Patrycja: świadectwo

Mój przypadek jest trochę nie typowy,zanim odmówiłam nowennę miałam w sercu intencję aby moją mamę wyrwać z czyśćca.Niestety pewna osoba mnie odstraszyła mówiąc że odmawiając tę nowennę miała objawienia szatana.Bałam się że gdy będę w tej intencji się modliła szatan i mi się będzie pokazywał i mnie straszył a na to nie jestem ani gotowa ani nie mam mocnych na to nerwów.Wybrałam więc intencję o postawienie na mojej drodze męża którego przeznaczył mi pan Bóg.

Pierwsza nowenna błagalna była cudem nad cudami.Czułąm ogromną opiekę mateczki tak delikatnej i łagodnej w działaniu.Czułam się bezpieczna i kochana i każdy dzień przynosił mi niezwykłe niespodzianki.Gdy zaczełam odmawiać nowenne dziękczynna sytuacja zmieniła tor.Codziennie coś mi sie przykego przytrafiało ale przetrwałam gorąco modląc się na różanicu i codziennie przyjmując komunię świętą.W drugiej połowie nowenny dziękczynnej bolał mnie kręgosłup miałam wrażenie jakby mnie ktoś biczował. Dotykając kolejnego paciorka różańca płakałam z bólu-tak działał zły.Tydzień przed zakończeniem nowenny zaczęłam wątpić że to w ogóle działa.Rozpaczliwie szukałam pociechy czytając tutejsze świadectwa,ogromne przygnębienie i bez sens mnie ogarnęło.Dzień przed zakończeniem nowenny przyśniła mi się mama była małym dzieckiem,oczy jej jaśniały miłością,radością i wdzięcznością z jej oczu jaśniało światło.Po przebudzeniu moje usta same krzyczały chwała Panu!Poczułam ogromną radość i pokój w sercu który towarzysz mi aż do teraz.Śpiewałam i płakałam ze szczęśćia

Mateczka nie zapomniała o mojej intencji o którą się modliłam.Przypadkowo w dniu zakończenia nowenny trafiłam na wspaniałe kazanie ks.Adama Szustaka po wysłuchaniu go zrozumiałam wszystko i w moim życiu zapanował pokój i radość.Dla wszystkich w nieszczęśliwych związkach przeżywający kryzys oraz dla samotnych poszukująch tej drugiej osoby podaję linka:

http://188.165.20.161/langustanapalmie/S03E02.ver2.mp3 gorąco polecam.Od tej pory skupiam się na szczęściu w pojedynkę i dzięki łaskom Pana i dobremu sercu Matki Bożej i Jezusowi wychodzi mi to naprawdę dobrze.Wszystkim odmawiającym nowennę życzę wytrwałości i zaufania w skuteczność tej nowenny.Szczęść Boże!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
urszula
urszula
28.06.13 00:03

Dziękuję za to świadectwo. Ja również otrzymałam łaskę , o którą chciałam prosić Matkę w następnych intencjach, a wciąż wydawało mi się, że najpierw muszę pomodlić się np. o byt materialny. Matka Nasza ukochana wiedziała, co leży na rzeczy . OTRZYMAŁAM ŁASKĘ UZDROWIENIA MAŁŻEŃSTWA I TO NIEOCZEKIWANIE, bałam się nawet o to prosić, bo wydawało mi się już niemożliwe.Ona wie wszystko, wystarczy poprosić i ufać, i CZAS I trwać w modlitwie.

Patrycja
Patrycja
01.07.13 00:26

Urszulo bardzo się cieszę że i Ty doznałaś łaski mateczki ona wie co w naszych sercach zakorzenione jest najgłębiej a dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i tego doświadczyłam wielokrotnie.Niestety moje świadectwo nie doszło w całości ale mam nadzieje że będzie na dniach dopisane.SZCZĘŚĆ BOŻE!

Darek
Darek
02.07.13 10:51

Odnośnie czyśćca – dwa razy odmawiałem nowennę za duszę w czyśćcu cierpiące i te z które znikąd pomocy nie mają, złemu takie modlitwy nie leżą, zdarzają mega udręczenia i może troszkę więcej … ale to tylko szczekanie psa na łańcuchu, masz w ręku różaniec i nic Ci nie zrobi bo należysz no Matki Boskiej.
Nowenna za dusze czyśćcowe jest bardzo ważna.

Asia
Asia (@asia)
02.07.13 15:56

Mam pytanie. 😉 Czy odmawiając NP za dusze czyśćcowe należy ją odmawiać za dusze kilku konkretnych osób mi znanych bądź tylko i wyłącznie za jedną duszę czy można ogólnie odmówić NP za dusze osób, które nie są z nami skoligacone? Chciałabym odmówić taką NP, ale nie mam pojęcia jak ułożyć intencję. Modlę się za dusze czyśćcowe modlitwą, którą Jezus przekazał św. Gertrudzie Wielkiej. Modlitwę odmawiam ogólnie, za ”dusze cierpiące w czyśćcu”, nie podaję konkretnej osoby. Czy można tak w przypadku NP? Pytanie odnosi się również NP za grzeszników. Czy mogę odmówić NP ogólnie za grzeszników czy za konkretną/konkretne osoby? Dziękuję… Czytaj więcej »

Darek
Darek
04.07.13 14:13
Reply to  Asia

Odmawiałem NP 2 razy – raz za „dusze w czyśćcu cierpiące które znikąd ratunku i pomocy nie mają” i „za dusze w czyśćcu cierpiące”. Mi „jakoś” dane zostały intencje ogólne masowe i poddaje się woli. Chyba czasem czuje ich pomoc albo wdzięczność nie wiem bo pewne odczucia przerastają moje marne pojmowanie. Czasem czuje „głód” modlitwy za nie. Napisze coś może dziwnego ale może to tylko był sen a może nie… Zacząłem pierwszą NP za duszę 23 lutego choć 22 wszystko mnie naprowadzało na Św. Faustynę i Święto Miłosierdzia bo wówczas skończyłbym w ta właśnie ważna Niedzielę, ale ta świadomość dotarła… Czytaj więcej »

Inka
Inka
04.07.13 17:42
Reply to  Darek

Darku sny są odpowiedzią. Z każdym razem gdy odmawiam NP za kogoś zupełnie mi obcego, czasami nawet mieszkającego na innym kontynencie, po ukończeniu części błagalnej mam sen, który odnosi się do intencji, w której się modlę. Ostatnio modliłam się za chłopca na wózku inwalidzkim. Ma 11 lat. We śnie pchałam ten wózek. Po czym zobaczyłam chłopca jak stał, odwrócił się do mnie, uśmiechnął i pomachał mi. Wyglądał na 18 lat. Wynika z tego, że jego powrót do zdrowia potrwa kilka lat. Łaska będzie później…

Magda
Magda
17.11.16 05:40
Reply to  Inka

Inko, gdy zobaczylam Twoj komentarz postanowilam napisac, potrzebuje pomocy w modlitwie o uzdrowienie mojej 4 letniej corczki. Izabelka, bo tak ma na imie, na sparalizowana lewa raczke w wyniku okoloporodowego uszkodzenia, przeszla juz 3 skomplikowane operacje, bez poprawy, a wrecz jest jeszcze gorzej. Ludzkie mozliwosci juz sie wykonczyly, licze tylko na pomoc Matki Bozej.
Prosze o wsparcie modlitewne.
Bog zaplac!!

Asia
Asia (@asia)
04.07.13 18:57
Reply to  Darek

Darku, dziękuję za odpowiedź. W najbliższym czasie podejmę trud nowenny w tej intencji. Dotychczas nie odmawiałam NP w intencji dusz czyśćcowych, a i tak doświadczyłam udręk. Za 12 dni kończę obecną nowennę, a mój świat staje do góry nogami. Zewsząd przeciwności, kłótnie pomiędzy członkami mojej rodziny, poważne problemy małżeńskie brata. Nie układa mi się z chłopakiem. Wszystko się nawarstwia. Obiecałam sobie jednak, że wytrwam.

Monika
Monika
03.07.13 22:25

Dziękuję za świadectwo Patrycjo! Ja od wczoraj zaczęłam odmawiać nowennę za zmarłą ciocię i już dziś mnóstwo przeciwności się pojawiło żeby tej nowenny nie kończyć. Udało się jednak dziś odmówić choć z wielkim trudem:( Ciągle mi przychodzą myśli, czy to ma sens jeśli np mam rozproszenia na modlitwie albo chce mi się spać:( i czy Mateczka wysłucha takiej niechlujnej modlitwy:( Bardzo Was proszę o wsparcie duchowe w czasie tej nowenny bo czuję że ciocia bardzo potrzebuje tej modlitwy:) Bóg zapłać!!!

Patrycja
Patrycja
05.07.13 01:53

Niestety moje świadectwo nie zostało dopisane.w skrócie napiszę że mateczka mi podsunęła opowiedż czemu nie mam męża podsuwając pomarańczarnię-Adama Szóstaka „o Ewie w boku Adama” którą gorąco polecam przesłuchać(langustanapalmie-to jego blog).Już rozumiem czemu nie mam jeszcze tej połóweczki i z pokojem serca odmawiam kolejną nowennę w innej już intencji.Konferencja ks.Szóstaka też jest i dla tych w nieszczęśliwych związkach lub tych w kryzysach.Warto posluchać

Patrycja
Patrycja
05.07.13 01:59

Moniko nie poddawaj się!Rozproszenia się kadżemu zdarzają i to jest naturalne.Ja podpieram się odmawiając nowennę rozważaniami z internetu(czytam rozważanie i jednocześnie odmawiam zdrowaśki)bardzo pomaga chociaż też się zdarzają rozproszenia.Maryja przyjmuje taką modlitwę.Najważniejsze żebyś się nie poddawała i wytrwała w molitwie.Ja zapomniałam jednej tajemnicy odmówić w modlitwie błagalnej a łaski otrzymałam.Ważne jest to żeby nie przerywać,jak pojawią się trudności odmów molitwę do św.michała Archanioła i o ducha świętego.Rozbij sobie różaniec na trzy razy to może nie uśniesz.Powodzenia(będę się za Ciebie modlić żebyś wytrwała do końca)

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x