Wiesława: wymodlone łaski dla dzieci

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski,które otrzymałam dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej. Nowenną tą modliłam się w intencjach moich synów, którzy przygotowywali się do bardzo trudnego /4 dniowego/ egzaminu zawodowego. Dzięki dobroci Królowej Różańca Świętego obaj synowie zdali egzamin. Dodatkowo córka Anna otrzymała propozycję zmiany pracy na taką, jakiej przez dłuższy czas poszukiwała, zaś syn porzucił nałóg palenia papierosów.

Z całego serca dziękuję Ci Mateńko za te cuda i łaski. Gorąco zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej nowenny.

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JOANNA
JOANNA
06.09.13 12:49

Wdzięczność za wszystkie cuda w naszym życiu – okazujmy, odczuwajmy – niech napełniają nas wciąż radością, którą okazujmy naszym bliźnim w uśmiechu, życzliwości, a modlitwa niech nam towarzyszy na resztę życia. Amen.

Weronika
Weronika
05.10.13 21:47

Szczęść Boże
O której godzinie należy odmówić Suplice?

JOANNA
JOANNA
03.12.13 17:00

Już modliłam się za wszystkie swoje dzieci rodzone i chrzestne indywidualną Nowenną za każde. Są w dobrych rękach na resztę swojego życia, jak ufam. Ale nie wszystkie jeszcze matki to czynią. Niektóre nie zdają sobie sprawy np. z tego, że ich dzieci pożyczają sobie czasem, bez pytania o zgodę, jakąś rzecz, czasem cenną od kolegi, któremu albo zazdroszczą, albo chcą zrobić głupi kawał. Mój syn-obecnie w żałobie po utracie czegoś, co było dla niego cenne nie rozumie-i słusznie, jak można sobie coś przywłaszcyć, co nie jest za zgodą właściciela dane lub na jakiś czas pożyczone. Dlatego staram się z nim… Czytaj więcej »

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x