Świadectwo Jolanty

Kochani, z Nowenną Pompejską zetknęłam się przypadkiem przewracając codzienną gazetę.Ale to skłoniło mnie do znalezienia reguł , które należy wypełniac, do modlitwy i większej ufności Bogu w pomyślne zakończenie moich niezwykle trudnych spraw. Maryja stała zawsze przy mnie i ledwie zaczęłam nowennę a już przyszła pomoc. Tak jest do dziś. Kochani, nie ma modlitw nie wysłuchanych. Modlę się w intencjach swoich najbliższych i nie zdażyło się ,żeby po kilku dniach nie stał się cud. Ta modlitwa to wielka siła ,która mnie zbliża do Boga , nauczyła bezgranicznej ufności.Módlcie się z ufnością  a Matka Najswiętsza zawsze pomoże.Kiedy kończę jedną nowennę zaraz zaczynam kolejną i nie jest to żaden trud , a wręcz brakuje czegoś ,wypełnia mój czas.Chwała Panu.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ewa
ewa
15.01.13 20:57

to może pomódl się za mnie, skoro Twoje modlitwy są tak szybko wysłuchiwane, bo ja od 8 miesięcy jestem bez pracy, już 5 nowenn odmówionych i nic, są modlitwy NIE WYSŁUCHANE!!!

Kuba
Kuba
19.01.13 21:14
Reply to  ewa

Ewo, nie ma modlitw nie wysłuchanych,… I widzisz, tutaj objawia się Twoja mała wiara, i Twoje (wybacz za określenie) prostactwo w stosunki do Nowenny. Myślisz, że bez pełnej wiary i pokonywania trudności dostaniesz od Naszej Pani to, o co prosisz? Mylisz się. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, to odmów chociaż jedną, szczerą nowennę… Jeżeli jednak jesteś jakimś/ąś prowokatorem, mającym na celu wywołać zwątpienie u ludzi (niestety, nawet tu szatan wprowadza swoje macki), to ŻEGNAMY!!!!

anna
anna
20.01.13 17:00
Reply to  Kuba

Zgadzam sie z Tobą Kubo .Anna

anna
anna
20.01.13 17:40
Reply to  Kuba

W odmawianiu różanca nie chodzi o klepanie paciorków,Każda tajemnicę trzeba rozważyć.Nie chodzi o to aby wymienić po kolei np Zwiastowanie,Nawiedzenie itp Powinno się rozważyc każda tajemnicę.Nie w każdej książeczce do modlitwy są rozważania.Ale jest odmawiany różaniec w internecie np z Faustyną lub Janem Pawłem II.Taki różaniec trwa jednak bardzo długo, I przy odmawianiu Nowenny Pompejańskiej dla osób ,które mają ograniczony czas bo np pracuja ,mają małe dzieci itp byłoby to bardzo trudne.Można nauczyć się o co w każdej tajemnicy chodzi/polecam broszurki z Różańcem,do kupienia w każdym sklepie z dewocjonaliami/.Można wybrać sobie takie rozważania które najbardziej nam wchodzą do głowy…i serca.… Czytaj więcej »

LIDIA
LIDIA
15.01.13 22:27

ja tez modle sie za męża o wyjscie z uzaleznienia alkoholowego 2 NOWENNE i nic się nie zmienia sama popadam w coraz wieksze zwątpienie i czuję ze niedaleko mi do depresji MODLE SIE I NIE PRZERYWAM ALE BRAK MI JUZ WIARY W LEPSZE JUTRO

Wierząca
Wierząca
15.01.13 22:39
Reply to  LIDIA

Poczytaj sobie ile czasu Św. Rita czekała na poprawę męża i nie poddawaj się.

ika
ika (@ika)
17.01.13 13:33

Z Nowenną Pompejską zetknęłam się przypadkiem na stronie internetowej.Po przeczytaniu jak należy modlić się nie bardzo rozumiałam oco chodzi. Przecież nawet nie potrafiłam odmówić różańca.Ale krok po kroku nauczyłam się jak należy go odmawiać. Pomógł miw tym internet gdzie można znależc bardzo dokładne wskazówki. Nowenne odmawiam już 37 dzień w intencji zdrowia mojego męża (miał bóle związane z kręgosłupem).Po 20 dniu odmawiania bóle ustały. Wierze że to łaska boża. Ta modlitwa to wielka siła która zbliża do Boga. Dziękuje ci Mateńko.

Szczęśliwa
Szczęśliwa
01.02.13 21:16

Ja modliłam się w sprawie zdrowia wnuczka.Jestem pewna że Matka Boska wyprosiła mi tę łaskę o którą prosiłam.

Zuza

Justyna
Justyna
02.02.13 14:58

Dzisiaj zaczelam nowenne w intencji daru macierzynstwa dla mojej przyjaciolki – jesli to zgodne z Wola Boza. prosz o to bym wytrwala w tej pieknej i mocnej modlitwie.

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x