Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowa, rozszerzona wersja książki „Nowenna pompejańska i świadectwa”.

Zawiera nowennę pompejańską, historię objawienia Matki Bożej Fortunatinie, kiedy Maryja dała światu nowennę pompejańską, siedem nigdzie nie publikowanych świadectw uzdrowień dzięki nowennie pompejańskiej, a także terminy rozpoczęcia nowenny, instrukcję odmawiania oraz tajemnice różańca świętego.

Książka: Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowenna pompejańska. Historia – instrukcja – świadectwa

Nowa, rozszerzona wersja książki "Nowenna pompejańska i świadectwa". Zawiera nowennę pompejańską, historię objawienia Matki Bożej Fortunatinie, kiedy Maryja dała światu nowennę pompejańską, siedem nigdzie nie publikowanych świadectw uzdrowień dzięki nowennie pompejańskiej, a także terminy rozpoczęcia nowenny, instrukcję odmawiania oraz tajemnice różańca świętego.

Zobacz

 

  • Składam świadectwo otrzymania łaski za pośrednictwem Królowej Różanca Świętego z Pompei w sprawie pracy dla mojej córki. Już po pierwszej części nowenny córka otrzymała dobrą propozycję i ją przyjęła. Część dziękczynną nowenny odmawiałam z wielką radością i już bez przeszkód, które podczas 1-szej części występowały. Z całego serca dziękuję Królowej Różańca Swiętego za dar pracy dla mojej córki i pełna ufności przygotowuję się do nowenny o łaskę macierzyśtwa dla drugiej córki.

  • Matka Boża Pompejańska wysłuchała mojej modlitwy odmawianej w intencji mojego brata , który znalazł się w brdzo trudnej sytuacji życiowej.Matka Boża postawiła na jeo zyciowej drodze człowieka / Anioła/ który pomału pozwala mu wyjśc z wszystkich kłopotów .
    Dzięki Ci Królowo Różańca Świtego !!!!!!

  • Wrzesień 2017 r okazało się ze moja mama ma gruczolaka żołądka czyli rak. Lekarze z Częstochowy powiedzieli ze będzie skierowana do Łodzi na operacje .Oglądając na YouTube Księdza Glass usłyszałam jak powiedział ze Nowenna Pompejańska działa cuda żeby sie modlić Wiec zaczęłam sie uczyć na różańcu umiałam mówić tylko ojcze nasz Zdrowaśc Mario ale nie wiedziałam jak odmówić cały różaniec Nowenny . . Nawet wydrukowałam sobie z Internetu znalazłam wydawnictwo i zmówiłam książeczka Nowenny pompejańskiej i różaniec. Na samym początku było mi bardzo ciężko wewnętrzna siła mówiła mi żebym sobie dała spokój ze nie dam rady odmawiać trzech różańców dziennie tym bardziej ze mam firmę i bardzo dużo obowiązków ale zaczęłam odmawiać dopiero 07.10.17 r razem z cała Polska bo wtedy był różaniec do granic i udało sie nawet zaczynałam o godz . 05 rano tak jak by mnie ktoś budził i stał się Cud… 15.10. 17 r byłam z moja mamy i rodzinka w Czatachowie u ojca Daniela tu jest nagranie różańca i pod koniec jestem wymieniona ze zaczęłam odmawiać nowennę pompejańska te słowa były do mnie kierowane http://mimj.pl/pustelnia-15-10-2017/ . Można sobie to odsłuchać Moja mamusia miała robiony tomograf jamy brzusznej nie ma śladu po gruczolaku a lekarze powiedzieli ze Cuda się zdarzają . Dziękuje Ci ukocham Matuchno moja z całego serca Kocham Cie bardzo i wiem ze zawsze mogę liczyć na Ciebie . Teraz zaczynam nowennę za mojego syna.. nie ma dnia żebym sobie nie rozmawiała z Matka Bożą ale z Panem Jezusem jak mam jakiś problem to mówię „ Jezu Ty się tym zajmij „ to bardzo pomaga. Nigdy się nie podwajacie odmawiajcie różaniec to jest nasaz bron przed złymi duchami a Matka Boża zawsze nas wysłucha. Szczęść Boże …

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!