Prośba o modlitwę za śp. Apostoła Nowenny Pompejańskiej

Prosimy Wasz wszystkich o modlitwę za śp. Janusza z Wrocławia, Apostoła Nowenny Pompejańskiej, który zmarł dzisiaj w godzinie miłosierdzia. Prosimy o modlitwę o wolę Bożą względem niego. Niech Matka Boża Pompejańska, której jest on wielkim czcicielem przytuli go do swojego serca i da mu ukojenie i pokój.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
Monika
15.01.13 12:47

Wielbię Cię Kochana Mateńko za osobę śp.taty Ludwika za Jego prostą i piękną wiarę do Ciebie za Jego dobroć i wszelką okazaną nam dobroć za jego ciche i pokorne cierpienie w chorobie za piękne odchodzenie do Domu Ojca proszę przygarnij Go Mateńko do Swego Serca bo On cię tak mocno umiłował modlitwy do końca do Ciebie nie żałował amen

Ania
Ania
15.01.13 16:16

Czy wiadomo coś o stanie pana Janusza?

edyta
edyta
17.01.13 16:27

Proszę o modlitwę w intencji męża alkoholika o zaprzestanie picia i spokój w domu żona matko Boża pomż

Gosia
Gosia
21.01.13 21:53

Przez wstawiennictwo Matki Bożej proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Sławka i o uzdrowienie młodej kobiety z głębokich zranień psychicznych z dzieciństwa i łaskę, by mogła całkowicie przebaczyć swoim winowajcom oraz uzyskać łaskę wolności Dziecka Bożego.

wierząca
wierząca
24.01.13 18:22

Najświętsza Maryjo, prosząc Cię o zdrowie dla Rodziców oraz nawrócenie brata, wpłyń Swoją mocą na pozytywne zaakceptowanie moich planów i zasad w planowanym sakramencie małżeństwa z ukochanym Wybrankiem.

Ania
Ania
26.01.13 21:01

Witam Kochani, jestem młodą matką 5 miesięcznego synka. Obecnie jestem w ciężkiej depresji poporodowej z myślami.. a mój synek przejawia cechy autystyczne, moje małżeństwo jest dalekie od doskonałości, oboje z mężem oddaliliśmy się od Kościoła. Bardzo proszę, czy ktoś z Was mógłby pomodlić się za naszego synka o jego zdrowie – Nowenną Pompejańską? I za nas.. Ja również będę się modlić,podejmę próbę modlitwy choć jestem w ciężkim stanie duchowym i psychicznym. Jeśli znalazłby się ktoś chętny bardzo proszę o kontakt na maila: Potrzebujemodlitwy@wp.pl
Dziękuję, Ania.

Agnieszka
Agnieszka
09.03.13 15:49

Błagam o pomoc modlitewną za mojego męża, o przemianę jego serca, by poczuł miłość do mnie swojej żony i zakończył pewną pozamałżeńską znajomość.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x