Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowa, rozszerzona wersja książki „Nowenna pompejańska i świadectwa”.

Zawiera nowennę pompejańską, historię objawienia Matki Bożej Fortunatinie, kiedy Maryja dała światu nowennę pompejańską, siedem nigdzie nie publikowanych świadectw uzdrowień dzięki nowennie pompejańskiej, a także terminy rozpoczęcia nowenny, instrukcję odmawiania oraz tajemnice różańca świętego.

Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

W magazynie SKU:978-83-63110-25-3
3,00 zł

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grażyna
Grażyna
18.10.13 14:04

Składam świadectwo otrzymania łaski za pośrednictwem Królowej Różanca Świętego z Pompei w sprawie pracy dla mojej córki. Już po pierwszej części nowenny córka otrzymała dobrą propozycję i ją przyjęła. Część dziękczynną nowenny odmawiałam z wielką radością i już bez przeszkód, które podczas 1-szej części występowały. Z całego serca dziękuję Królowej Różańca Swiętego za dar pracy dla mojej córki i pełna ufności przygotowuję się do nowenny o łaskę macierzyśtwa dla drugiej córki.

Małgorzata
Małgorzata
17.01.14 21:08

Matka Boża Pompejańska wysłuchała mojej modlitwy odmawianej w intencji mojego brata , który znalazł się w brdzo trudnej sytuacji życiowej.Matka Boża postawiła na jeo zyciowej drodze człowieka / Anioła/ który pomału pozwala mu wyjśc z wszystkich kłopotów .
Dzięki Ci Królowo Różańca Świtego !!!!!!

aneta
aneta
13.05.18 20:07

Wrzesień 2017 r okazało się ze moja mama ma gruczolaka żołądka czyli rak. Lekarze z Częstochowy powiedzieli ze będzie skierowana do Łodzi na operacje .Oglądając na YouTube Księdza Glass usłyszałam jak powiedział ze Nowenna Pompejańska działa cuda żeby sie modlić Wiec zaczęłam sie uczyć na różańcu umiałam mówić tylko ojcze nasz Zdrowaśc Mario ale nie wiedziałam jak odmówić cały różaniec Nowenny . . Nawet wydrukowałam sobie z Internetu znalazłam wydawnictwo i zmówiłam książeczka Nowenny pompejańskiej i różaniec. Na samym początku było mi bardzo ciężko wewnętrzna siła mówiła mi żebym sobie dała spokój ze nie dam rady odmawiać trzech różańców dziennie… Czytaj więcej »

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x