Anna: dostałam tę pracę!

Dziękuję Ci Mateńko za pracę, którą dostałam dzięki Tobie. Nowennę odmawiam drugi raz, w intencji pracy, po raz pierwszy. Piszę: „odmawiam”, ponieważ jeszcze Jej nie ukończyłam, 7 lipca rozpocznę część Dziękczynną. Dzień, w którym jechałam na rozmowę kwalifikacyjną był dla mnie dniem szczególnym, w którym – namacalnie – Pan Bóg i Maryja prowadzili mnie za rękę. Dzielę się tym intymnym przeżyciem, aby wszyscy wierzyli, ze warto całkowicie zaufać i wierzyć i prosić. Zacznę od początku.

W oczekiwaniu na pociąg, zaczęłam odmawiać modlitwę poranną. Po jej zakończeniu, chciałam jeszcze raz sprawdzić w telefonie mapę jak dojść do miejsca, gdzie miałam mieć rozmowę. Okazało się, iż padła mi bateria, choć telefon wskazywał jej pełny zakres. Zawierzyłam Bogu, powiedziałam sobie: oczywiście, iż wsiadam w pociąg i jadę (do miejsca, gdzie nigdy wcześniej nie byłam), a Wy mnie będziecie prowadzić. W między czasie pomyślałam, iż w najgorszym wypadku wezmę taksówkę. Po przyjeździe okazało się, iż nie było ani jednej taksówki. Ufam, iż natchnął mnie Bóg , gdyż zrozumiałam, że ludzie będą mnie prowadzić do tego miejsca, to będzie moja lekcja zaufania do bliźnich, aby odbudować zaufanie do ludzi, ponieważ w przeszłości miałam z tym ogromne problemy. I tak też się stało, zaufałam bezgranicznie, ludzie, których powierzyłam Panu Bogu i Maryji, których tego dnia spotkałam na swojej drodze byli mi przewodnikami. Doszłam do miejsca docelowego i dostałam tę pracę! Chwała Bogu i Maryji za to!

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
małgorzata
małgorzata
03.07.13 19:18

witam modlę się o zajscie w ciąże.Odmawiam rożaniec kadego dnia dziennie oraz nowenne pompejanska,jestem cierpliwa i mam nadzieje że sie uda;-) pozdrawiam wszystkich.

Barbara
Barbara
11.07.13 21:08

Gratuluję zdobycia pracy. Ja również modliłam się o pracę Nowenną Pompejańską , lecz ta intencja nie została jeszcze wysłuchana . Wierzę jednak ,że Bóg ma wobec mnie plany , które okażą się być lepszymi niż ja to sobie obmyśliłam . Trzeba zaufać Panu Bogu .Pozdrawiam.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x