Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z uporczywego trądziku(lekarz nie potrafił sobie poradzić z wyleczeniem.

Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna, codziennie doświadczamy Bożej obecności.Została jeszcze tylko jedna sprawa, która czeka na rozwiązanie, jednak głęboko wierzę, że i ona zostanie wysłuchana we właściwym czasie.Tym świadectwem pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski i gorąco wszystkich zachęcić do tej przepięknej modlitwy, dzięki której wypraszamy rzeczy po ludzku niemożliwe.

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawda
Prawda
03.06.13 13:53

Cieszę się Twoimi łaskami, mam nadzieję że moja prośba zostanie wysłuchana. DO RESZTY GAWIEDZI- JA WYSTĘPUJĘ TU TYLKO POD NICKIEM- PRAWDA, ŻADNA ANIA ITP. !!!

Anna
Anna
03.06.13 14:12
Reply to  Prawda

Gratuluję zmiany nastawienia!

Prawda
Prawda
03.06.13 17:10
Reply to  Anna

Dzięki, tylko jak się modlę to wszystko mnie wkurza. Dosłownie.

Jerzy
Jerzy
03.06.13 16:51
Reply to  Prawda

I o to szczerze będę się modlił. Bo wierzę że jest to intencja godna wysłuchania.

Prawda
Prawda
03.06.13 17:11
Reply to  Jerzy

Moja intencja czy Małgorzaty jeszcze nie rozstrzygnięta sprawa?

dorota
dorota
03.06.13 21:26
Reply to  Prawda

Prawda nie tylko ciebie wszystko wkurza ,wielu z nas ma rozne trudnosci sama wiesz bo czytasz to co piszemy tu ,ale nie daj sie i wytrzymaj !!!! na pewno sprawisz tym Matce Bozej niesamowita radosc !!! a nam takze, bo na pewno wielu z nas modlilo sie za ciebie .

Prawda
Prawda
04.06.13 10:50
Reply to  Prawda

Dorota- dzięki to bardzo miłe, postaram się nie zawieźć nikogo. Fajne jest to że odmawiam bo CHCĘ a nie MUSZĘ. To chyba też ważne. Pozdrawiam 🙂

Ania
Ania
06.06.13 02:49

Marek – dlaczego napisalej „nic w tym dziwnego”….ja musze sie przyznac, ze tez czuje sie bardzo nerwowa i wszystko mnie irytuje, ale myslalam ze to jest wynikiem mojej trudnej sytuacji zyciowej, a nie spowodowane tym ze odmawiam Nowenne Pompejanska.

Prawda
Prawda
06.06.13 10:25
Reply to  Ania

Może myśli, że mnie opętało.

Anna
Anna
25.07.14 22:02

Też obecnie odmawiam nowennę w intencji uzdrowienia z ciężkiego trądziku, proszę napisz czy pomogło Ci jakieś lekarstwo czy sama modlitwa?

11
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x