Barbara: Dziękuję za łaski

Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać na początku tego roku , w tamtym okresie modliłam się o zdrowie dla siebie . Teraz widzę ,że wszystko idzie ku lepszemu . Podczas tej nowenny nie tylko poprawiło się moje zdrowie , ale także otrzymałam wiele innych łask . Maryja wyzwoliła mnie z grzechu , który powodował ,że

nie mogłam przystępować do Komunii Św, poczułam wewnętrzny spokój. Zachęcona tak wieloma łaskami zaczęłam odmawiać drugą nowennę w intencji pracy . I od tego momentu trwania na modlitwie , zaczęłam wierzyć ,że wszystko ułoży się po mojej myśli.

Pojawiały się rożne znaki związane z pracą . A to ktoś przyniósł mi oferty pracy, a to znowu następna  osoba namówiła mnie abym poszła z nią na targi pracy. Nadal trwam na modlitwie i wierzę ,że Maryja , rozwiąże , patrząc z perspektywy czasu mój niemalże błahy problem ,ponieważ wcześniej nie miałam takiej ufności, jak w chwili obecnej.

Dzięki tej nowennie w mojej rodzinie zapanował spokój. Maryja odmieniła nasze serca i skłoniła nas do dobrych czynów. Mam też teraz lepiej zorganizowany czas i tak jak pisało już wiele osób przede mną ,trzy różance trwają teraz krócej niż kiedyś jeden dziesiątek .Wszystkim polecam gorąco tę modlitwę, gdyż jest nie do odparcia !

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Barbara
Barbara
13.07.13 22:17

Otrzymałam o wiele więcej łask niż prosiłam.Cuda nadal dzieją się w moim życiu .Maryja wciąż mi pomaga przezwyciężać trudności , które stają na mojej drodze życiowej . Proście , a będzie wam dane , szukajcie , a znajdziecie , kołaczcie a otworzą wam . Piękny przekaz naszego Pana Jezusa, który codziennie zsyła na nas swoje łaski i opiekuje się nami .

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x