Prośba o modlitwę

Zwracam sie z ogromną prośbą o modlitwę za mojego męża Mateusza,który jest chora na raka jelita grubego z przerzutami by dostąpił wielkiego Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej by uzyskał łaskę zdrowia,ma dopiero 24 lata,dziecko lada moment nam się rodzi.
Dziękuję – żona Agnieszka

 

Prosze o modlitewne wsparcie w mojej intencji chodzi o łaske mecierzynstwa, oraz o miłosc i pokoj w rodzinie. prosze o nawrócenie mojego męza, choodzi o to zeby zrozumiał ze nie praca w zyciu jest najwazniejsza tylko Pan Bóg i rodzina – Natalia

 

Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie. Od kilku miesięcy jestem w szpitalu, strasznie się męczę. Mam tyle chorób, że wystarczyłoby dla kilku osób, w tym nowotwór z przerzutem do płuc. Mam dopiero 44 lata.Błagam o modlitwę bo nie mam już sił. Bóg zapłać. – Ilona

79
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
76 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
66 Autorzy
EwelinaALAIvanMarek (adm.)Grzegorz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Autor
Gość
Autor

bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i rozwiązanie trudnych spraw finansowych

Damian
Gość
Damian

Proszę o modlitwę w intencji żebym zdał pisemny egzamin maturalny z matematyki w maju tego roku.

aga
Gość
aga

Proszę o modlitwę za śp. ojca i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Za mojego męza i dzieci, mamę, teściów, rodzeństwo, za znajomych o łaski potrzebne do zbawienia.

Andrzej
Gość
Andrzej

o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wysłuchanie próśb, o wszelkie łaski, o dobry los dla każdej córki, o dobrą pracę dla mnie i żony oraz córek, o rozwój firmy ku chwale Boga i ludzi, o dobrą sytuację finansową

Janina
Gość
Janina

proszę o zdrowie dla całej rodziny , o znalezienie dobrego chłopaka dla Wiolety , o nawrócenie dla Mariusza i jego dziewczyny , o poznanie dobrych znajomych

Izabela
Gość
Izabela

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie,o łaskę dobrego zdania matury,o zgodę w rodzinie,o dobre rozwiązanie sprawy z Marcinem,o nawrócenie dla grzeszników i o łaskę przebaczenia dla mnie.Bóg zapłać za modlitwę.

Magda
Gość
Magda

Proszę o modlitwę za moich przyjaciół, ich spokój i wzajemną miłość oraz naszą przyjaźń. Bóg zapłać.

Beata
Gość
Beata

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji ojca mojej przyjaciółki Edyty. Wykryto u niego raka płuc, ma 58 lat. Proszę o cud uzdrowienia dla niego oraz o siłę dla mojej przyjaciółki w tym wszystkim. Prosi Beata

Anastazja
Gość
Anastazja

Prosze o modlitwie za Mikolaja.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie. W przyszłym roku zakładam upragnioną rodzinę z kobietą którą szukałem tak długo a teraz kiedy moje życie co do miłości się ułożyło to pojawia się problem zdrowotny, który bardzo się boję ale może przekreślić to co pragnęłam i o czym marzyłem. Boję się też że to może być coś bardzo poważnego dlatego tylko w Bogu i w wstawienniczej modlitwie widzę nadzieję.

Zbyszek

Grazyna
Gość
Grazyna

W dniu 22 marca b.r., moja córka ma bardzo ważny egzamin. Bardzo proszę o modlitwę w intencji szcześliwego zaliczenia egzaminu, o pomoc i światło Ducha Świętego.
Bóg zapłać

Weronika
Gość
Weronika

Matko Boża,rozlej na całą ludzkość działanie łaski Twojego Płomienia Miłości teraz i w godzinę śmierci naszej.Amen. Ofiarowanie się Matce Bożej (odmawiam codziennie rano) Matko Boża, Niepokalana Maryjo. Tobie poświęcam ciało i duszę moją,wszystkie modlitwy,prace,radości i cierpienia,wszystko czym jestem i co posiadam.Ochotnym sercem oddaję się w niewolę miłości.Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi Świętemu,którego Jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie.Wiem,że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twoją i Twego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina,parafia… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej oraz Bł. Jana Pawła II i siostry Łucji proszę o modlitwę w intencji Salomei z Gdanska proszac o łaskę powrotu do zdrowia.

justyna
Gość
justyna

Proszę o modlitwę za duszę ś.p.mojego najukochańszego Tatusia Zbyszka.

Anna
Gość
Anna

prosze o znalezienie na swojej drodze człowieka, który bedzie dla mnie dobrym mężem,dla moich rodziców dobrym zięciem a dla naszych dzieci dobrym ojcem.prosi Ania

Marzena
Gość
Marzena

Proszę o modlitwę w sprawie pomyślnego zakończenia moich spraw zawodowych oraz o błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny. Proszę o dar macierzyństwa dla Renaty oraz oddaję w opiekę Bożemu Miłosierdziu moją babcię Stanisławę.
Dziękuję Marzena

Basia
Gość
Basia

Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jacka

Marcin Serwach
Gość
Marcin Serwach

Prośba o modlitwę całkowite trwałe uzdrowienie Michałka i za
dusze czyśćcowe

Urszula
Gość
Urszula

Bardzo prosze o modlitwe za rozwiązanie moich problemów rodzinnych i w pracy oraz o uwolnienie od nałogów

Ewa
Gość
Ewa

Pomodliłam się za twojego męża, Agnieszko. Każdy kto choruje na jakikolwiek nowotwór powinien prócz ufnej modlitwy do Matki Bożej jeść Vicacorę (tzw. koci pazur – zioło rosnące w Peru, lekarstwo tamtejszych Indian). Popatrzcie w Internecie wpisując takie hasło. Vilcacora leczy raka – to tytuł publikacji. Ojciec Szeliga, misjonarz w Peru odkrył, że tamtejsi Indianie nie chorują na raka a jeśli jednak zdarzy się taka choroba to szybko z niej wychodzą. Moja mama ma gruczolaki na nerkach, zażywała przez jakiś czas kapsułki „kociego pazura’ kupione w sklepie zielarskim za ok. 50 zł i w ciągu roku gruczolaki zmniejszyły się o kilka… Czytaj więcej »

Emilia
Gość
Emilia

Proszę o modlitwę o uzdrowienie Tomasza z lęków i tików. Panie Boże zapłać!

Ewelina
Gość
Ewelina

Proszę o modlitwe w intencji znalezienia pracy z dziecmi

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Proszę o modlitwę za moją rodzinę .

Ivan
Gość
Ivan

Niech będzie pochwaliony Jezus Chrystus!
proszę, pomodlić się za Bogdana, Iwana, Iwana, Julię, Tarasa, Irenę, Halynę, ich rodziny, aby zapewniły im zdrowie i dobrobyt.

Dziękuję Ci. W modlitwach, Iwan

Niech będzie pochwaliony Jezus Chrystus!
proszę, pomodlić się za duszy zmarłych Marii, Marii, Fedora, Fedora, Nikołaja, Annę, Katarzynę, za wszystkich moich byłych przyjaciół, dobroczyńców, sąsiedzi, wszystkych dobrych greko- i rzymo-katolików i prawosławnych.

Dziękuję . W modlitwie, Iwan

ALA
Gość
ALA

Królowo Różańca św spraw proszę aby operacja główki wnusia
zakończyła się pomyślnie , żeby operował dobry lekarz . .Proszę o modlitwę
aby operacja przebiegła bez problemów i wnusio był zdrowy
BÓG ZAPŁAĆ

Ewelina
Gość
Ewelina

Bardzo proszę o modlitwę w intecji mojej i mojego narzeczonego Łukasza o rozwiązanie jego problemów z alkoholem oraz wpływem złego ducha który nie daje mu spokoju i uwolnienie od złych uroków.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…