Magda: Wspaniałe łaski w trzech nowennach

Witam,chciałam opowiedzieć Wam wszystkim jak Matka Boska wysłuchała moich modlitw 3 razy. Pierwszy raz modliłam się w intencji mojej siostry aby dostała się w końcu na wymarzone studia.Za pierwszym razem się jej nie udało,za drugim też nie…aż 2 tygodnie po rozpoczęciu roku akademickiego zadzwonili z dziekanatu,że zwolniło się 1 miejsce i czy dalej jest nim zainteresowana-czy to nie cud?:)

Za drugim razem kiedy w pracy wiodło się gorzej modliłam się do naszej Matki o przypływ pracy a co za tym idzie i finansów,żeby można było jakoś żyć-i tym razem wszystko się ułożyło,praca jest a co za tym idzie pieniądze na życie również 🙂

Najważniejszą intencję zostawiłam sobie na koniec-prosiłam Matkę Naszą o dar potomstwa dla nas.Lekarze nie dawali nam żadnych szans na potomstwo,kwalifikowaliśmy się tylko do in vitro,na które jako osoba wierząca nie zgodziłam się. Dzisiaj jestem w 6 tygodniu ciąży. Za wstawiennictwem naszej Matki zaszłam w ciążę w maju-miesiącu Litanii do Najświętszej Maryi Panny-to nie może być zbieg okoliczności..

Wiem ,że jeszcze dużo przed nami ale oddałam siebie i dzidziusia pod opiekę Matki Boskiej i wiem,że wszystko będzie dobrze.Pisząc to świadectwo chciałam wesprzeć wszystkich wątpiących i zagubionych-trzeba zaufać i mimo przeciwności iść do przodu trwając w modlitwie.Wiele razy kusiło mnie do przerwania modlitwy,do utraty nadziei i wiary ale zawsze wracałam do różańca świętego.Dlatego Wam wszystkim polecam nowennę i życzę wytrwałości-proście a otrzymacie-było w końcu powiedziane:)pamiętajcie o mnie(o nas:)w swojej modlitwie.Pozdrawiam

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
asiaAsiaBasiagrażynaAsia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Piękne świadectwo.

Paulina
Gość
Paulina

Witajcie,

gratuluję Wam i będę się za Was modliła na pewno. 🙂

Ela
Gość
Ela

To wspaniale co piszesz droga Magdo, bardzo budujace.Ja obecnie odmawiam 3 nowenne,najwazniejszej laski jeszcze nie otrzymalam, a moze nie potrafie tego ocenic? Mysle jednak,ze doznalam wielu lask innych,tez waznych.Pomodle sie dzisiaj w Waszej intencji,zycze wszystkiego dobrego.

Jerzy
Gość
Jerzy

Już pomodliłem się za Wasze zdrowie. Kocham dzieciaczki zwłaszcza takie malutkie. Uwielbiam patrzeć jak do kościoła przychodzą rodzice z małymi dziećmi. Życzę Wam żebyście poznali radość rodzicielstwa, bardziej człowiek chyba tylko z wnuczek się cieszy 🙂

Paulina
Gość
Paulina

ja także dostąpiłam wielu łask i dziękuję za nie

Ania
Gość
Ania

Dziekuje, piekne swiadectwo. Zycze wielu Lask Bozych.

Magda
Gość
Magda

Dziękuje Wam bardzo za takie piękne słowa i wsparcie:) Ja również będę się za Was modlić.Życzę Wam wszystkiego dobrego!

Asia
Gość
Asia

Witaj, swoim świadectwem dajesz nadzieję, polecam może jeszcze to, tak dla wzmocnienia:)

http://swietarita.blogspot.com/2013/05/modlitwa-kobiety-oczekujacej-potomstwo.html

grażyna
Gość
grażyna

piękne świadectwo,życze wielu łask Bożych.

Basia
Gość
Basia

Serdecznie gratuluje z całego serca. Ja niestety łask nie otrzymałam, kończę drugą nowennę w intencji macierzyństwa. Bardzo wierzyłam ze to mi pomoże, ale nadzieja i wiara trochę gasną. Proszę o modlitwę i wsparcie.

Asia
Użytkownik
Asia

Basiu, pomodlę się za Ciebie. A dla pokrzepienia dodam, iż w mojej rodzinie niedługo przyjdzie na świat dzidziuś. Mój brat wraz z żoną spodziewają się dziecka, o które długo się starali. 😉 Ten cud wydarzył się podczas odmawiania przeze mnie NP. Chwała Panu! 😉

Basia
Gość
Basia

Dziękuję Ci bardzo. Takie historie choć tak trudno mi wierzyć ze jeszcze może się udać.

asia
Gość
asia

proszę pomódlcie się w mojej intencji mam problem z zajściem w ciąże od 15 miesięcy jesteśmy po ślubie Bóg zaplać

Magda
Gość
Magda

Basiu,ja nowennę w intencji potomstwa skończyłam w lutym,w maju zła na siebie,że się źle modliłam bo Matka Boska mnie nie wysłuchała rozpoczęłam 2-ą nowennę w tej samej intencji i w tym samym miesiącu już byłam w ciąży:)nie wiem czy to sprawa pierwszej czy drugiej ale wiem na pewno,że Maryja jest z Tobą i będziesz jeszcze mamą!Będę o Tobie pamiętać w swojej modlitwie.

Basia
Gość
Basia

Dziękuję Wam bardzo za nadzieję i otuchę, tak długo się staramy ze pewnie dlatego ta nadzieja wygasa. Będę o Was pamiętać i wspominać.

Asia
Użytkownik
Asia

Kochani, mam do Was pytanie. Czytając przesłanie Pana Jezusa z 13.10.2002 na temat Nowenny Krótkich Modlitw, zastanawiam się nad pewnym faktem. Jezus zaznacza, iż należy być w stanie łaski oraz rozmodleniu duszy (Różaniec, Msza Św.). Oznacza to, że przez okres trwania nowenny (dziewięć dni) należy codziennie przyjmować Komunię oraz codziennie być obecnym na Mszy Św.?

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…