Wiesława: wymodlone łaski dla dzieci

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski,które otrzymałam dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej. Nowenną tą modliłam się w intencjach moich synów, którzy przygotowywali się do bardzo trudnego /4 dniowego/ egzaminu zawodowego. Dzięki dobroci Królowej Różańca Świętego obaj synowie zdali egzamin. Dodatkowo córka Anna otrzymała propozycję zmiany pracy na taką, jakiej przez dłuższy czas poszukiwała, zaś syn porzucił nałóg palenia papierosów.

Z całego serca dziękuję Ci Mateńko za te cuda i łaski. Gorąco zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej nowenny.

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
WeronikaJOANNA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Wdzięczność za wszystkie cuda w naszym życiu – okazujmy, odczuwajmy – niech napełniają nas wciąż radością, którą okazujmy naszym bliźnim w uśmiechu, życzliwości, a modlitwa niech nam towarzyszy na resztę życia. Amen.

Weronika
Gość
Weronika

Szczęść Boże
O której godzinie należy odmówić Suplice?

JOANNA
Gość
JOANNA

Już modliłam się za wszystkie swoje dzieci rodzone i chrzestne indywidualną Nowenną za każde. Są w dobrych rękach na resztę swojego życia, jak ufam. Ale nie wszystkie jeszcze matki to czynią. Niektóre nie zdają sobie sprawy np. z tego, że ich dzieci pożyczają sobie czasem, bez pytania o zgodę, jakąś rzecz, czasem cenną od kolegi, któremu albo zazdroszczą, albo chcą zrobić głupi kawał. Mój syn-obecnie w żałobie po utracie czegoś, co było dla niego cenne nie rozumie-i słusznie, jak można sobie coś przywłaszcyć, co nie jest za zgodą właściciela dane lub na jakiś czas pożyczone. Dlatego staram się z nim… Czytaj więcej »