związków i miłości na forum Nowenny Pompejańskiej. Jest bardzo piękne, dziękujemy 🙂

werka
werka
01.09.13 20:14

Miroslawie, pamietaj. Jeszcze nic straconego. Pomodle sie.

Teresa
Teresa
06.01.15 17:11

Pan nie daje współmałżonka innej osobie, to zły tak miesza, a człowiek ulega. Zatem nie ustawaj w modlitwie. Maryja wysłuchuje, jestem tego przykładem. Dzięki Maryi przyszedł na świat mój syn Dawid.

78
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x