Różańce z Sanktuarium w Pompejach

Już jest nowa dostawa różańców z Sanktuarium pompejańskiego, które sprowadziłem na prośbę Czcicieli różańca. Osoby chętne zapraszam do sklepiku internetowego.

Nabyłem je w samym Sanktuarium pompejańskim, które zbiera fundusze na konserwację. Różańce są pobłogosławione w Bazylice Matki Bożej Różańcowej w  Pompejach.

Różaniec ma prawie 50  cm długości, obwód ok. 66 cm. Jest solidny. Na medalionie jest Matka Boża Pompejańska, a niektórych dodatkowo bł. Bartolo, założyciel sanktuarium pompejańskiego. Koszt różańca to niecałe 20 zł + przesyłka, cena uwzględnia przewalutowanie euro i koszty dostawy z Włoch, choć przesyłka jest oczywiście wysyłana z Polski. Do każdego różańća jest dodawana książeczka „Nowenna pompejańska i świadectwa” lub czasopismo „Królowa Różańca Świętego” – do wyboru.

Poza różańcem drewnianym, sa tez różańce kolorowe: perłowy, niebieski i różowy. Zobaczysz je w sklepiku.

 

 

 • Chciałam podzielić sie świadectwem odmawiałam nowennę za wnuka o zdrowie, przy kolejnych badaniach okazało się że jest wą porządku. Jestem bardzo szczśliwa i wiem że to za przyczyną Matki Bożej , teraz omawiam następne w innych intencjach

  • Ależ oczywiście że możesz w swojej intencji odmawiać. Moja żona też z nami się modli o własne uzdrowienie.

 • Czy jedną nowennę pompejańską można odmawiać w intencji zdrowia dla dwóch osób czy o zdrowie dla każdej z osób trzeba prosić w dwóch osobnych nowennach? Bardzo proszę o odpowiedź.

  • Jedna nowenna = jedna intencja. Ale jeśli np. chodzi tu np. o małżeństwo, możesz modlić się w intencji małżeństwa, czyli dwóch osób.

 • Dziękuję Ci Mateczko Najukochańsza, po 32 dniach smutku wreszcie wyszło Słońce!!:-) Daj mi siłę i walkę abym mogła zrealizować swoje plany.
  Dziękuje Ci za znak jaki mi przesłałaś żebym wybrała tę właściwą drogę!! Obiecuję wytrwać w Nowennie do końca!!

 • Matko Boża i co to będzie w ten poniedziałek?Tak się boję.Liczę na Twoją pomoc,błagam,bo tutaj tylko cud jest potrzebny.Kocham Ciebie i zawsze będę,zawsze.

  • I jak zwykle,jak zawsze mogę na Ciebie liczyć.Czy starczy mi życia ziemskiego żeby się odwdzięczyć?Z całego serca dziękuję Maryjo,bardzo dziękuję,że Ciebie mam bo cóż bym sama zdziałała? taki nędzny,marny człowieczek…Ale mając Taką Panią wszystko staje się prostsze i wykonalne…dziękuję za Jezusa,który „spadł mi z nieba”,Ty wiesz o czym piszę….

 • A ja potrzebuję różaniec w formie „dziesiątki”. Najlepiej drewniany i koniecznie na gumce. W ten sposób mogę go nosić zawsze na reku i modlić się kiedy mam chwilę wolną.

 • Gorąca prośba do administratora Forum żywy różaniec

  ,bardzo prosiłabym aby Pan przesłał mojego maila osobie o profilu ania,zapomniałam to zrobić zanim usunęłam konto z Waszego serwisu.Pozdrawiam

 • Do ani ,która napisała na forum taką wiadomość,
  przekleiłam ją tu z forum

  ania
  czy Cie w jakis sposob urazilam??mozesz choc w kilku slowach napisac dlaczego cie tu nie ma??

  bardzo,bardzo dziękuję.Szczęść Boże

 • Witam,
  mam takie pytanie czy jedna modlitwa nowenną mogę poprosić o uwolnienie mnie i mojej połówki od dwóch złych mocy Mnie od wieczornego podpijania alkoholu( co się przekłada na moje samopoczucie i słabe wyniki w pracy)a ja od pierścienia atlanty którego nie chce ściągnać twierdząc ze nie jest dokładnie taki jak atlanty i nie nosi go jako jakiś talizman ale jako pierścień który ma ciekawy kształt . Sama ma nerwowy tryb życia cały czas spięta jest spać nie może i jeszcze problemów dokładają jej rodzice którzy ostro popijają Nie ma siły cieszyć się z życia Cały swój czas poświęca na dom i dziecko Po prostu szkoda mi jej…nie wiem co i jak robić proszę o poradę

 • Pepe myślę, że możesz modlić się o uwolnienie Ciebie i Twojej żony od złych mocy, pomyśl tylko jak sformować intencję, żeby była krótka, może np. „o uwolnienie rodziny od złego”.
  Czasami problemy są w nas samych, spróbuj może przez kilka dni nie popijać a pomóc żonie przy dzieciach, czy innych pracach domowych, zobaczysz efekt będzie murowany. Wybacz, ale popijający mąż przy takich problemach w rodzinie może w żonie budzić lęk i zdenerwowanie. Sama wiem, że jak mąż zaczyna mi więcej pomagać w domu to jestem bardzo szczęśliwa i czuję się kochana. Proste rzeczy mogą sprawić wiele, nastawienie prania, ugotowanie zupy, czy odrobienie zadań z dziećmi. Tak czasami jest, że mężczyźnie wydaje się, że jak chodzi do pracy od rana do nocy, to w domu nie musi już nic robić, bo jest żona. Potrzebne jest wszystko, nawet mały gest, zrobienie herbaty i przytulenie, bo my się niestety w domu ciągle mijamy.Jeżeli chodzi o pierścień i jest to pierścień Atlantów, to osobiście bym go „zgubiła”, jest strasznie niebezpieczny, jeden z numerów Egzorcysty był mu poświęcony.
  Trzymaj się, pamiętaj masz rodzinę, masz o co walczyć, jeżeli się modlisz i zaglądasz tutaj, to jesteś na bardzo dobrej drodze. Zaufaj Maryi, powierz Jej swoja rodzinę. Dziś pomodlę się za Twoją rodzinę koronką do Bożego Miłosierdzia !

  • Dziekuje za wsparcie ,ja jej pomagam mowie tylko że już wieczorem gdy siedzimy sami mamy czas dla siebie i oglądamy jakies tam bzdurki tele i rozmawiamy to ona może kieliszek wina a ja z dwa browarki Z tym pierścieniem sam nie wiem …. ale fakt faktem nie chce go sciagnac

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!