Dla pragnących szerzyć nowennę pompejańską – nowe wzory obrazków!

Apostołom Nowenny Pompejańskiej proponujemy składany obrazek, który łatwo mieści się w portfelu lub książeczce do nabożeństwa. Zawiera on krótka historię nowenny i instrukcje modlitw. Można dać go innym lub zostawić w kościele – to najprostsza pomoc do apostolatu różańcowego!

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cytryna
Cytryna
14.12.12 16:50

Super, właśnie zamówiłam po 10 obrazków z każdego wzoru, mam nadzieję, że zamówienie dojdzie do Świąt, to podokładam rodzinie te obrazki do prezentów, nie zaszkodzi im więcej modlitwy 🙂 Po jednym zostawię sobie, a to co zostanie zostawię gdzieś w kościele – może komuś potrzebującemu wpadną w ręce. Mam tylko jedną prośbę, jeśli to możliwe, to czy moglibyście wprowadzić takie obrazki w wersji angielskiej? Wiele podróżowałam i nadal to robię, mam więc wielu przyjaciół obcokrajowców i chętnie podsunęłabym im taką broszurkę.

Cytrynka
Cytrynka
08.02.13 22:49

To ja się przypomnę może – czy zostały już wyprodukowane obrazki w języku angielskim? 🙂 Znalazłam w internecie stronę w j. angielskim o NP ale mieli tam taką wersję „ułatwioną” żeby odmawiać tylko 1 część różańca codziennie anie wszystkie (albo chociaż 3).

Iza
Iza
07.03.13 18:30

Właśnie zamówiłam 10 obrazków składanych do portfela, różaniec i książeczkę, nie mogę się doczekać kiedy otrzymam i podzielę się z bliskimi!

anna L
anna L
09.03.13 11:22

Polecajcie Kochani Nowenne pompejańską .Już kilkakrotnie zamowilam obrazki ,zawsze nosze je przy sobie.Rozmawiając z ludźmi można dowiedzeć sie ,ze maja problemy i potrzebują pomocy .Rozdaję te obrazki i o dziwo nikt nie odmawia, nie patrzy też na mnie jak na kogoś nawiedzonego.Okazuje się ,ze coraz więcej ludzi zaczyna się modlić,znajdując w modlitwie czasami jedyna deske ratunku.Wielu moich znajomych podjęło trud odmawiania nowenny.Nie jest to trudne ,może na początku ,ale nie poddawajcie się.jestem osoba pracującą .Najczęściej modle sie ok godz 22.30 Odmawiam rownież inne modlitwy.Ale modlę sie w autobusie ,kiedy ide ulicą .Chcę dodać ,ze zawsze rozważam tajemnice.Nauczyłam się rozważć je… Czytaj więcej »

Prawda
Prawda
04.06.13 10:55
Reply to  anna L

Ja tez rozważam, ale jak to robię nachodzą mnie myśli „przecież to bez sensu”. Zdarza Ci się coś takiego?

Aga
Aga
04.06.13 13:05
Reply to  Prawda

Mi takie myśli często się zdarzały i zdarzają podczas odmawiania NP, ale to są myśli podsuwane od złego, żeby odwieść nas od odmawiania tej modlitwy.

Agnieszka
Agnieszka
04.06.13 17:43
Reply to  Prawda

Chyba zawsze coś takiego się zdarza, to jest właśnie trudność w odmawianiu NP. Wydaje mi się, że to naturalne, wszyscy odmawiamy NP w jakiejś intencji i zazwyczaj są to poważne sprawy, byłoby za łatwo je wymodlić, gdyby Bóg głaskał nas tylko po główkach 🙂 Moją największą trudnością jest to, że często się rozpraszam, zwłaszcza, kiedy np. modlę się w myślach w autobusie. Często zaczynam jedną ‚zdrowaśkę’ kilka razy, zanim uda mi się odmówić ją całą, w skupieniu.

No i również rozważam, po swojemu, mam nadzieję, że Maryja nie uważa moich rozważań za wyjątkowo nieudolne. 🙂

Prawda
Prawda
04.06.13 10:53

Będą kiedykolwiek inne wersje językowe np. po hiszpańsku, szwedzku i hebrajsku? Mogą być limitowane wersje.

Prawda
Prawda
04.06.13 19:22
Reply to  Marek (adm.)

A można by było zamówić taką chałupniczą wersję, ale po hiszpańsku, szwedzku i hebrajsku? Np. po 10 każdą? To by było konkretne zamówienie. Ile na takie coś się czeka?

Inka
Inka
14.01.14 21:50

A może mój znajomy misjonarz podejmie się przetłumaczenia na j. hiszpański? Mogę zapytać?

Ewelina
Ewelina
07.12.14 01:53
Reply to  Marek (adm.)

Ja jestem zainteresowana wersją hiszpańską na wczoraj! Co mam zrobić, żeby taką mieć? Jaka jest cena takiego obrazka w wersji hiszpańskiej.

Klemens
Klemens
24.02.16 18:47

Panie Administratorze, czy sa lub beda dostepne takie obrazki z instrukcja po Angielsku?

Nula
Nula
10.09.16 16:15

Muszę to gdzieś napisać ,chce być ,,przedstawicielka,, NP , chce to robić z przekonaniem i na tak dużą skalę jak tylko będę mogła, chce rozprzestrzeniać ulotki jak odmawiać oraz różańce i czasopismo tak wielu ludzi,iom jak się da i na różne sposoby.nie chce tego robić mechanicznie.Sama odmawiam nowennę i czekam na cud, tej stronie o nowennie pkmpejanskiej i Matce Bożej winna jestem swój wkład, i w tym miejscu chce obiecać że tak się stanie .Nie chce się targować z Panem Bogiem ,ale proszę by mógł w moim życiu zdarzyć się spektakularny cud ,żeby taki niedźwiadek jak ja uwierzył w moc… Czytaj więcej »

21
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x