Anna: modlitwa w intencji dzieci

Szczęść Boże
Odmówiłam Nowenne Pompejańską już 4 razy jedna w intencji mojej rodziny i 3 za kazde z moich dzieci. Aby zacząć odmawiac nowenne potrzeba było wiele czasu bo ponad rok. Ale jak już podjęłąm decyzje to wyrwałam choc czasami było trudno. Otrzymałąm wiele łąsk o które prosiłam.Cieszę sie ,że najmłodszy syn,który nie miał ufnosci ,został przez Maryję przekonany o potędze jej wstawiennictwa.Dokładnie na drugi dzień po zakończeniu odmawiania Nowenny otrzymał łaski bardzo mu potrzebne.Wielu moich znajomych też odmawia nowennę pompejańską ,ale i sa osoby które ciągle uważaja,że to tudne zobowiązanie ,ale ja wiem jak sie zaufa Maryji to Oana pomże wytrwać na tej modlitwie.Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami anna

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jerzy
Jerzy
08.04.13 14:03

Ja też informuję znajomych ale nikogo nie namawiam na siłę do jej odmawiania, informuję nawet że jest bardzo trudno wytrwać w modlitwie ale że jeśli świadomie się na nią zdecydują i uwierzą w jej moc to mogą spodziewać się wielkiej nagrody. Nie ma nic za darmo. Nawet o Miłosierdzie trzeba poprosić i uwierzyć że ono naprawdę istnieje i czeka na nas.

Oddana Maryji
Oddana Maryji
29.09.13 17:01

Królowo Różańca Swiętego módl sie za nami. Tu tak cieżko nam zyć, mamy ogromne problemy rodzinne. Nie szukamy bogactwa tylko miejsca gdzie moglibyśmy wychowywać nasze dzieci. Takie trudne warunki, taka nienawiśc do nas. Tak trudno to wszystko znieść. Proszę o modlitwę…Nowennę zmówiłam. Już prawie stał sie cud myslelismy ze udało się znależć miejsce do życia,ale jednak nie. Co tobić? Mateńko wskaż drogę.

Agnieszka
Agnieszka
29.09.13 22:11
Reply to  Oddana Maryji

Będę się modlić za Ciebie. Czuje jak bardzo Ci ciężko . Odmawiam Nowennę i na samym już początku zapaliło się światełko , które zaraz jednak zgasło . Ale tylko po to aby przyszło o niebo lepsze rozwiązanie . Musisz być cierpliwa bo pomoc od Najświętszej Panienki zawsze nadchodzi . ZAWSZE !

Patrycja
Patrycja
16.10.13 19:21

czy modląc się o dzieci trzeba powiedzieć konkretną intencję czy można ogólnie o łaski dla nich?

Oddana Maryji
Oddana Maryji
22.10.13 09:48
Jadwiga
Jadwiga
22.02.14 02:19

pokornie prrosze o modlitwy za mnie

Jadwiga
Jadwiga
22.02.14 02:21

Pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x