Kinga: alergia dziecka

Nowennę odmawiałam od 15.XII 2012 r. do 6. II 2013 r.Moja Córeczka ( alergiczka) znalazła się w szpitalu, a ja modliłam się w o jej wyleczenie z tej alergii..( nie wyglądało to dobrze..) pierwszy cud- wyniki badań zmieniły sie w ciągu godziny tak diametralnie ( oczywiście na korzyść dziecka),że lekarz znów je powtórzył!nie mogł uwierzyć. Alergia zniknęła, wytrwalam w modlitwie, bylam taka spokojna, niedługo zacznę kolejną Nowennę, jestem taka wdzięczna,że się dowiedziałam o Nowennie Pompejańskiej..Dziękuję Ci Mateńko..

Koronka z modlitwą

do św. Judy Tadeusza

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna
Joanna
29.03.13 12:20

Świadectwo: Dziękujemy ci mamusiu, do zobaczenia w niebie… Wpisany przez Wiesław Kaźmierczak czwartek, 14 marca 2013 15:20 Pierwszą wzmiankę na temat chrztu nienarodzonych dzieci napotkałam dwadzieścia parę lat temu w książce „Szatan naprawdę istnieje”, której autorem jest” P. Bonifaerus Gunther CCD. Pozycja ta posiada imprimatur Kościoła katolickiego. W książce tej znajdowała się formuła chrztu dzieci nienarodzonych jaką Pan Jezus przekazał mistyczce Justynie Klotz. Byłam wdzięczna Bożemu Miłosierdziu za ten dar dla Kościoła, dla dzieci nienarodzonych a też dla zbolałych matek, które dopuściły się tego strasznego grzechu i mogły w ten sposób zadość uczynić tej zbrodni… Będąc w stanie łaski przystąpiłam… Czytaj więcej »

dorota
dorota
29.03.13 12:52

to swiadectwo jest niesamowite !!!!!!!!!!!!! dzieki ! ja takze czytalam Marie Simme,wierze takze ze to co mowila ta mala dziewczynka o odwiedzinach malych duszyczek to prawda bo dzieci moga miec dar od Boga jakiego nie kazdy z doroslych moze dostac gdyz sa czyste i niewinne.

Kinga
Kinga
04.02.14 12:34

właśnie rozpoczynam trzecią Nowennę ( drugą odmawiałam o zmianę na lepsze w mojej rodzinie, mąż znalazł lepszą pracę..), jestem szczęśliwa,,,wierzę,że uda mi się wytrwać i że Mateńka mnie wsłucha…..

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x