Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z uporczywego trądziku(lekarz nie potrafił sobie poradzić z wyleczeniem.

Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna, codziennie doświadczamy Bożej obecności.Została jeszcze tylko jedna sprawa, która czeka na rozwiązanie, jednak głęboko wierzę, że i ona zostanie wysłuchana we właściwym czasie.Tym świadectwem pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski i gorąco wszystkich zachęcić do tej przepięknej modlitwy, dzięki której wypraszamy rzeczy po ludzku niemożliwe.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AnnaAniadorotaMarek (adm.)Jerzy Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Cieszę się Twoimi łaskami, mam nadzieję że moja prośba zostanie wysłuchana. DO RESZTY GAWIEDZI- JA WYSTĘPUJĘ TU TYLKO POD NICKIEM- PRAWDA, ŻADNA ANIA ITP. !!!

Anna
Gość
Anna

Gratuluję zmiany nastawienia!

Prawda
Gość
Prawda

Dzięki, tylko jak się modlę to wszystko mnie wkurza. Dosłownie.

Jerzy
Gość
Jerzy

I o to szczerze będę się modlił. Bo wierzę że jest to intencja godna wysłuchania.

Prawda
Gość
Prawda

Moja intencja czy Małgorzaty jeszcze nie rozstrzygnięta sprawa?

dorota
Gość
dorota

Prawda nie tylko ciebie wszystko wkurza ,wielu z nas ma rozne trudnosci sama wiesz bo czytasz to co piszemy tu ,ale nie daj sie i wytrzymaj !!!! na pewno sprawisz tym Matce Bozej niesamowita radosc !!! a nam takze, bo na pewno wielu z nas modlilo sie za ciebie .

Prawda
Gość
Prawda

Dorota- dzięki to bardzo miłe, postaram się nie zawieźć nikogo. Fajne jest to że odmawiam bo CHCĘ a nie MUSZĘ. To chyba też ważne. Pozdrawiam 🙂

Ania
Gość
Ania

Marek – dlaczego napisalej „nic w tym dziwnego”….ja musze sie przyznac, ze tez czuje sie bardzo nerwowa i wszystko mnie irytuje, ale myslalam ze to jest wynikiem mojej trudnej sytuacji zyciowej, a nie spowodowane tym ze odmawiam Nowenne Pompejanska.

Prawda
Gość
Prawda

Może myśli, że mnie opętało.

Anna
Gość
Anna

Też obecnie odmawiam nowennę w intencji uzdrowienia z ciężkiego trądziku, proszę napisz czy pomogło Ci jakieś lekarstwo czy sama modlitwa?

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?