Marta: Moja wysłuchana intencja

Od ponad roku odmawiam Nowenny Pompejańskie w intencjach swoich i łaski dla innych.Kolejną rozpoczęłam 1 maja prosząc o dobrą pracę i zgodę w pracy.Ponieważ pracę mam intencję sformułowałam nie bardzo rozumiejąc dlaczego tak? Teraz już wiem,że Duch Święty pomógł mi a Matka Przenajświętsza wysłuchała.Obecna praca była dla mnie (i nie tylko)bardzo stresująca,przełożeni traktowali pracowników nieludzko. 8 maja podjęłam decyzję o zamianie pracy w tej samej firmie lecz inni przełożeni.

Poprosiłam o przeniesienie.Dwa dni po skończeniu części błagalnej otrzymałam odpowiedź:zgoda na przeniesienie.Data 8 maja mówi sama za siebie.Dziękuję Matko Przenajświętsza za pomoc i wstawiennictwo u Twojego Syna.Ufam,że nie opuścisz mnie w „nowej pracy” a na wcześniejsze intencje przyjdzie odpowiedni czas.

Dla wszystkich strapionych zacytuję słowa błogosławionej Siostry Marii Karłowskiej:”Pokładaj zawsze nadzieję w Bogu,który chce ci pomóc-bo jest dobry i umie-bo jest mądry i może-bo jest wszechmocny”.Polecam także nowennę do błogosławionej Siostry Marii Karłowskiej.
Szczęść Boże.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x