Prośba o modlitwę

Zwracam sie z ogromną prośbą o modlitwę za mojego męża Mateusza,który jest chora na raka jelita grubego z przerzutami by dostąpił wielkiego Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej by uzyskał łaskę zdrowia,ma dopiero 24 lata,dziecko lada moment nam się rodzi.
Dziękuję – żona Agnieszka

 

Prosze o modlitewne wsparcie w mojej intencji chodzi o łaske mecierzynstwa, oraz o miłosc i pokoj w rodzinie. prosze o nawrócenie mojego męza, choodzi o to zeby zrozumiał ze nie praca w zyciu jest najwazniejsza tylko Pan Bóg i rodzina – Natalia

 

Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie. Od kilku miesięcy jestem w szpitalu, strasznie się męczę. Mam tyle chorób, że wystarczyłoby dla kilku osób, w tym nowotwór z przerzutem do płuc. Mam dopiero 44 lata.Błagam o modlitwę bo nie mam już sił. Bóg zapłać. – Ilona

Koronka z modlitwą

za dusze zmarłych

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
80 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Autor
Autor
25.02.13 22:14

bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i rozwiązanie trudnych spraw finansowych

Damian
Damian
26.02.13 14:56

Proszę o modlitwę w intencji żebym zdał pisemny egzamin maturalny z matematyki w maju tego roku.

aga
aga
26.02.13 21:40

Proszę o modlitwę za śp. ojca i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Za mojego męza i dzieci, mamę, teściów, rodzeństwo, za znajomych o łaski potrzebne do zbawienia.

Andrzej
Andrzej
28.02.13 07:59

o zdrowie, Boże błogosławieństwo, wysłuchanie próśb, o wszelkie łaski, o dobry los dla każdej córki, o dobrą pracę dla mnie i żony oraz córek, o rozwój firmy ku chwale Boga i ludzi, o dobrą sytuację finansową

Janina
Janina
03.03.13 20:35

proszę o zdrowie dla całej rodziny , o znalezienie dobrego chłopaka dla Wiolety , o nawrócenie dla Mariusza i jego dziewczyny , o poznanie dobrych znajomych

Izabela
Izabela
06.03.13 20:07

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie,o łaskę dobrego zdania matury,o zgodę w rodzinie,o dobre rozwiązanie sprawy z Marcinem,o nawrócenie dla grzeszników i o łaskę przebaczenia dla mnie.Bóg zapłać za modlitwę.

Magda
Magda
12.03.13 19:05

Proszę o modlitwę za moich przyjaciół, ich spokój i wzajemną miłość oraz naszą przyjaźń. Bóg zapłać.

Beata
Beata
16.03.13 22:44

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji ojca mojej przyjaciółki Edyty. Wykryto u niego raka płuc, ma 58 lat. Proszę o cud uzdrowienia dla niego oraz o siłę dla mojej przyjaciółki w tym wszystkim. Prosi Beata

Anastazja
Anastazja
17.03.13 22:01

Prosze o modlitwie za Mikolaja.

Zbyszek
Zbyszek
19.03.13 19:27

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie. W przyszłym roku zakładam upragnioną rodzinę z kobietą którą szukałem tak długo a teraz kiedy moje życie co do miłości się ułożyło to pojawia się problem zdrowotny, który bardzo się boję ale może przekreślić to co pragnęłam i o czym marzyłem. Boję się też że to może być coś bardzo poważnego dlatego tylko w Bogu i w wstawienniczej modlitwie widzę nadzieję.

Zbyszek

Grazyna
Grazyna
19.03.13 20:32

W dniu 22 marca b.r., moja córka ma bardzo ważny egzamin. Bardzo proszę o modlitwę w intencji szcześliwego zaliczenia egzaminu, o pomoc i światło Ducha Świętego.
Bóg zapłać

Weronika
Weronika
20.03.13 12:04

Matko Boża,rozlej na całą ludzkość działanie łaski Twojego Płomienia Miłości teraz i w godzinę śmierci naszej.Amen. Ofiarowanie się Matce Bożej (odmawiam codziennie rano) Matko Boża, Niepokalana Maryjo. Tobie poświęcam ciało i duszę moją,wszystkie modlitwy,prace,radości i cierpienia,wszystko czym jestem i co posiadam.Ochotnym sercem oddaję się w niewolę miłości.Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi Świętemu,którego Jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie.Wiem,że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twoją i Twego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina,parafia… Czytaj więcej »

Ewa
Ewa
26.03.13 23:37

Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej oraz Bł. Jana Pawła II i siostry Łucji proszę o modlitwę w intencji Salomei z Gdanska proszac o łaskę powrotu do zdrowia.

justyna
justyna
29.03.13 01:03

Proszę o modlitwę za duszę ś.p.mojego najukochańszego Tatusia Zbyszka.

Anna
Anna
01.04.13 17:29

prosze o znalezienie na swojej drodze człowieka, który bedzie dla mnie dobrym mężem,dla moich rodziców dobrym zięciem a dla naszych dzieci dobrym ojcem.prosi Ania

Marzena
Marzena
04.04.13 20:46

Proszę o modlitwę w sprawie pomyślnego zakończenia moich spraw zawodowych oraz o błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny. Proszę o dar macierzyństwa dla Renaty oraz oddaję w opiekę Bożemu Miłosierdziu moją babcię Stanisławę.
Dziękuję Marzena

Basia
Basia
20.05.13 13:06

Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jacka

Marcin Serwach
Marcin Serwach
27.06.13 14:51

Prośba o modlitwę całkowite trwałe uzdrowienie Michałka i za
dusze czyśćcowe

Urszula
Urszula
11.08.13 13:55

Bardzo prosze o modlitwe za rozwiązanie moich problemów rodzinnych i w pracy oraz o uwolnienie od nałogów

Ewa
Ewa
26.03.14 09:33

Pomodliłam się za twojego męża, Agnieszko. Każdy kto choruje na jakikolwiek nowotwór powinien prócz ufnej modlitwy do Matki Bożej jeść Vicacorę (tzw. koci pazur – zioło rosnące w Peru, lekarstwo tamtejszych Indian). Popatrzcie w Internecie wpisując takie hasło. Vilcacora leczy raka – to tytuł publikacji. Ojciec Szeliga, misjonarz w Peru odkrył, że tamtejsi Indianie nie chorują na raka a jeśli jednak zdarzy się taka choroba to szybko z niej wychodzą. Moja mama ma gruczolaki na nerkach, zażywała przez jakiś czas kapsułki „kociego pazura’ kupione w sklepie zielarskim za ok. 50 zł i w ciągu roku gruczolaki zmniejszyły się o kilka… Czytaj więcej »

Emilia
Emilia
14.05.14 23:38

Proszę o modlitwę o uzdrowienie Tomasza z lęków i tików. Panie Boże zapłać!

Ewelina
Ewelina
12.10.14 11:25

Proszę o modlitwe w intencji znalezienia pracy z dziecmi

Grzegorz
Grzegorz
19.11.14 03:06

Proszę o modlitwę za moją rodzinę .

Ivan
Ivan
02.02.18 02:46

Niech będzie pochwaliony Jezus Chrystus!
proszę, pomodlić się za Bogdana, Iwana, Iwana, Julię, Tarasa, Irenę, Halynę, ich rodziny, aby zapewniły im zdrowie i dobrobyt.

Dziękuję Ci. W modlitwach, Iwan

Niech będzie pochwaliony Jezus Chrystus!
proszę, pomodlić się za duszy zmarłych Marii, Marii, Fedora, Fedora, Nikołaja, Annę, Katarzynę, za wszystkich moich byłych przyjaciół, dobroczyńców, sąsiedzi, wszystkych dobrych greko- i rzymo-katolików i prawosławnych.

Dziękuję . W modlitwie, Iwan

ALA
ALA
24.03.18 08:54

Królowo Różańca św spraw proszę aby operacja główki wnusia
zakończyła się pomyślnie , żeby operował dobry lekarz . .Proszę o modlitwę
aby operacja przebiegła bez problemów i wnusio był zdrowy
BÓG ZAPŁAĆ

Ewelina
Ewelina
06.08.18 21:23

Bardzo proszę o modlitwę w intecji mojej i mojego narzeczonego Łukasza o rozwiązanie jego problemów z alkoholem oraz wpływem złego ducha który nie daje mu spokoju i uwolnienie od złych uroków.

Babcia Jakuba
Babcia Jakuba
16.01.19 16:18

Błagam o modlitwę i wyproszenie laski o całkowite uzdrowienie mojego dwumiesiecznego wnusia Jakuba z nieuleczalnych chorób i wielu innych dolegliwości. Lekarze nie są w stanie nam pomóc. Tylko Bóg może go uzdrowić. Jezu Ufam Tobie. Bóg zapłać.

80
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x