Nie zapomnijmy o Suplice – już w niedzielę!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na święto Królowej Różańca – w tym roku 6 października – odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Tę piękną modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie różańcowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania. Z tej okazji przygotowaliśmy wzory obrazków z Supliką do samodzielnego odmawiania.

Suplika do Królowej Różańca

Zobacz też:

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
Anna
29.04.13 13:47

A dziś nie zapomnijmy o modlitwie do św. Katarzyny i św. Dominika Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich przyczyną uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej Święty Dominiku, Kapłanie Najwyższego i chwalebny Patriarcho! Tyś był przyjacielem, ulubionym synem i powiernikiem chwalebnej Królowej Niebios! Tyś przez Różaniec Święty rozliczne czynił cuda! I Ty, Święta Katarzyno Sieneńska, najstarsza córo Zakonu Różańca Świętego, potężna pośredniczko u tronu Maryi i u Najświętszego Serca Jezusowego, które twoje serce ze swoim złączyło! O wy, ukochani święci! Wy znacie moją potrzebę i cierpienie moje. Zmiłujcie się nad nędznym stanem moim. W… Czytaj więcej »

dorota
dorota
29.04.13 14:50
Reply to  Anna

dziekuje za przypomnienie

weronika
weronika
29.04.13 22:03

hmm wiecie co mam ciezkie dni w trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej i przyznam ze 2 dni nie odmawialam …co teraz musze od nowa ?

Anna
Anna
30.04.13 08:42
Reply to  weronika

Słyszałam, że Nowenny długie( a ta należy do długich) przedłuża się o te dni, w których nie odmówiliśmy modlitw z różnych przyczyn, więc myślę,że możesz kontynuować, wydłużając tą część, błagalną lub dziękczynną o te 2 dni. Niech Maryja da Ci potrzebną determinację i wytrwałość na modlitwie. Zbliża się maj, miesiąc maryjny, to dobry okres by zawierzyć siebie i wszystkie sprawy, Maryi. Z Panem Bogiem.

Anna
Anna
08.05.13 08:14

Odmawiajcie dzisiaj Suplikę do Królowej Różańca z Pompejów a otrzymamy Łaski i siły od Naszej Ukochanej Matki

Renata
Renata
02.10.13 10:23

Czy aby na pewno 6 października? Święto Królowej Rożańcowej czczone jest 7 października. pozdrawiam.R

Weronika
Weronika
05.10.13 21:50

Szczęść Boże
O której godzinie należy odmówić Suplice?

Mariola
Mariola
05.10.13 23:00

Beato, w modlitwie jest mowa o pierwszej niedzieli października, która w tym roku przypada właśnie 6-go.

Renata
Renata
06.10.13 11:38
Reply to  Mariola

Tak,tak, świeta prawda :). Coś mi się pokićkało. Pozdrawiam Wszystkich wielbiacych Królową Różańcową. R

Anna
Anna
06.10.13 11:09

Wydaje mi sie ze o godz.12 ale nie jestem pewna do konca

S. Stanisława
S. Stanisława
06.10.19 14:37

MATKO BOZA Rozanicowa wladam w Twoje dlonie i SERCE w tej Modlitwie 12 letniego Casperka prosze o MOC WIARY i Bezwarunkowej MILOSCI do swojego OJCA ,TATY a dla Matki CASPERKA ABY ODSTAPILA OD TEJ RODZINY Z INNEJ WIARY{mulzunanisko arabsko zydowskiej } KULTURY I SPOSOBU ZYCIA. Prosze Was o modlitwę. Siostra

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x